Şimdi Ara

Capcom Beat ‘Em Up Bundle PC için Daha Sonraki Bir Tarihte Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Capcom, Capcom Beat ‘Em Up Bundle PC (Steam) versiyonunun ilk açıklanan tarihin aksine daha sonraki bir tarihte çıkacağını duyurdu. PC (Steam) versiyonunun yeni çıkış tarihi henüz belli değil ancak yakında açıklanacakmış.

PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonlarının çıkış tarihinde bir değişiklik yok. 18 Eylül'de Kuzey Amerika'da ve Avrupa'da, 20 Eylül'de Japonya'da dijital olarak $19.99 fiyattan çıkış yapacak.

Paketin içerisinde Final Fight (1989), Captain Commando (1991), The King of Dragons (1991), Knights of the Round (1991), Warriors of Fate (1992), Armored Warriors (1994) ve Battle Circuit (1997) oyunları bulunacak ve offline ve online oynama seçenekleri, özelleştirme seçenekleri ve kapsamlı galeriler sunacak.

• E iyi bari sadece konsola özel değil. Steam'e gelirse indirim güzel olur ilerleyen zamanlarda. Alırız bizde
  • 2 kişi Haggarı atari salonunda 4 jetonla bitirmişliğim var..

The King of Dragons "okçu" ile oynardık...

Captain Commando "mumya" tape ki...

Capcom'da yönetim mi değişdi nedir bööle 1 özüne dönmeler felam
  • Ne jetonlar yedirdik bu oyunlara🤩

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gene kolaya kaçmış adamlar,bari full hd yapın karakterleri piksel piksel gözükmesin tıpkı ultra super street fighter 2 de olduğu gibi.

Keşke şu oyunlarında remakeleri gelse günümüzde oynanabilecek şekilde,iyi garafiklerle(gerçi hala eskileri oynuyorum ben zaten severek emulatörden).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.