Şimdi Ara

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’e zam geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft Türkiye, önümüzdeki aydan itibaren Xbox’ın abonelik hizmetlerine zam uygulanacağını duyurdu. 15 Ekim’den sonra Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass ücretleri büyük oranda artacak.

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’in aylık ücreti 29 liradan 59 liraya çıkacak. Yıllık Xbox Live Gold üyeliği ise 179 liradan 439 liraya yükselecek. Yıllık abonelikteki büyük fiyat artışı, ülkemizdeki Xbox oyuncuları tarafından tepki çekti.

Yıllık Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliği almayı düşünüyorsanız 15 Ekim’den önce satın alarak büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. 12 Aylık Xbox Game Pass üyeliğinde şu an bir kampanya bulunuyor. 12 Aylık üyelik ücreti 287 TL’ye düştü. Üstelik yanında Forza Horizon 3 ve Forza Motorsport 7 oyunları hediye.

• arada bi sahibindende konsol fiyatlarına bakıyorum bu sıralar 2. el konsol ilanları oldukça arttı insanlar artık oyunları pahalı bulduklarından yeni oyun alamadıklarından konsolu mantıklı bulmayıp elden çıkarmaya bakıyorlar.
    3 oyun nerdeyse konsolun fiyatını geçecek.

• Konsol işi artık zengin işi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşım küçükken param olmadığı için oyunları zar zor alabiliyordum. Büyüdüm para kazanıyorum ama hala oyunları zar zor alabiliyorum. Fiyatlar da benimle birlikte büyüyorlar Allah kahretsin!

• Ne demişler konsol alma oyun al.

• türkiyede xbox ı olan kaç kişi var ki zaten?alanlar da 600 liraya kırık xbox 360 alıyor ya da 800 liraya kırık xboxone alıyorlar.

• 2 sene önce ps4 sattım kurtuldum soyguncuların elinden.Pc en iyisi.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Pc parçaları çok mu ucuz güldürme beni ekran kartları şuan server değerin de diğerlerine girmiyorum bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boş yapmanın bir alemi yok buyur.Parçaların hepsi sıfırdır.2018 Nisan Haziran ayları arasında topladığım pc.

PC PARÇA FİYATLARI
    İŞLEMCİ:905
    EKRAN KARTI:1100
    RAM: 875
    ANAKART: 428
    SSD: 390
    HDD:135
    PSU: 287
    KASA: 300
    4420 TL

SİSTEM

İşlemci: Ryzen 5 1600
    Anakart: Asus b350 prime plus
    Ekran kartı: MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
    RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED Ram
    SSD: Samsung sdd 850evo 250gb
    HDD: 1 TB 210MB HARDDİSK
    PSU: FSP HYDRO 700 80+BRONZE 700W
    KASA: NZXT S340 ELİTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 16 Eylül 2018; 10:34:9 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Asıl sen boş yapıyorsun nisan falan anlamam ben şuan topla bakim toplaya biliyormusun o ekran kartı şuan 3,590 tl ler de umarım yorumunda ciddi diyilsindir konsol candır kardeşlikle rahat bi şekilde alabiliyoruz ben zamanın da oyuncu pc sattıp konsola geçtim bi daha da dönmem pc

• quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

Asıl sen boş yapıyorsun nisan falan anlamam ben şuan topla bakim toplaya biliyormusun o ekran kartı şuan 3,590 tl ler de umarım yorumunda ciddi diyilsindir konsol candır kardeşlikle rahat bi şekilde alabiliyoruz ben zamanın da oyuncu pc sattıp konsola geçtim bi daha da dönmem pc
    Konsol canmış eskide kaldı artık o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın pc nesli eskide kaldı

• Hocam benim yorumumu anlamadın sanırım

PC Donanımı çok pahalı ama Steam gibi bir güzelliği var

Konsol donanımı ucuz ama oyunları konsol parası + bu Live da dünya para

Yani ikiside eskide kaldı artık bu ekonomide

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Yıllardır pc oyunculuğu yaptım evet ama artık eskide kaldı o bence pc oyuncu kasamı satıp konsola geçtim yok kaldırmadı bilmem noldu dersi yok bana masal anlatma heleki şuan pc toplamak zengin olmak gerek konsolda pahalı oldu tabiki ama kardeşlikle alıyoruz biz koymuyor indirimde alıyoruz herşeyi zaten bi ton oyunum var yani plus da öyle indirimdeyken aldık şuan 1,5 yılı var sıkıntı yok yani kullanmayı bilirsen konsol yaşatır ama pc oyunculuğu bence öldü çok dan kim nederse desin

• Bu oyun kategorilerinize göre değişiklik gösterebilir hocam ben similasyon seviyorum konsolds yok veya yok denecek kadar az. Exclusive oyunlar hariç konsol almak mantıksız geliyor bana.

• 39 ile 250 lira olsaydı bunca zam furyasında makul diyebilirdim ama bu fiyatlar çok yüksek. Gold 180 lira fiyatıyla devam etmesi sadece gamepass e 10 TL zam olması gereken şeydi.

• Gamepass'i öve öve bitiremeyen tayfa burada mı. Alın size gamepass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 16 Eylül 2018; 19:47:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HER ZAMAN PC MASTER RACE
  • Konsol iyice zengine hitap etmeye başladı.

• Bu ülkede bilgisayar ve ekipmanların fiyatları uçtu konsol aldık şimdi de bunlar artıyor allah belsaını versin bu ülkeyi bu hale getirenlerin de o kafada olan cahillerinde bu ülkede hiç bi bok yapılmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.