Şimdi Ara

Yeni bir kamera odaklı Samsung telefonu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy Note 9 ile amiral gemisi defterini bu yıl kapatan Samsung, yoluna alt seviye akıllı telefonlarla devam ediyor. Gelecek ay kamera odaklı yeni bir akıllı telefonun lansmanı yapılacak.

Kamera odaklı

11 Ekim olarak tarih verilen etkinlikte 4x Eğlence şeklinde bir motto kullanılmış. Henüz mottonun ne anlama geldiği bilinmiyor ancak bazı kaynaklar 4 arka kameraya sahip bir akıllı telefon olabileceğini iddia ediyor.

Ayrıca Bkz.iPhone modellerinde 4GB RAM dönemi

Bununla birlikte Samsung’un büyük yenilikleri ilk olarak amiral gemilerinde sunduğu için 4 arka kamera ihtimali biraz düşük. Bunun yerine hem ön hem de arka kısımda çift kamera daha anlamlı geliyor. Bugün pek çok telefonda bu özellik öne çıkmaya başladı.

Yeni akıllı telefon hangi seriye dahil olacak belli değil. Son dönemde Galaxy J serisine yeni eklemeler olacağı gündemde. 4 kameralı telefon daha orta seviyeye yakın bir şekilde Galaxy J serisi içerisinde yer alabilir.

• Bence iki ön iki arka toplam 4 kamerası olacak, amiral gemilerinde 3 arka kamera bile yokken alt seviye bir cihaza 4 arka kamera koyacaklarını düşünmek abesle iştigaldir

• Samsung un kamera yazılımını sevmiyorum. Işığı mükemmel alıyor renk canlılığı çok iyi ama resmen yağlı Boya tablosu gibi Çekiyor hele ön kamerayı hiç söylemek istemiyorum.
  • Note 8 kullanicisiyim . Malesef rezalet ön kameraya sahip . Netleme yapamiyor cogu zaman yüzüme. Arka kameraya gelecek olursak 12mp takintisi basladi son bir kac yildir amiral gemisi samsunglarda . Yahu neden megapikel yukseltmiyorsun tamam yukseltmiyosun ama kullandigin sensör boyutuda aman aman gelismiyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya lelli kuskulli...

• samsung liste özelliklerine bakarak telefon alanları hedefliyor sürekli.

• Buraya yazıyorum. Arkada 4 kamera olacak. Kesinlikle.

• yoksa nokia nın eskiden yaptığı gibi aykırı cihazlar mı gelecek diye umutlanıyorum fakat bu riske girmezler muhtemelen
  • Galaxy K Zoom tarzı birşey olmasın?

• telefonu sattıran şeyler:
    1)- internet tarayıcı hızı ve arayüz hızı
    2)- kamera performansı
    3)- tasarım

şuanda en ucuz telefonların bile arayüz ve internet hızı üst seviyelere kafa tutuyor tek etken kamera prformansı kaldı

• malifural M kullanıcısına yanıt
    435 bile internet deneyimi tatmin ediyor. 845 değil ama kullanmamış birini bence gayet tatmin edici düzeyde. 600 serisi en sevdiğim seri daha fazla gelişmesi lazım.
  • s4 zoom du herhalde baya güzel telefondu baya kişinin elinde de görmüştüm geri gelsin hele birde xenon flash yaygınlaşsın artık.

• Hem bir şeyi iddia edip, hem de aynı habercik içinde yalanlayan tek şeysiniz. Çok eğlendim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.