Şimdi Ara

## Crucial'den 1066MHz'lik Yeni Ballistix Bellekler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Crucial'den 1066MHz'lik Yeni Ballistix Bellekler ##

Ballistix serisi performanslı bellekleri ile ülkemizde de belli bir hayran kitlesi olan Crucial yüksek performans isteyen kullanıcılara yönelik olaray yeni DDR-2 belleklerini duyurdu. Firmanın duyurusunu yaptığı yeni Ballistix serisi bellekler tam 1066MHz'de (PC2-8500) çalışmaktalar. 5-5-5-15 gibi zamanlamalara sahip olan belleklerin çalışma gerilimleri ise 2.2v olarak belirlenmiş. Sahip olduğu ısı dağıtıcıları ile de dikkat çeken bellekler ayrıca EPP (Enhanced Performance Profiles) teknolojisini de destek veriyorlar ki bu sayede uygun platformlarda (özellikle nForce yonga setli anakartlar üzerinde) bellekler kolaylıkla overclock olabiliyorlar.

1GB'lık modül ve 2GB'lık kitler halinde satılacak olan Crucial'in yeni belleklerinin fiyatı konusunda ise şimdilik net bir bilgi bulunmuyor ama 2GB'lık set için fiyatın 400$'ın üzerinde olabileceğinden bahsediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 11 Nisan 2007; 18:55:36 >

• Adı madem ballistix tipide ona uygun olsaydı...Tasarımı beğenmedim füze şeklinde olmalıydı..
  • bu kadar para vereceğiz karşılığında ne kadar performans alacağız ben bu bellek olayını anlamıyorum. yazık paraya. ama bi taraftanda perforns çıtası yükseldikçe normal ürünlerin fiyatı düşüyor
  • +400 dolar, ohaaaaaaaa
    200 dolarlık ramlerde aynı hızda aynı zamanlarla çalışıyor zaten...
  • su 400$ seviyesi yakinda 300 e duser yeterki bir firma oncu olsunhepsi yapar 300$ SORA 200$
  • teşekkürler fx57. ddr3 e atlayacaklarını sanmıştım bu noktadan sonra. demekki ara bir bellek daha olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.