Şimdi Ara

PlayStation 4 için 6.00 numaralı sistem yazılımı güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony, PlayStation 4 için 13 Eylül 2018 tarihinde bir sistem yazılımı güncellemesi yayınladı. Konsol sahipleri yakında sistem yazılımını 6.00 sürümüne güncellemelerini sağlayacak bir bildirim alacaklar. Yeni güncelleme cihaza yeni özellik kazandırmaktan ziyade sistem performansını iyileştirmeyi hedefliyor.

Ayrıca Bkz.Facebook sahte haberlerle savaş için yapay zeka kullanıyor
    Sony Interactive Entertainment, dün PlayStation 4 için 6.00 sürüm numaralı sistem yazılımı güncellemesini yayınladı. Şu anda PlayStation Network üzerinden indirilebiliyor. Güncelleme 427 MB boyutunda. Yeni sürümle ilgili notlar hiç uzun değil zira eklenen yeni özellik yok.

Yeni özellik bekleyenler için hayal kırıklığı

Yazılım güncellemesinin açıklamasında "Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansını iyileştirir" şeklinde bir açıklama var. Herhangi bir ayrıntıya girilmeden sadece sistem performansının ele alındığı ve hataların ya da sorunların düzeltildiği belirtiliyor. PlayStation 4'ün en yeni sistem yazılımı güncellemesini indirmek için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• Güvenlik yamasıdır yine. 5.5 versiyonu kırıldı mı acaba? Özelde kırıldığına dair iddialar vardı ama...

• Bu saatten sonra zaten iyi özellik beklemenın anlamı yok adamlar şuan ps5 için çalışıyorlardır.

• Kırılmış oyunlarla oynanmasın diye güncelleme yapmışlardır.

• Çöp.

• bunuda haber mi yaptınız

• Bunun haber değeri var mı cidden?

Gıcıklık olsun diye yazmıyorum bilmediğimden soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.55 sürümü sahip olanlar beklemede kalsın, Yakın zamanda müjdeli haber gelebilir.
  • bu saatten soran kolay kolay güncellemez kimse

• Direkt güncelledim ama korsan oyunlar için yaptıkları bariz belli...
  • ssj kullanıcısına yanıt
    Bence de 6.0 ı bekliyorlardı demiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • youtube de konsol video fps sayaç farkı gösterimleri oluyor !
    ona bakmadan emin olmadan kurmanın fazla bir anlamı yok gibi !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.