Şimdi Ara

FIFA 19 Demo Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

EA Sports, FIFA 19'un demosunu bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınladı. Aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Konsol üzerinden PlayStation Store'a girmekte sorun yaşayanlar bilgisayarda tarayıcıdan giriş yaparak demoyu sepete ekleyebilir ve ana hesap olarak etkinleştirdikten sonra indirme kuyruğuna alabilir. İndirme boyutu PlayStation 4 için 7,45 GB, Xbox One için 7,48 GB ve PC için 6.98 GB.

Demoda oyuncular Yolculuk modunu deneyebiliyor ve UEFA Şampiyonlar Ligi atmosferinde maç yapabiliyor. Demoda bulunan takımlar ise şu şekilde:

Manchester City
    Manchester United
    PSG
    Bayern Munich
    Borussia Dortmund
    Tottenham Hotspur
    Juventus
    Real Madrid
    Atletico Madrid
    Roma

FIFA 19, 28 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. 

• psn çöktü, taktiği vereyim mobil app indirip oyunu mağzadan edinip ps4 sisteminde indir diyin

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • işte beklenen an, yalnız psn store u çökertti millet
  • store çökmüş olabilir ama internet sitesinden alarak kütüphaneden indirebilirsiniz
  • ps4ten indiremeyenlerhttps://store.playstation.com/tr-tr/resolve/STORE-MSF75508-FIFA19 linkinden demoyu alıp ps4 sistemine indir diyerek halledebilir. store çökmüş ps4 üzerinde
  • psn çöp kalştesini konuşturmuş .pc de sorunsuz indi.
  • Pc için indirir 18 ile güzelce bi kıyaslarım (oynayış ve grafiği)
    Bakalım sadece sayılar mı değişmiş yoksa sayılar+içerik mi?
  • Grafik ve seslerde iyileştirmeler var ben xbox da denedim üzerine birşeyler katmış gibi
  • Oyun müthiş olmuş fifa 18 ile arasında dağlar var. Böyle birşey daha önce görmedim. 350 değil 1000 lira da olsa alınmalı. Şaka lan şaka fifa 17 varsa bak 18 bile demiyorum bu oyunu alanın sadece parası boldur başka açıklaması yok. Bu oyunun yılda 20 milyon satması ea nin insanları ultimate team ile soyması oyun sektörünün ayıbı, oyuncuların kerizliğidir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Switch,e demo yok mu
  • Oyun gelmiş geçmiş en kolay Fifa olabilir. Legendary zorluk seviyesinde bile aşırı kolay. Ki ben Fifa 18 için bunu diyordum (556 saat oynamışım), onun demosunda bile böyle bir şey yaşamadım. Eğer zorluğu arttırmazlarsa indirimlik oyun olur.

Ha oyun güzel mi, güzel. Animasyondur, fiziktir vs. bunlara lafım yok. Ama bunlar zaten olması gereken şeyler. Tekrarlar mesela güzelleşmiş, sunum ve grafik olarak daha iyileşmiş (doğal olarak). Maalesef asıl sorunlar yerinde duruyor. Manager Mode için de ahım şahım geliştirmelerin gelmediğini söylüyorlar.

• 209 TL kaptıgım için çok mutluyum demoyuda indiriyorum fıfa candır gerisi heyecandır tabiki 300 360 kusur paralar cok fazla ancak böyle bi durum oldugu zamanda tabiki degerlendirmek şart o yönden umarım cogu kişi 209 tl den almıstır oyunu

• Pek bi yenilik yok gibi.. Fiyat, dolar, kur vs ayağına takip etmediğime sevindim açıkçası. 171TL'ye aldığım Fifa 18 sanırım bana bu yıl yeter. Üstüne 20TL lik ps4 ten alınma pes 18 var. Coşmaya gerek yok
  • La bari Eden Hazard'ın saçını kazısaydınız,bildiğin Fifa 18 ya bu..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.