Şimdi Ara

Warhammer: Chaosbane'e İlk Bakış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bigben, Games Workshop ve Eko Software aksiyon rol yapma oyunu Warhammer: Chaosbane için ilk oynanış görüntülerini yayınladı.

Oyunun tanıtım yazısı:

Oyun, How to Survive 1 ve 2 oyunları ile hack’n slash türünde büyük bir yetenek gösteren ve bu seriyle milyonlarca oyuncuyu büyüleyen Fransız oyun stüdyosu Eko Software tarafından geliştiriliyor.

Warhamamer: Chaosbane Warhammer Fantasy dünyasında geçecek olan ilk aksiyon rol yapma oyunu olacak. Oyun savaşlar karşısında harap olmuş karanlık ve kanlı bir kıta olan Eski Dünya'da geçecek.

Warhammer: Chaosbane'de oyuncular insan, high elf, wood elf ya da dwarf olarak Eski Dünya tarihinin ortasına atlayacaklar ve lanetli Prag şehri ve Nuln gibi çeşitli ikonik yerleri keşfedebilecekler.

Warhammer: Chaosbane "konsollar" ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Oynanış görüntülerini aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• güzel haber, peki şu "Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr" neydi?
    O da warhammer'ın hack&slash türündeki oyunu değil miydi? Ben mesela almak istiyorum steam'de istek listemde ama 149tl hala :S

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

güzel haber, peki şu "Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr" neydi?
    O da warhammer'ın hack&slash türündeki oyunu değil miydi? Ben mesela almak istiyorum steam'de istek listemde ama 149tl hala :S
    Aynen o da üstten kameralı aksiyon

Ama o 40k evreni uzaylı teknolojik bu orta dünya konseptli

Çok seviyorum bu tür oyunları özellikle lara croft serisi zaten marvel ultimate allience bunun zirvesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi nasıl görememişim ona şaşırdım. Dur bi araştırayım şunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.