Şimdi Ara

Yeni iPhone modellerinin ekran değişim ücreti 2500 TL, pil değişimi 500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple bugün gerçekleştirdiği etkinlik ile iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerini tanıttı. Yeni iPhone modellerinin ne zaman ve hangi fiyatla çıkacağı duyurulmadı ancak onarım ücretleri açıklandı.

En pahalı iPhone modeli olan iPhone XS Max’in ekran değişimi ücreti 2490 TL, iPhone XS’in ekranı ise 1999 TL’ye değiştiriliyor. LCD ekranlı iPhone XR modelinin onarım fiyatı belli değil. iPhone XS Max'in ekran değişim ücreti, piyasadaki pek çok telefondan daha pahalı.

Pil değişim ücretlerine baktığımızda iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin pilinin 499 TL’ye değiştirildiğini görüyoruz.

Pil değişim kampanyası bitiyor

Pil aşınması olan modelleri bilerek yavaşlattığı ortaya çıkan Apple indirimli pil değişim programı başlatmıştı. Kampanya kapsamında 149 TL olan değişim ücreti 219 TL’ye yükselmiş. Kampanyanın bitiş tarihi de 31 Aralık 2018 olarak açıklandı. Bu tarihten itibaren değişim ücreti 349 TL’ye çıkacak.

• Sizde surekli zam haberleri yapiyorsunuz. Birisi gelip size vatan haini diyecek. Zira biz gidisat kotu ulke batiyor diyince vatan haini oluyoruz. Adam yedigi ekmegin bugdayinin yurtdisindan satin alindigini bilmiyor fiyati artinca dis gucler oluyor. Ama bir bakima haklilarda. Seni hazira alistiran urettirmeyen elindekini sattirip yurtdisindan ithal ettiren dis gucler. Hastalikli hayvanlari veteriner kontrolsuz ulkeye sokan dis gucler, ne tesadufturki sehir hastahanelerini hasta garantili yaptiranda dis gucler.

Bir teknoloji sitesinde bu yorumlari yapiyorsak demekki isler ters gidiyor. Her baslikta ayni hikaye. Biz yazmaktan usandik ama adamlar gercekleri yalanlamaya usanmadi.

Elin gavuru 1 aylik maasiyla istedigi iphoneu alirken biz kredi cekip alir duruma dusmusuz. Bu gidisle yakinda krediyi yiyecek icin cekecek duruma gelecegiz. Simdi ben boyle konustumya vatan hainiyim cunku ben 1 maasimla iphone almak istemiyorum.
  • Sizde surekli zam haberleri yapiyorsunuz. Birisi gelip size vatan haini diyecek. Zira biz gidisat kotu ulke batiyor diyince vatan haini oluyoruz. Adam yedigi ekmegin bugdayinin yurtdisindan satin alindigini bilmiyor fiyati artinca dis gucler oluyor. Ama bir bakima haklilarda. Seni hazira alistiran urettirmeyen elindekini sattirip yurtdisindan ithal ettiren dis gucler. Hastalikli hayvanlari veteriner kontrolsuz ulkeye sokan dis gucler, ne tesadufturki sehir hastahanelerini hasta garantili yaptiranda dis gucler.

Bir teknoloji sitesinde bu yorumlari yapiyorsak demekki isler ters gidiyor. Her baslikta ayni hikaye. Biz yazmaktan usandik ama adamlar gercekleri yalanlamaya usanmadi.

Elin gavuru 1 aylik maasiyla istedigi iphoneu alirken biz kredi cekip alir duruma dusmusuz. Bu gidisle yakinda krediyi yiyecek icin cekecek duruma gelecegiz. Simdi ben boyle konustumya vatan hainiyim cunku ben 1 maasimla iphone almak istemiyorum.

• güzel para kanka
  • Anlatmaya gerek yok herkes görüyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cocainbar kullanıcısına yanıt
    Almayalım o zaman üstad, biz ÜRETELİM.

Ne güzel GM 9 Pro'muz var. Destekleyelim.
  • Günün sonunda facebook a girip instagram da beğeni yapıyoruz hepimiz. Bu ücretler aşırı saçma..

Shiftdelete i sevmem ama şu videosu güzel. 7500 tl lik telefon vs 3700 tl lik telefon.. Gerçi 3700 tl de pahalı ama hiç bir firma Apple kadar uçmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi gerçekten zenginin alabileceği telefon oldu işte.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Note 9 kaç ₺ ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Kardeşim iyi diyorsun hoş diyorsunda adam avrupaya 200 e satıyor bize 250 euroya. Yerli üretip gavur gibi fiyat koyunca ben keriz miyim destekleyeyim. Ama ister istemez Avrupada ucuza satılınca koyuyor insana. Elin ecnebisi ihracat yaparken dışarıya pahalı satıyor iç pazara ucuz veriyor zaten lojistik vs düşündüğünde olması gerekende o.

• Çakaaall! Çentiği gizlemek için kullanılan duvar kâğıdına bakar mısın?

• VER MEHTERİ!

• Ben asgari ücret ile bir Amerikan yemek şirketinde çalışıyorum ;günlüğüm 1603/8= 53TL , Amerika, Kanada ya da Avrupa'da aynı firmada asgari ücretli bir çalışan, saatlik 15 dolar alıyor. Yurt dışında aynı firmada çalışan kişi; yarım saatine benim tam bir günlüğüm kadar para alıyor, hala diyorlar sıkıntı yok(!) -Diyorlar ki oralarda kira çok para! Diyorum ki araba ucuz bir kaç ay kira parasına karavan al ya da artçı karavan al ileride araba alırsın, onda yat. -Diyorlar ki yemek pahalı , sadece yemek firmalarında çalış arkadaş. Hele deniz ,göl,akarsu yakınındaysam; deme keyfime balık tutar ,paşa paşa yerim.. Ha! -Diyecekler ki ne duruyorsun? Çiktir git oralara... Adamlar aldı da ben mi gitmedim girsinler Avrupa birliğine bir dk durursam o zaman de!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 13 Eylül 2018; 11:36:43 >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Diğer resimi görene kadar ciddi ciddi çentiksiz sanıyordum. Tasarım olarak pek bir albenisi olmayan bir cihaz.
  • Çok eleştirdiğimiz kredi ile borç harc telefon alma donemı bile bitecek artık bence.
    Elimizdeki telefonlar yaptığımız işlere fazlasıyla yetiyor. Kim gidip bu kadar paralar verecek bilmiyorum. Belki de yanılıyorum. Belki de yine rekorlar kıracak.

• çok zor ihtimal diyelim dolar düştü 3 tl bu Apple indirime gidecekmi
  • 120 Hz dokunma hassasiyeti nedir arkadaş. Saniyede 120 kez ekrana dokunabilirsek ki mümkün değil onu mu algılıyor. Ya da ekranın saniyedeki tazeleme hızı mı?

• Ah ülkem AH

• Adamlar bize farklı fiyat uygulamiyor, senin pazarın riskli. Bak Temmuz’da fiyat artırdılar ve aradan iki ay geçmeden yine artırdılar. Çünkü yüksek enflasyon var. Temmuz’da biraz daha yüksek fiyat vermiş olsalardı muhtemelen bu zam birkac hafta ötelenecekti. Yani fiyatın biraz yüksek veya biraz alcak olması birkaç haftalık bir süreci kapsıyor sadece.

• Türkiyede herhangi bir şeyin fiyatının düştüğünü gördünüz mü?
  • Sene sonuna doğru pil en kötü haline gelince değiştiririm diyordum. Bu gidişle 3 katına çıkacak fiyatı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.