Şimdi Ara

macOS Mojave duyuruldu! Yeni macOS güncelleme tarihi ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple bugün düzenlenen etkinlikle birlikte cihazlarının ne zaman güncelleme alacağını açıkladı. Tim Cook yaptığı açıklamada mac kullanıcıları macOS Mojave sürümünü duyurdu. Yeni macOS geliştirilmiş güvenlik özellikleri, tamamen yeniden geliştirilmiş mac uygulama mağazası ve koyu modu ile dikkat çekiyor. 

macOS Mojave özellikleri 

Apple yeni macOS Mojave ile kullanıcılarına birçok yeni özellik sunuyor. Kullanıcılar koyu mod ile birlikte aydınlık görünüm ile koyu görünüm arasında kendilerine uygun olanı seçebilecekler. Yeni macOS ile birlikte günün saatine göre masaüstü resimleri değişecek. 

Kullanıcılar artık dağınık masaüstü görüntüsünden de kurtuluyor. macOS Mojave dosyalarınızı otomatik olarak ilgili oldukları gruplar altında toplayarak masaüstünüzü dağınıklıktan kurtarıyor. Böylelikle masaüstünde dağınık bir şekilde olan resimleriniz, belgeleriniz, pdfleriniz ve diğer şeyler türlerine göre sistem tarafından sıralanıyor. macOS Mojave 24 Eylül tarihinden itibaren mac kullanıcıları tarafından indirilebilecek.

• Zaten 3 ay önce duyurulmuş işletim sistemini sadece 2 özelliğini yazarak şu an duyrulmuş gibi gösteriyorsunuz. Nasıl haber bu?

Nerede eski dh

• Microsoft, sen windows'u ne zaman böyle geliştirmeye başlayacaksın. 6 yıl oldu bi metro tasarım diye tutturdun onuda yapamıyorsun.

• Umarım High Sierra için yaşanilan sıkıntılar yaşanmaz.
  • Yıl olmuş 2018, bizim mac’ler Simgeleri ve dosyaları otomatik olarak sıralama özelliğine kavuşacakmış :) nasıl sevindirik oldum anlatamam!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 Air'e yüklesek mi ? Performans sorunları yaşar mıyız ?
  • Windows asla Mac rahatligini sunamaz. Arayuzden ve pastel renklerden kaybediyor en basta. Her acilista güncelleme yüklenirken acaba acilirmi korkusuda cabasi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    “ Artı almam lazım ne yapsam mmm. Buldum. Hemen apple konusu bulup DH editörlerine sataşayım.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F9BF2C01 -- 15 Eylül 2018; 9:6:29 >
  • Haberi beğendin yani?
  • Bugün akşam 8 gibi indirilebilecektir.
  • geldi arkadaşlar
  • 6 gb boyutu var apple store dan indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolland82TR

6 gb boyutu var apple store dan indirebilirsiniz
    Hocam betada idim şimdi gözükmüyor

• Macbook Air Early 2015 4GB yükleyen oldu mu? Performans acisindan nasil? Bende hala Sierra var. Yüklesemmi arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 24 Eylül 2018; 21:55:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Hocam betada idim şimdi gözükmüyor

Alıntıları Göster
    apple sitesine gir Mojave sayfasından yükseltmeye tıkla ondan sonra indiricek
  • indirmek için link var mı? app store'dan indirirken kesiliyor yeniden başa dönüyor.
  • Indirdim bakalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buda kütük microsoft tasarımı
    macOS Mojave duyuruldu! Yeni macOS güncelleme tarihi ve özellikleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolland82TR

apple sitesine gir Mojave sayfasından yükseltmeye tıkla ondan sonra indiricek

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ediyorum hocam çözüldü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Çok teşekkür ediyorum hocam çözüldü :)

Alıntıları Göster
    rica ederim hocam yalnız ben de indirdim lakin beta sürümü olarak indirdi ben de yüklemedim o yüzden siz de de aynı şekilde mi oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.