Şimdi Ara

Forza Horizon 4'ün Demosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Microsoft ve Playground Games Forza Horizon 4'ün demo sürümünü Microsoft Store üzerinden Xbox One ve Windows 10 PC için yayınladı. Buradaki linkten indirebilirsiniz. Yaklaşık boyutu mağaza üzerinde 27,83 GB olarak belirtilmiş.

Forza Horizon 4 Xbox One ve Windows 10 PC için 2 Ekim'de Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkacak.

• forza motorsport 7 'de 100 gb indirme yapmıştım bu oyunda ondan az değildir , dua et o kadar indirtmiyorlar alt tarafı oyunun aslının çeyreğini indirtiyorlar.

adamların interneti de hızlı ve kotasız zaten , bizim ki 3 .dünya ülkelerinin internet hızları ve kotalarına göre ayarlama yapacak değiller.
    Ne güzel işte Pc'nde mis gibi ayarlarda oynayacaksın. Xbox One'ı olanda orada oynayacak çok daha ucuz bir platformda. Ne güzel seçenekler var demi, bunumla bitmiyor veriyorsun 30 tl oyunu 1 ay doya doya oynuyotsun hem de yanında Halo Collection, Division gibi bir sürü kaliteli yapımla beraber. Bak görüyor musun arkadaşım Microsoft ne kadar çok seçenek koymuş, şimdi ben böyle yazıncs Xbox fanboyu olacağım, direkt bu etiketi yapıştıtacaklar. Sony yapsın onu da övelim, onun tek övülecek tarafı oyunların kalitesidir ama ödediğin bedel çok daha fazladır, verdiğinle aldığın arasında uçurum var.
  • 27 GB ???

İyiden iyiye oyun yapımcıları , oyuncuları keriz yerine koymaya başladı. Yok Trial versiyon yok kısıtlı demolar derken tüm oyunu bize indirip beğenirsen al indirme zahmetinde bulunma kafasındalar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GTA 5 savunan arkadaş nerede?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İndirip deneyeyim. 50GB 1 saat de iniyor iyiki. Xbox One X'i satalı 6 ay oluyor PS4'ü de öyle fakat PC'de fena sardı oyunculuk. Günün birinde tekrar alırım sattıklarımı konu o değilde Forza 4 PC'de kasmadan çalışır ise (sistem iyi) alım yaparım hiç düşünmeden. (Önceki oyunları kasmıyordu)

• 27gb mı vaşşşş
  • Demoyu Türkçe olarak oynayabilecek miyiz?

• 27 GB mı? Playground Games yavaşş internetimi söktün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

27 GB ???

İyiden iyiye oyun yapımcıları , oyuncuları keriz yerine koymaya başladı. Yok Trial versiyon yok kısıtlı demolar derken tüm oyunu bize indirip beğenirsen al indirme zahmetinde bulunma kafasındalar.
    forza motorsport 7 'de 100 gb indirme yapmıştım bu oyunda ondan az değildir , dua et o kadar indirtmiyorlar alt tarafı oyunun aslının çeyreğini indirtiyorlar.

adamların interneti de hızlı ve kotasız zaten , bizim ki 3 .dünya ülkelerinin internet hızları ve kotalarına göre ayarlama yapacak değiller.
  • deneyelim bakalım 3 ün üstüne bir şeyler ekliyebilmişmi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 13 Eylül 2018; 12:48:56 >
  • Gece 2 de indirmeye açar yatarım artık Adil kota sağ olsun hiç yoktan iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

forza motorsport 7 'de 100 gb indirme yapmıştım bu oyunda ondan az değildir , dua et o kadar indirtmiyorlar alt tarafı oyunun aslının çeyreğini indirtiyorlar.

Alıntıları Göster
    Bilmem hangi miletin internetinin bilmem kaç mgbt olması beni alakadar etmez ben kendi net hızıma bakarım. Sonuçta 27 gb az bir boyut değil. 1 saatlik oynama süresi verecek diye oyunun tamamını indirtecekte demo yapmasınlar bi zahmet.

Bu arada hızım 100 mgbt dosya indirme boyutu ile değil sorunum. Demoların bu kadar büyük olması :)

• Her zaman ki gibi kalite üst düzey olacaktır ancak bu seri de rakipsizlikten ötürü FIFA sendromuna girip kendini yenilememeye başlarsa işimiz kötü demektir.

• Telif hakkı yüzünden video dünya genelinde bloklandı. Ne güzel türkçe altyazılıydı. Neyse bakalım. Yapılabilecek birşey yok.
  • Optimizasyon çok daha iyi olmuş, 4k ultra 60 fps de sabit akıyor, 3 de zaman zaman düşme olabiliyordu, bunda hep sabit, grafikler çevre detayları 3 ile aynı sadece renkler daha canlı ve değişik, yine araç hasarı yok, sürüş daha fazla arcade olmuş 3 e göre daha kolay gibi geldi, xbox kullanıcıları üyelikten yararlanıp oynar ama para verilirmi ben vermem para verecek kadar yeni bir şeyler sunmuyor ne grafik olarak ne fizik olarak, virajı dönerken arkadan hızla gelip hepsine vurup yine öne geçiyorum bu düzeltilmemiş, virajı alırken taşlar dağılıyor çok güzel ama perde gibi pankartlara hızla toslayıp virajı hızla alıyorum bez parçaları yine sonsuz bir güce sahip, ee sürüş zaten 3 ile aynı bu konuda ikiside çok iyi, ilerde çok iyi indirim gelirse belki düşünürüm, ama çok dejavu yaşadım oyunda 3 oynuyor gibiyim, ha 3 ü olmayan adam alabilir tabiki

Genel olarak yine en iyi arcade yarış oyunu ama 3deki eksikleri giderilmemiş bir oyun

Özellikle fizik konusunda gelişme sağlanmadığı zaman tekrar hissini ve script hissini çok fazla yaşıyorsunuz, bugün aynı sorunu fifada fazlasıyla yaşıyoruz o olaya çok benziyor, fizikler gelişmedikçe her şey script gibi gelmeye başlıyor bir süre sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 13 Eylül 2018; 8:2:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.