Şimdi Ara

Pinterest'in aylık takipçi sayısı 250 milyonu aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pinterest, her ay 250 milyondan fazla insanın Pinterest'i kullandığı bilgisini paylaştı. Ayrıca Pinterest, platformun 2017 başından bu yana %75 artışla 175 milyardan fazla iğneye(pine) sahip olduğunu söyledi. 

Aktif kullanıcı sayısı Twitter'a yaklaştı 

Pinterest'in kullanıcılarının %20'si ABD'de yaşayan kişilerden oluşurken, %80 ABD dışında yaşayan kullanıcılardan oluşuyor, buna ek olarak Pinterest'in küresel bir topluluğu bulunmakta. 

Pinterest, kullanıcılarının topluluğa aktif olarak katıldığını ve sosyal medya kullanıcılarının yaklaşık %71'nin bu topluluğa dahil olduğunu ve buradaki fikirleri kullanıcıların %98'inin gerçek hayatta denediklerini belirten bir Nielsen araştırmasını paylaştı. 

Bazı söylentiler Pinterest'in yayın hayatının uzun sürmeyeceğini beklerken, lansmanından sekiz yıl sonra  aylık aktif kullanıcı sayısı 335 milyon ile Twitter'ın kullanıcı sayısına çok yakın.

Pinterest'in kullanıcı sayısının artışındaki en büyük pay Pinterest'nin  fikirlerini paylaşan insanlara destek olmasında gizli. 

• lağım patlamış gibi bildirim yolluyor heryerden, olsun o kadar takipçi.

• Pinterest sevdiğim bir uygulama, denemeyen varsa denesin bence, ama neden sosyal ağ diyorlar pek anlamadım, pek sosyal ağ gibi bişey değil ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pinterest iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pinterest neduu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere denemek için kayıt oldum e-posyalarıma dadandılar. Demek ki bir tek bana değilmiş.
  • Pinterest çok iyi ya çok güzel içerikler bulabiliyorum. Ben bildirimleri falan kapadım yoksa çekilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir şey bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.