Şimdi Ara

Yeni iPhone'ların isimleri ve fiyat etiketleri açığa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
5.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın 2018 model iPhone'ları nasıl isimlendireceği merak konusu olmuş durumda. Kısa süre önce yayınlanan bir haberde OLED ekranlı modellerin iPhone Xs ve iPhone Xs Max olarak lanse edileceği, LCD ekranlı modelin ise iPhone 9 olacağı öne sürülmüştü. Çin kaynaklı yeni bir sızıntı ise bunun böyle olmayacağını gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Fortnite'ın Android versiyonu 23 milyon oyuncuya ulaştı
    Çin'in Twitter'ı olarak bilinen Weibo aracılığı ile China Mobile'a ait olduğu iddia edilen bir sunum sızdırıldı. Söz konusu görsel iPhone'ların hangi isimlerle piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Telekomünikasyon şirketinin düzenlediği brifingde çekilen fotoğrafa bakılırsa yeni iPhone'ların isimleri iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC olacak.

Yeni iPhone'ların fiyatları da belli oldu

Daha önce Apple'ın "Plus" markasını kullanmayı bırakacağı söylenmişti ancak şirketin böyle bir düşüncesinin olmadığı görülüyor. Sızıntı yeni iPhone'ların 21 Eylül’den itibaren satışa sunulacağı da ortaya koymuş durumda. Ayrıca sunumda telefonların fiyat etiketleri de yazıyor.

Buna göre iPhone XS (5.8 inç) 900 dolar, iPhone XS Plus (6.5 inç) 1.015 dolar ve iPhone XC (6.1 inç) modeli ise 700 dolar başlangıç fiyatı ile satılacak. Türkiye'de ise eklenecek vergilerle birlikte telefonların fiyatı çok daha yüksek olacak.

• Sadece kuru çevirsen 5850 tl yapıyor xs modeli. Üstünü de siz tamamlayın.

• Bunlar çıkınca 8 plus ın fiyatını 100 dolar düşürürlerse iyi satar 8 plus buralarda..
  • 10-12-15 bin TL yazanlar vardı.

Öyle bir matematik ile bu fiyatlar gelmez diye düşünüyorum.

Çok seviyoruz abartmayı. (telefon gelene kadar dolar 9-10 TL olursa o zaman işler değişir tabi!)

• İnanılmaz rakamlar görmeye hazır mıyız?

• Fiyatlar normal adamlar zam yapmamış, hatta iphone xs'in fiyatı 100 dolar düşmüş. Biz her yıl fakirleştiğimiz için bizde fiyatlara hep zam geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 10 Eylül 2018; 14:41:38 >
  • bu telefonlar artık bize en fazla bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz cihazlar kadar yakın olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 10 Eylül 2018; 14:29:34 >
  • Şu haberi ismleri falan görünce apple ın xioami sen farkı pek kalmıyor gözümde, eskiden bir ağırlığı olurdu, iyice sıradanlaştı,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim türk satıcılar ellerindeki iphoneleri eritmek için 15 bin tl olacak diye ortalığa fiyat sızdırmaya başlamış 1000 dolar 15 bin tl mi yapıyor

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Geçen bende bir youtuber ile bu konuda tartıştım. Adam 512 gb lik modelin fiyatını baz almış, sırf ilgi çekmek için en pahalı modelin fiyatını yazıyorlar. Sanki herkes 512 gb lik olanı alıyormuş gibi.
  • bence 15bin bandını önden haber yaptırıp insanları alıştırmaya çalışıyorlar; 15 bin dedikleri cihaz 9.999 gelirse yine satış patlaması yapabilir apple amca. ( ne yalan söyliyim öyle bişe olursa sıraya girenlerden biride ben olurum XSP 512gb anca keser beni.)
  • Bütün piyasalarda araba olsun, beyaz eşya olsun, telefon olsun bir daralma olacak. Eskiden asgeri ücretli dişinden tırnağından arttırıp, çoluk çocuğunun rızkından kesip iphone alırdı. Şimdi sıkıysa alsın da görelim

• Arkadaşlar teknoloji pahalılaşmıyor, Türk Lirası değer kaybediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canibeyaz C kullanıcısına yanıt
    Hocam ironi yapıyorsanız aylık gelirinizi öğrenebilir miyim? Çünkü merak ediyorum hangi sosyoekonomik sınıf bu bedeli kaldırabilir diye.

• Model isimleri cok igrenc XS XC ?
    X in yanindaki S samsung'un S i herhalde hicbir anlami yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

10-12-15 bin TL yazanlar vardı.

Öyle bir matematik ile bu fiyatlar gelmez diye düşünüyorum.

Çok seviyoruz abartmayı. (telefon gelene kadar dolar 9-10 TL olursa o zaman işler değişir tabi!)
    15 bilemiyorum yüksek hafızalı bir modelde geçerli olablir fakat 10-12k ztn normal şuanki kurla, neredeyse full iphone kullandım hatta ipadde bi ara almıştım fakat artık geçti bu işler bu fiyatlarla alışveriş yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 10 Eylül 2018; 16:18:48 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yakında iPhone xD getirirler

• 800 euro ise alırım ama üstü beni de yorar. ne zaman satılmaya başlanıyor bilginiz varmı ?

• Türkiye de elektronik ürün alınmaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.