Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey sistem gereksinimleri belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Assassin’s Creed: Odyssey, 5 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyun, 209 TL fiyat etiketi ile Steam'de ön siparişe sunuldu.

Assassin's Creed: Odyssey minimum sistem gereksinimleri

• İşlemci: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, Ryzen 3 - 1200
    • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285 (2GB VRAM Shader Model 5.0) veya NVIDIA GeForce GTX 660
    • Bellek: 8GB RAM
    • Çözünürlük: 720p
    • Hedeflenen kare oranı: 30 FPS
    • Video Ayarı: Düşük

Assassin's Creed: Odyssey 1080p önerilen sistem gereksinimleri

• İşlemci: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz, Ryzen 5 - 1400
    • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) veya daha iyisi veya NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) 
    • Bellek: 8GB RAM
    • Çözünürlük: 1080p
    • Video Ayarı: Yüksek

Assassin's Creed: Odyssey 4K önerilen sistem gereksinimleri

• İşlemci: AMD Ryzen 1700X @ 3.8 GHz, Intel Core i7 7700 @ 4.2 GHz
    • Ekran Kartı: AMD Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB VRAM Shader Model 5.0)
    • Bellek: 16GB RAM
    • Çözünürlük: 4K
    • Video Ayarı: Yüksek

• quote:

Antik Yunan'da Assassin's Creed: Odyssey’nin sistem gereksinimleri belli oldu.

Antik Yunan'da belli olan gereksinim bizi bağlamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antik yunanda önerilen sisteme sahibim. GTX 970 ile akarız.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    "geçen" yazmayı unutmuşum
  • 4k gereksiniminde işlemci bölümünde iyi sallamışlar :D Yani minimum sistemdeki fx6300 ile de 4k 30 fps oynanabilir. 4k eklediniz ya cümlenin başına şişirin anasını satayım.

• Hele durun be kardeşim, AMD R9 270 alalı 3 yıl oldu. Bu kadar çabuk mu eskidi.

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt

• Ha şöyle düşük donanım için de yapın şu yeni oyunları illa yeni donanım almak mı zorundayız

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    O yüzden her zaman çevremdekilere derim pc oyuncusuysanız hiç bir zaman en iyisine sahip değilsinizdir. (not: pc oyuncusuyum)

• MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam. Önceden yine üst düzey ile bir miktar idare ediyordun ama şu an ki tüketim çılgınlığında bugün son model aldığın yarın nerdeyse orta seviyelere düşecek hale geliyor.
  • Güzelim seriyi çöp ettiler. Bari oyunun adını değiştirin .Assasin'sle bir alakası kalmadı Syndicate'den sonra serinin.

• Battlefield 1'i singleplayer Amd fx 4300,Evga GT 740 4gb gddr5 sc,8gb 1600mhz ram ile High ayarlarda gayet akıcı oynadım,sadece Avanti Savoia bölümünde takılmalar oldu,fazla animasyon olduğu veya ssd olmadığı için olabilir,demem o ki sistem gereksinimlerini abartıyorlar!.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 10 Eylül 2018; 14:23:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Roar

Battlefield 1'i singleplayer Amd fx 4300,Evga GT 740 4gb gddr5 sc,8gb 1600mhz ram ile High ayarlarda gayet akıcı oynadım,sadece Avanti Savoia bölümünde takılmalar oldu,fazla animasyon olduğu veya ssd olmadığı için olabilir,demem o ki sistem gereksinimlerini abartıyorlar!.
    ssd'nin oyuna pek bir artısı olmaz yükleme ekranı kısımları dışında.
  • Assassin's Creed Odyssey sistem gereksinimleri belli oldu

Bir ubisoft klasiği ...
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    O kadar haklısınız ki. Oynayasım gelmiyor son oyunları. 15 dakika girip kendimi zorluyorum sırf şu eden piece olayı yüzünden ama olmuyor yani.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Oyuncu kitlesi belkide yeterli ama orjinali destekleyen gittikçe azalıyor bu ülkede.

Bu piyasa ile türkçe dili fantazi olur.
  • For Honor'a özenmişler bunlar

• ben daha syndicate i oynayamadım ağız tadıyla ekran kartsızlıktan ne ara yenisi çıktı. daha geride bekleyen origins var. Lanet olsun dış mihraklara ekran kartı alamıyoruz lanet olsun ameriğa

• quote:

Orijinalden alıntı: dheskikullanıcı

ben daha syndicate i oynayamadım ağız tadıyla ekran kartsızlıktan ne ara yenisi çıktı. daha geride bekleyen origins var. Lanet olsun dış mihraklara ekran kartı alamıyoruz lanet olsun ameriğa
    Hem güldüm hem üzüldüm hocam.

Ubisoft seri üretime geçti yine

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Avanti Savoia bölümü kastı diğerleri normal,sistemten dolayı mıdır?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.