Şimdi Ara

PS4 Oyunlarında %60 Oranına Varan İndirimler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, Avrupa PlayStation Store'larda çeşitli PlayStation 4 oyunları için %60 oranına varan indirimler başlattı.

İndirimler 20 Eylül'e kadar devam edecek. Oyunların indirimli fiyatları şu şekilde:

Gran Turismo Sport -- 84,00 TL
    Gran Turismo Sport Dijital Deluxe Sürümü -- 134,00 TL
    Persona 5: Ultimate Edition -- 134,00 TL (PS Plus ile ekstra %5 tasarruf edin)
    Tennis World Tour -- 159,00 TL
    Middle-earth: Shadow of War -- 134,00 TL
    Call of Duty: Infinite Warfare -- 89,00 TL
    Call of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe -- 159,00 TL
    Call of Duty: Modern Warfare Remastered -- 86,00 TL
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition -- 84,00 TL
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition -- 134,00 TL
    BioShock: The Collection -- 64,00 TL
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy -- 109,00 TL
    Farming Simulator 17 -- 64,00 TL (PS Plus ile ekstra %10 tasarruf edin)
    Farming Simulator 17 - Platinum Edition -- 84,00 TL
    Farming Simulator 17 - Premium Edition -- 114,00 TL (PS Plus ile ekstra %10 tasarruf edin)
    NieR: Automata -- 159,00 TL
    Secret of Mana -- 84,00 TL
    Shining Resonance Refrain -- 159,00 TL
    Assetto Corsa Ultimate Edition -- 109,00 TL
    Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online -- 114,00 TL
    Destiny – The Collection -- 89,00 TL
    UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late[st] -- 114,00 TL
    WRC Collection -- 159,00 TL (PS Plus ile ekstra %10 tasarruf edin)
    New Gundam Breaker -- 159,00 TL
    ONRUSH -- 109,00 TL
    ONRUSH DELUXE EDİTİON -- 122,00 TL
    XCOM 2 -- 64,00 TL
    XCOM 2 Collection -- 199,00 TL
    XCOM 2 Digital Deluxe Edition -- 84,00 TL
    PAYDAY Crimewave Edition -- 49,00 TL
    Megadimension Neptunia VIIR -- 159,00 TL
    MotoGP 18 -- 179,00 TL
    MXGP PRO -- 179,00 TL
    Tour de France 2018 -- 134,00 TL
    TT Isle of Man - Ride on the Edge -- 159,00 TL (PS Plus ile ekstra %10 tasarruf edin)

İndirimlerin bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Haftanın Fırsatı (HITMAN - Yılın Oyunu Sürümü), 77 TL'den ucuz oyunlar ve 23 TL'den ucuz oyunlar indirimlerine de göz atmayı unutmayın.  

• Haberi yapan hocam eski indirimlerle şimdikiler arsındaki durumu biliyor musunuz? Eski derken 2 yıl değil 2 ay öncesini baz alıyorum..
  • İndirim nerede?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • :D 1 ay önce Gran Turismo Sport u 38 liradan aldık

• indirim degilde bindirim olmus böyle indirim yapacaklarsa yapmasınlar bi zahmet kutulu gran trismo sport bile 60 70 liraya satılıyor yapmayın etmeyin güzel kardeşim yapın gercekten gow gibi üst kalite oyunları yarı paraya düşürüp satın bizde diyelim ki gercekten indirim olmus aynı yemegi ısıtıp ısıtıp önümüze vermeyin millet akıllandı artık...

• Nier i 94 tl ye mi ne almistim simdiki fiyata bakin xD
    Bekleyin gencler oyun moyun almayin ps5 cikinca 30-40 tl ye duser alir oynarsiniz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gülüp geçecez ne yapalım. ;(

• kingdom come deliverence 179tlden şok indirim ile 179 tlye düşmüş yazsanıza onu da. İndirimlerin özeti resmen

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut şartlar altında Xbox marketine göre daha uygun fiyatlardir, ancak yine de pahalıdır. Maalesef tek zevkiniz bu ise bir noktaya kadar katlanmak zorundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 6 Eylül 2018; 8:58:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.05 sürüm ps4 sahipleri daha bi indirimli oynamıyorlar mı ? Hepsi olmasa bile bazıları oynuyordur.

• İndirim kismini goremedim 2 ay once 40 tl olan gt sport 90 tl olmus

• Middle-earth: Shadow of War geçen indirimde 104 satılıyordu şimdi 134 tl olmuş

• Az kaldı biraz daha artsın, PC kurmak şart olur benim için..Şu RDR 2 - Spider falan oynayak sonrasına bakarız...
  • Sony yok yüzde 60 indirim yok yüzde 70 indirim var diyor 1yıldır fiyatlara bakıyım oyunlar yine aynı fiyattan satılıyor kimse kimseyi kandırmasın
  • Yav şu kafanızda ki Xbox Store daha pahalıdır algısını yıkın artık. Bazı oyunlar PSN den daha ucuza satılıyor indirim döneminde.Yakın zamanda FF15 Royal Edition PSN de 86 küsür TL iken Xbox da 59.40 TL idi.Bende Xbox Store dan aldım.Daha pek çok oyun var da aklımda değil.Kırın artık şu sabit fikirlerinizi, araştırın
    sorgulayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 6 Eylül 2018; 11:0:48 >
  • Pc alırız oynarız diyoruzda pc fiyatlarida uçtu beş ay önce arkadaş 4 bine sistem kurdu Aynı sistem Şuan 7.5 olmuş oyun oynamak lüks oldu bayaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ButcherofBlaviken

Yav şu kafanızda ki Xbox Store daha pahalıdır algısını yıkın artık. Bazı oyunlar PSN den daha ucuza satılıyor indirim döneminde.Yakın zamanda FF15 Royal Edition PSN de 86 küsür TL iken Xbox da 59.40 TL idi.Bende Xbox Store dan aldım.Daha pek çok oyun var da aklımda değil.Kırın artık şu sabit fikirlerinizi, araştırın
    sorgulayın.
    Aynen .Storeda indirime girmese bile gamepass e bi ton yeni iyi oyunlar da geliyor artik.Ulkenin durumu ortada oyun fiyatlari ortada gamepass,ms store indirimleri ,gwg gibi durumlarla birlikte totalde su an oyun oynanabilecek en uygun platform xbox.Gonul ister her platformda kafamiza gore uygun fiyatta oyun alalim ama durum ortada.

• Arkadaşlar her indirim haberinin altında, her konsolla ilgili haberin altında aynı tartışmalar oluyor. Evet, indirimde bile pahalı oyunlar. Daha 1-2 ay evvelki indirimler daha makuldü. Fakat döviz kurunu hesap etmiyorsunuz sanırım? Türkiye'deki Sony oyunları Euro üzerinden gelmekte. Euro dolardan daha pahalı şu an.

Yanlış anlaşılmasın, bu fiyatları kattiyen savunmuyorum. Pahalı. Fakat, niye pahalı olduğunu da göz önünde bulundurmanız lazım. Sony Türkiye'nin fiyat konsunda elinden geleni yaptığına da inanıyorum.

Bir şeyi överken diğerini yerin dibine gömmeye gerek yok.

• Bunlar indirim değil kaldırım. Ben 2 ay önce gt sportu 35tl aldım. İndirim demişler ama oyunlar hala pahalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.