Şimdi Ara

The Witcher dizisinde başrolü üstlenecek isim belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve oyun dünyasının en sevilen serileri arasında yer alan The Witcher, dizi oluyor. Bir süredir yapım aşamasında olan The Witcher dizisi için hazırlıklarına hız veren Netflix, dizide Rivialı Geralt'a hayat verecek ismi açıkladı.

The Witcher serisinin ana karakteri olan Geralt'ı, Superman rolüyle tanınan ünlü oyuncu Henry Cavill canlandıracak. The Tudors dizisi ile ün kazanan Cavill, DC sinematik evreninde Superman'i canlandırmasının yanı sıra The Man from U.N.C.L.E. ve Mission: Impossible - Fallout gibi filmlerde de yer alarak Hollywood'un yıldız isimleri arasında yerini aldı.

Andrzej Sapkowski'nin The Witcher oyunlarına da kaynaklık eden kitap serisinden uyarlanacak dizinin senaristliğini Lauren S. Hissrich (Daredevil, The Defenders) üstleniyor. Başta ilk bölüm olmak üzere ilk sezonun dört bölümünü Game of Thrones'un yönetmenlerinden Alik Sakharov yönetecek.

Andrzej Sapkowski'nin  yarattığı fantastik dünyada geçen The Witcher, doğaüstü güçlere sahip bir yaratık avcısı olan Rivialı Geralt'ın hikayesini anlatıyor. İnsanların çoğu zaman yaratıklardan bile daha kötü olduğu bu dünyada yalnız başına dolaşan Geralt'ın yolu güçlü bir cadı ve genç bir prenses ile kesişecek. Üçlünün bu tehlikeli Kıta'da hayatta kalabilmek için birlikte çalışması gerekecek.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak The Witcher dizisinin yayın tarihi henüz açıklanmış değil, ancak ilk sezonun 2020 yılında yayımlanması bekleniyor. 

• Yennefer için Hande Ataizi'ye teklif yapsalarmış. Karakter aynı ruhsar zaten.

• reis üzgün

• Merak ediyorum sadece şikayet değil. Yeni dizi ve film tanıtım haberleri paylaşılıyor ama niye sadece yabancı film ve diziler?

• faniseyler kullanıcısına yanıt
    bizim dizi ve filmleri konusu belli .1. aşk-aldatma-kim kime dum duma... 2.polis-asker-mafya özentisi

diğer konular bizim milleti cezbetmiyor.
  • Yabancı dizileri çok izliyorum. En uygun oyuncu Aidan Turner'dı aslında yazık oldu.

• Like a Sir kullanıcısına yanıt
    Üşüyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nikolaj coster waldau(hazır game of thrones'da bitiyorken) yada anson mount oynasaydı tip olarak daha iyi olurdu sanki.

• Like a Sir kullanıcısına yanıt
    Halen bu adamı paylaşanlar var. Adam 52 yaşında ve dizinin 5 sezon olacağı düşünülüyor. Geralt daha atletik ve hızlı bir karakter. Bu adamın bu işin altından kalkamayacağı belli. Eminim herkes sırf şu fotoya bakarak tavsiye etmiştir. Zach McGowan en iyi tercih olurdu ama Henry Cavill en azından dizinin popülerliliğini arttıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 5 Eylül 2018; 21:44:49 >
  • Buraya 1$ bırakıyorum .

• Hay senin bıyığına. İnsallah gerçek sakal bırakır da video edit yapmazlar Superman gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simbolmina -- 5 Eylül 2018; 17:40:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk oyununu bitirmiştim. Diziyi izlesem 2. ve 3. oyundan spoiler yer miyim acaba ?

• Zaten saç sakal olacağı için burun ve elmacık kemikleri hariç kim oynasa aynı olacak. Bu adam justice league da herkesi tokatlamış biri ve üstelik witcher fanıymış. Vücutta var role gayet yakışabilecek biri. Bazılarının dediği kişi geraltın yaşlanmış haline yakışır :)
  • Makyajla kim oynarsa oynasın benzetirler zaten. Önemli olan oyunculuk.
  • Bu dizi balon gibi patlayıp gidecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • instagram da maul_cosplay nickin de biri var benzerlik derseniz onun üstün Geralt a benzeyen yok fakat oyunculuk daha da önemli...

• Nicolas Cage falan olsaydı keşke son zamanlarda çok saçma şeylerde rol alıyor yazık oluyor.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    İlk oyunun devamında olaylar nasıl kopuyor bir bilsen... Cadı ve genç prenses diyor da bunlar yennefer ve triss mi tam olarak anlamadım. Spoiler yememe ihtimalin daha yüksek bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.