- x
Msn ye bağlanıyorum ama mail lerime bakamıyorum
9 Cevap1252 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5654 Mesaj
17 Kasım 2004; 0:44:28 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaşlar şu an msn em acık ve giriş cıkış yapabiliyorum ama maillerime bakmaya çalılınca i.e acılıyor ve biraz zaman gecince görevi sonlardır diyor ama diğer hesabıma baktığımda herhangi bir sorun yaşamıyorum sizce bu nedendir

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

1376 Mesaj
17 Kasım 2004; 21:13:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Merhaba arkadaşlar şu an msn em acık ve giriş cıkış yapabiliyorum ama maillerime bakmaya çalılınca i.e acılıyor ve biraz zaman gecince görevi sonlardır diyor ama diğer hesabıma baktığımda herhangi bir sorun yaşamıyorum sizce bu nedendir

Bazen msn de çok yığılma oluyor ondandır mesela dün bende 512 bağlantı ile giremedim

1511 Mesaj
19 Kasım 2004; 16:32:18 

bende de aynı sorun var ve de sürekli oluyo explorer hotmail i hiç açmiyor fakat mozilla açıyo ben napabilirim

sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle

6 Mesaj
20 Kasım 2004; 12:36:50 

HOTMAİL SAYFASI YIĞILMADAN DOLAYI AÇILMASI ZOR Bİ SAYFADI İNTERNET EXPLORER ÜZERİNDE SAĞ TUŞ KLİK YAPIN VE ÖZELLİK LERDEN SEVİYE YÜKSELTİN ONDAN SONRA TEKRAR DENEYİN HOTMAİLE GİRMEYİ

3070 Mesaj
20 Kasım 2004; 14:16:30 

bıktım bu msn sorunalrından bende 1-2 kez msn aç akapa yapayı ondan sonra bağlanamıyorum. oturum kapatıp yeniden açınca oluyor. ne iş anlamadım..

nuk ta thashe dot qe te dashuroj

6 Mesaj
21 Kasım 2004; 21:02:32 

Msn Messenger / Araçlar / Seçenekler / Genel / e-posta aldığımda uyarı görüntüle
seçeneği tickli olsun sorun kalkar.

www.necroshine.com

438 Mesaj
21 Kasım 2004; 21:21:04 

Son günlerde bende yaşıyorum sanırım serviste bir sorun vr giderirler belkide çalışma yapıyorlardır

BİLGİ BİR GÜÇTÜR PAYLAŞMAK İSE ERDEMLİKTİR

http://www.aydinbilisim.net/DOKUMAN.htm

1511 Mesaj
21 Kasım 2004; 22:50:43 

nakipektas arkadaşım zaten uyarıyı görüyoruz uyarıyı tıklayınca açmıyo

sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle

350 Mesaj
28 Ocak 2005; 17:39:49 

çokh doludurr ondann merakk edilcek bişi diil geçerrr

TÜRK'ÜM VE BUNDAN GURUR DUYUYORUM...

Sponsorun mesajı ;
Bilgisayarınızı 2. el ürünlerle ucuz iyileştirebilirsiniz ...
http://www.borsapazar.com

159 Mesaj
30 Ocak 2005; 8:31:58 

kullandığımız güvenlik programlarından kaynaklanıyor olabilir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Msn ye bağlanıyorum ama mail lerime bakamıyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.414