Şimdi Ara

256 ya geçtim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün hızımı test ettim 256 ya geçmişim. ama bir dahaki aydan mı başlayacağım kotasız kullanmaya telekoma güvenemiyorum ne yapayım.

• hoşgeldin zavallı kullanıcılar diyarına... Resmen internet aleminin küçük emrahı olduk doany denen göbekli marul yüzünden..
  • İntenet Aleminin Küçük Emrahı=256 kullanıcıları
    Baya acıklı bir benzetme oldu.

Bugünden itibaren 256'ya göre hesaplanır
    artı eğer ay ortasında geçmişsen önceki tarife günü kadar ve Kıst Ücreti ödersin

Hızın 256'ya düşmüşse demekki sınırsız olmuşsun beklemene gerek yok
  • Hoşgeldin 256 gariban kullanıcıları arasına

Sınısız kullanmaya 1 Mayısdan itibaren başlıyacaksın şu anda hala kotalısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

hoşgeldin zavallı kullanıcılar diyarına... Resmen internet aleminin küçük emrahı olduk doany denen göbekli marul yüzünden..

Süper ifade...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 10 Nisan 2007; 21:37:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Hoşgeldin 256 gariban kullanıcıları arasına

Bilgisi olmayan arkadaşlar yorum yapmasın bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gentilemania

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Hoşgeldin 256 gariban kullanıcıları arasına

Bilgisi olmayan arkadaşlar yorum yapmasın bence...

Bilgim olmadığını nerden biliyorsun bende zamanında 1024 kotalı kullanıcısıydım 256 sınırsıza geçtim buna dayanarak yazdım senin böyle bir tecrüben var mı bence onu sorgulamak lazım yada tartışma ortamı yazmak için yazmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 10 Nisan 2007; 21:53:26 >

• evet biz böyle değildik kotalyken olduk değil mi ? şimdi tartışmayı bırakalım da şimdi mi kullanıcam kotalı yoksa işi bayramından itibaren mi ?
  • quote:

hoşgeldin zavallı kullanıcılar diyarına... Resmen internet aleminin küçük emrahı olduk doany denen göbekli marulyüzünden..

• F@ruk'ın dediği uygulanıyordu. Bilmeden konuşmayın diye uyarmanız pek hoş olmamış. Telekom'da çalışan kardeşimiz @nemecek'in söylendiğine göre bu sistem değiştirilmiş. Geçiş yaptığınız andan itibaren sınırsız kullanabiliyorsunuz. Eski tarifenizin kullandığınız kadarı da "kıst ücret" olarak sonraki faturanıza ekleniyormuş.

Kısacası bildiğim kadarıyla şimdi kullanabiliyorsunuz. Türk Telekom'un duyurmadan değiştirdiği uygulamalar yüzünden muallak olan çok şey var. Ve bu muamma yüzünden mağdur olan bir çok insan.
  • bende düşünüyorum ya sörf yaparken iyi de birşey indiremiyorum gönül rahatlığı ile
  • ARamıza hoşgeldin dostum
  • Arkadaşım ben 3 kez tarife değiştirdim. (Bunlardan ikisi sınırsıza )
    Telekomdaki çalışanlar gelecek aydan itibaren(sınırsız için) geçeceksin diyorlar(bence bu taktik) ama fatura öyle gelmiyor. Download yapmadığın yanına kalıyor.

Telekomda ADSL Aboneliği dışında Fatura Hesap işleri ile ilgili bir bölüm var. Oraya ayrıntılı bir biçimde sorarak faturanın ne kadar geleceğini öğrenebilirsin.
    Abone işiyle uğraşanlar yüzeysel bilgiden fazlasına sahip değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gentilemania -- 10 Nisan 2007; 22:20:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

F@ruk'ın dediği uygulanıyordu. Bilmeden konuşmayın diye uyarmanız pek hoş olmamış. Telekom'da çalışan kardeşimiz @nemecek'in söylendiğine göre bu sistem değiştirilmiş. Geçiş yaptığınız andan itibaren sınırsız kullanabiliyorsunuz. Eski tarifenizin kullandığınız kadarı da "kıst ücret" olarak sonraki faturanıza ekleniyormuş.

Kısacası bildiğim kadarıyla şimdi kullanabiliyorsunuz. Türk Telekom'un duyurmadan değiştirdiği uygulamalar yüzünden muallak olan çok şey var. Ve bu muamma yüzünden mağdur olan bir çok insan.

Bilgilendirme için teşekkürler.

''Bilmeden konuşmayın diye uyarmanız pek hoş olmamış''

Buna bende katılıyorum böyle önyargılı konuşmak hiç iyi değilde neyse...

• Şu kıst ücret olayını bir türlü anlıyamadım şimdi kotalıdan sınısıza bugün geçen bir vatandaş bulunduğumuz ayda kotayı aşsa,aşan miktar faturaya yansıyor mu
  • Faruk kardeş kusura bakma
    arkadaşın canı yanmasın istedim
  • quote:

Faruk kardeş kusura bakma
    arkadaşın canı yanmasın istedim

Estağfurullah önemli değil kardeş
  • Tarife değiştirecek arkadaşlar Kıst Aylık Ücreti'ne dikkat etsinler
    Ayın başlarında tarife değişiminde bu Kıst ücreti sebebiyle fatura kabarık geliyor
  • quote:

Tarife değiştirecek arkadaşlar Kıst Aylık Ücreti'ne dikkat etsinler
    Ayın başlarında tarife değişiminde bu Kıst ücreti sebebiyle fatura kabarık geliyor

Ay sonunda değiştimek her durumda faydalı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

hoşgeldin zavallı kullanıcılar diyarına... Resmen internet aleminin küçük emrahı olduk doany denen göbekli marulyüzünden..

hatta ve hatta ha Nİ HAA HAAA HAAAA.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.