Şimdi Ara

Huawei Mate 20 Pro'nun basın görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei, IFA 2018'de Huawei Mate 20 serisinin 16 Ekim'de Londra'da tanıtılacağını duyurdu. Fuar kapsamında Mate 20 Pro'nun sergilenmesi bekleniyordu ama bu gerçekleşmedi. Ancak en azından Huawei yöneticilerinden birinin elinde görülen telefonun kare tasarımla sıralanmış üç arka kameraya sahip olacağı doğrulandı.

Ayrıca Bkz.Motorola P30 Note tanıtıldı! Motorola P30 Note özellikleri ve fiyatı
    Huawei ayrıca Mate 20 serisinin en son HiSilicon Kirin 980 yonga seti ile güçlendirileceğini duyurdu. Dün ise Huawei Mate 20 Pro'nun tüm arka panelini ve Mavi ve Siyah olmak üzere iki renk seçeneğini ortaya koyan bazı basın görselleri ortaya çıktı.

Sızdırılan görüntüler cihazın üçlü arka kamera sistemi ve büyük bir LED flaş ile geleceğini ortaya koyuyor. Ayrıca Huawei P20 Pro'daki ile aynı VARIO SUMMILUX-H 1:1.6-2.4/27-80 ASPH sensöre sahip olacağını görüyoruz. Kamera sisteminin hemen altında yer alan dairesel parmak izi tarayıcısı ise Mate 20 Pro'nun ekrana gömülü parmak izi sensörü ile sunulmayacağını gösteriyor.

Huawei Mate 20 Pro özellikleri

Cihazın cam arka panele sahip olması kablosuz şarj özelliği ile gelebileceğinin bir işareti. Bununla birlikte Mate 20 Pro'nun, OPPO F9 Pro, OPPO R17 Pro ve yaklaşan Vivo V11 Pro gibi son birkaç telefonda gördüğümüz "Su Damlası" şeklinde bir çentikle gelebileceği öne sürüldü.

Diğer özellikleri arasında ise 2244 x 1080 piksel çözünürlükte 6.3 inç AMOLED ekran, Huawei Kirin 98O yonga seti, 4.200 mAh pil, Android 9 Pie tabanlı EMUI 9 arayüzü, üçlü arka kamera sistemi, 3.5 mm kulaklık girişi ve USB Type-C bağlantı noktasının olması bekleniyor.

• Nedense tasarım hoşuma gitmedi.

• Çok kötü bir tasarım olmuş. Bir P20'ye bak bir buna.

• Tasarım harika kendine has olmuş özenti kopya değil. ama anlamadığım bir şey alt çerçeveyi neden apple gibi yapamıyorlar. apple yasak mı koymuş ? cidden soruyorum.

• Mate 10 Pro nere bu nere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mitralyöz gibi lens dizmişler.
  • Bu telefonu alabilirim makul olursa fiyatı G3 ten beri telefon değiştirmedim ama değiştirmeye değer görüyorum.

• Ürün seri numaraları aynı olduğu halde siyah olanda parmak izi okuyucusu yok, mavide var

• quote:

Orijinalden alıntı: Dropzone

Tasarım harika kendine has olmuş özenti kopya değil. ama anlamadığım bir şey alt çerçeveyi neden apple gibi yapamıyorlar. apple yasak mı koymuş ? cidden soruyorum.
    Sanırım patenti Apple’da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Ürün seri numaraları aynı olduğu halde siyah olanda parmak izi okuyucusu yok, mavide var
    Bence Mate 20’de arka tarafta parmak izi tarayıcı olacak. Mate 20 Pro’da ise 3D yüz tanıma olabilir gibi. Ya da P20 Pro’daki gibi ön tarafta parmak izi olabilir Mate 20 Pro’da.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

mitralyöz gibi lens dizmişler.
    Güzel benzetme

• Ön iyi de arkası nedir öyle

• Lens dizilimi gerçekten kötü.

• Nedeni maliyeti artırması. Alttaki çerçeve ekran anakart bağlantısından dolayı var, Apple ise kıvrılabilir amoled panel kullanıyor telefonunda. Bu yüzden alt çevreye ihtiyaç kalmıyor

• Mate 10 arka tasarımda cidden iyiydi. Mate 20 basit görünüyor. Nedense son zamanlarda çıkan telefon modelleri tasarım anlamında bekleneni veremiyor gibi

• Parmak izi olan modelin sensörüde köşeli olmalıydı...

• Flaşa @negerenkwar dı ki oraya da bi tane 55 MP'lik bir sensör koysalarmış müthiş olurmuş.

• Çöp... nerden anladin derseniz, çentik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bi öncekinde tamamda şu alt çerçeeve yeni nesil telefonlarda kabul edilebilir bişey değil.
    Çentiğin küçülmesi bi gelişme fakat yok olmadığı sürece bana hoş gelmez bu telefonlar
    benim en büyük şartım bir telefon 16.9 formatındamı değilmidir. Bana hiç hitap etmedi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.