Şimdi Ara

Xiaomi uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazını tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Universal Fast Charge Edition isimli yeni Mi kablosuz şarj cihazını tanıttı. 10 dolarlık(65 TL) oldukça uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazın, kablosuz şarj destekli tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu olarak çalışabilmesi de onu bir adım öne taşıyor.

Yeni Mi kablosuz şarj cihazı, 4mm mesafeye kadar cihazları rahat bir şekilde şarj edebildiği için, telefon kılıfınız metal olmadığı sürece telefonunuzu kılıfla bile rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca cihaz, Mi MIX 2S, iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus gibi akıllı telefonlar için 7,5 W, Galaxy Note 9, S9 gibi akıllı telefonlar için 10W kablosuz şarj desteğine sahip.

Telefonun ne kadar şarj olduğunu gösteren bir ekrana da sahip olan cihaz, sıcaklık koruması, aşırı gerilim koruması, kısa devre koruması gibi özellikleri de bünyesinde bulunduruyor. Cihaz 10 dolar(65TL) gibi cüzi bir fiyat etiketiyle 3 Eylül’de ilk önce Hindistan ve Çin’de, sonra ise Xiaomi’nin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde piyasaya sürülecek.

• Kabloyla şarjı tamamen bitirip telefonun her yerini kapatıp su geçirmez telefon yapsınlar da bir işe yarasın bari bu özellik.

• 10 dolar bile pahalı geliyor.

• 10$ 25 liraydı özledik o günleri.

• 64.90 a kargo bedava olarak aldım zaten. Hemen hemen aynısı...
    https://urun.n11.com/sarj-cihazi/iphone-samsung-kablosuz-sarj-hizli-sarj-aleti-masaustu-sarj-P266842618

Xiaomi uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazını tanıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 1 Eylül 2018; 21:0:2 >

• 10 dolarlık(65 TL) oldukça uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

10 dolarlık(65 TL) oldukça uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazın

Hala alışamadım şu yeni kurlara, 10 dolar diyince sakız parası gibi ucuz birşey canlanıyor gözümde. 65tl olduğunu unutuyor insan :)
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    80 olmuş bile linkteki ürün. Dolar durmuyor ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: join

80 olmuş bile linkteki ürün. Dolar durmuyor ki.
    Normal güzel kardeşim. Az bile olmuş. 4 lira olan Dolar, 7 liraya dayandı. 120 olmadığına şaşıyorum...
  • Xiaomi yapacağını yine yapmış. Adamsın Xiaomi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar birde bizimle tartışıyor

Yine imzamı atarım telefon aksesuar vs.urunlerde f/p ile dünya xiamio ile tanıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı illa kablosuz kullanmamız gerekir.Ayrıca SIM slotuna hala bir çözüm yok.Ahize için ise titreşimi ekrandan veren daha yeterli olmayan çözümler var.Yani imkansız

• 10 $ 65 tl değilki 66.20 tl :)))

• tr de satılır mı ?
  • Evet kablosuz olması rahatlık, ama bildiğim kadarıyla kablosuz şarj teknolojisi hızlı şarjı desteklemiyor. Yani tel' inizin hızlı şarj özelliği varsa, hızlı şarj dan feragat etmeniz gerekiyor. Ayrıca şarj bitse bile telefon ısınmaya devam ediyor.
    Aynı ürünün başka bir markasını kullandım, oradan biliyorum.
    -----------------------------------------------------------
    Bence en ideali manyetik şarj (mıknatıslı şarj).
    Bu ürün 2 parça halinde, parçanın birini telefonun type-c veya micro-usb girişine takıyorsunuz.
    Manyetik şarjı şu anda tabletim de ve telefonum da kullanıyorum. Telefonu kablonun ucuna veya kabloyu telefona tek elinizle yaklaştırdığınız da otomatik olarak mıknatıs gücüyle telefona yapışıyor ve şarj etmeye başlıyor. Hızlı şarjı destekliyor. Şarj bittiğin de ise iki elinizi kullanmaya gerek kalmadan, telefonu yana eğerek tek elinizle basit bir hareketle şarj dan kaldırıyorsunuz. Şarj bittiğin de ısınma yapmıyor.
    Klasik şarj da olduğu gibi tak çıkar yapma derdi olmadığı için type-c yuvasının aşınması da önlenmiş oluyor.

4 dolara aliexpress' den aldım. Türkiye'de de satılıyor.
    müthiş rahatlık, tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 4 Eylül 2018; 12:43:21 >

• Ben aldim, dun elime gecti. Guzel urun. Kucuk ama bircok farkli acida Samsung Note 8'i hizli sarj ediyor. 10 dolardan daha pahaliydi ama.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.