Şimdi Ara

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.56 Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4'ün yeni sistem yazılımı güncellemesi versiyon 5.56'yı bugün itibariyle yayınladı. 460,1 MB boyutundaki güncelleme şu anda indirilebilir durumda.

Güncelleme notu:

"Bu sistem yazılım güncellemesi sistem performansını arttırır."

Sony Interactive Entertainment Ağustos ayının başından bu yana PlayStation 4 sistem yazılım güncellemesi versiyon 6.00 için birkaç tane beta düzenledi. Betada dikkat çeken özelliklerden PlayStation Store'daki arama sekmesinin yenilenmesi geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcılara sunuldu. Versiyon 6.00 güncellemesinin tüm detayları ve çıkış tarihi henüz belli değil. 

• Evet millet gif bekliyoruz, buyurun..
  • arkadaşlar lütfen yardım edin konuyla alakasız ama hiç bir yerde bu sorunla ilgili bi başlık bulamadım; biz 3 arkadaş ps4'de oyunları benim hesabımda topluyorduk ve diğer 2 kişi benden bu oyunları oynayabiliyordu. Ama 1 hafta önce 3. arkadaşım oyunlara giremez oldu. Acaba SONY 3. kişiye engel mi koydu? yardımcı olacak özelden yazarsa inanın çok sevinirim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Yoğun istek üzerine gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curtius -- 31 Ağustos 2018; 13:31:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba kullanıcılardan data çekiyorlar değilmi 460 mb nerdeyse 2 ayda bir stabil olması için olamaz bilgilerinizi alıyorlar ayık olun

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Woohoo Iste bu haber iste bu gift xD

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hissediyorum bu işte güçlü bir bokluk

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ulan direkt 6.0 ı yayınlasana!Ne alaka 5.56?Betasını yapmayaydın o zaman Sony bey,kaçarın yok,geciktirme boşuna .
  • Eşekli gif vardı o daha güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl sonuna doğru yayınlanır 6.0. bakınız her sistem sürümü playstation'ın ömrünü temsil ediyor. 2013 yılında .çıkmış bir konsol. 2018 yılındayız. 5 yıllık bir ömrü var şuanda. güncel sistem sürümü 5.56'da.. 2019 da 6.yılına girecek ve 6.0 sürümünü yayınlayacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

arkadaşlar lütfen yardım edin konuyla alakasız ama hiç bir yerde bu sorunla ilgili bi başlık bulamadım; biz 3 arkadaş ps4'de oyunları benim hesabımda topluyorduk ve diğer 2 kişi benden bu oyunları oynayabiliyordu. Ama 1 hafta önce 3. arkadaşım oyunlara giremez oldu. Acaba SONY 3. kişiye engel mi koydu? yardımcı olacak özelden yazarsa inanın çok sevinirim.
    Şifreleri forum donanım haber özel mesaj sistemini kullanarak birbirinizle paylaştıysanız şu an adminler sizin oyunları oynuyor olabilirler. Şifre çalınma vakaları forum donanım haberde giderek artmakta. Özel mesaj sistemini kullanırken dikkatli olun.
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    aynen doğrudur ama ben yakın arkadaşlarımla kardeşlik yapıyorum. öyle bir durum yok şükür. formda fare çok maalesef. yine de uyarın için sağol.
  • güncellesen ne olacak güncellemesen saçmalık boşuna kotamız gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.