Şimdi Ara

BLADER CHAR REHBERİ. RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
63.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiye ettiğim ve test ettiğim blader yapılandırması.
    Build tarafımca kasılmış test edilmiş ve satılmıştır.

Lvl 80 için

Bicheon 80
    Fire 80
    Light 40/60/69
    Cold 60/64/69

Alternatif bir build olarak COLD u silebilir ve yerine

"PACHEON 60/69 lvl
    Hawk training series: White hawk max - Blue hawk max
    Mind Concentration Series (Passive) max
    Break Heaven Arrow Series max" yapabilirsiniz.

Not: Bicheon tabındaki 3 numaralı skill kitapları eskiden kullanışsızdı. Ben bu resimleri çektiğimde hiçbir işe yaramayan, size hareket imkanı vermeyen gereksiz skillerdi. Ama sonra bir update ile joymax bunlar değiştirdi ve işlevsel bir hale getirdi. Yani resimde açık görülmese de bicheon 3 numaralı skill tabı (shield teqnique) full max.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 15 Mayıs 2007; 11:46:14 >

• Arkadaşlar rehber üst konusu için çalışmalar yapıyorum.
    Lütfen gereksiz mesajlar atmayalım. Teşekkürler.
    Sorusu olan buradan sorabilir ama.
  • Ha bu buildde en son light i de 69 a maxlamıştım unutmadam söyleyeyim.
  • peki kasması peygamber sabrı dıolar bu konu hakkında bı yorumunuz varmı ?
    evet fark ettım cok magazın agzı oldu ama kusura bakmayın bıraz hava katıım eglenelım dedım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet89

peki kasması peygamber sabrı dıolar bu konu hakkında bı yorumunuz varmı ?
    evet fark ettım cok magazın agzı oldu ama kusura bakmayın bıraz hava katıım eglenelım dedım

Evet kasması ciddi sabır ve zaman ister.
    Bu charı lvl 65 e kadar glavie olarak kasmış, orada 9 gap farma girip blade ye dönmüştüm.
    Yoksa blade olarak bu kadar kasacak sabır bende yok.
  • peki str archer olarak kassak nasıl olur str archer+fire+blade bunlara verırız sadece olmaz mı? pacheonda en fazla 31 falan yaparız en son 31de acıldıgı ıcın buyler yanlıs mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet89

peki str archer olarak kassak nasıl olur str archer+fire+blade bunlara verırız sadece olmaz mı? pacheonda en fazla 31 falan yaparız en son 31de acıldıgı ıcın buyler yanlıs mı ?

Olur.
    Ama glavie daha hızlı kasar.
    Ama archer ile de kasmak keyifli.
    Hatta archer +blade güzel bir chardır.
    Pacheon un şahin ve pasif skilinden gelen attack rating blade yi coşturuyor.
  • ok ben str archer blade fire acıorum su an bı tane hem blade zaten yatırması zor chardır derler bı denıım bakalım ne kadar doru
  • Şunu söyleyebilirim ki bu güne kadar bi çok char kastım bi çok char la oynadım ama içlerinden kasması en zor ve sıkıcı fakat yerine görede en çok zevk veren char full str blade dir.Çok kötü itemleriniz yoksa ve yapılandırmanız çok kötü değilse kendi lvlinizde bir oyuncuya yatmak imkansız gibidir.Kapı önü pvp lerinde lvl i düşük adamları kovalayan lvl80 adamları lvliniz 20 dahi olsa deyim yerindeyse "malak" gibi yatırıp madara etmek pek güzel bir uğraş.Bir bladera ks yapıldığında kaybeden genelde blader char olur ancak söz konusu bir giant sa özelliklede ikinci yatırma skilliniz açıksa büyük ihtimalle giant sizin olur.Bunu gidip ona buna ks yapın diye demiyorum ancak birileri ısrarla giantlarınıza bulaşıyor tüm uyarılara rağmen inatla devam ediyorsa her iki yatırma skillinizi kullanarak yaratık her ayağa kalktığında tekrar tekrar yatırıp batırarak itemleri ve paraları bu kscileri kaptırmazsınız.

• artık blader char nasıl olucak gibi sorular sorulmaz herhalde güzel çalışma tebrikler
  • Benim charımda full str blader 2 seneye yaklaşıyor henüz level 56yım. fire cold lightning ve bicheon kullanıyorum . hepsi level50de strci icin gerekli olan özelliklerin hepsi 50ye kadar fullenmiş durumda.. Ama bende coldu silip yeniden pacheona vermeyi düşünüyorum çünkü attack rating bladerci icin damage demek. oyundaki ilk charımdır. girdiğimde ejnebi birine sordum neye vereyim nasıl yapayım diye adam hep kırmızıya ver blade ve shield kullan dedi öyle oldum iyikide olmuşum =D

iyi oyunlar

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xian1981 -- 10 Nisan 2007; 21:54:00 >
  • 24 saat online bi çalışma ile 80 lvl full farm blader kaç ayda kasılabilir ?? tahmini cevap verirseniz sevinirim
  • 2.5--3 ay olarak tahmın edıorum (eskı blader olarak)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bora563

2.5--3 ay olarak tahmın edıorum (eskı blader olarak)

evet sen 8 ay kasıp 70 i zor yaptın bee :) oda farmsız hahaahha
  • quote:

Orjinalden alıntı: ant0ny0

quote:

Orjinalden alıntı: bora563

2.5--3 ay olarak tahmın edıorum (eskı blader olarak)

evet sen 8 ay kasıp 70 i zor yaptın bee :) oda farmsız hahaahha

herkes benım kadar yeteneklı deıldır...
  • farm cok ıstıyor mu mesela 16 lvl da kac sp kasarsak ılerıde hıc sorun yasamayız? 10k sp yeter mı? yanı ılerde derken 80 deıl tabı 54 falan nuke acmıcaz sonucta
  • benim bir sorum olucak Blade yim ama Skill olarak elektrik verdim ilk el yakma skilini gelistirdim koşma skili için lwl ini yukselttim elektrik skillerinin ama sonrada fire skillerini açıcak kadar sp kalmamıştı sizce bladecilerin elektrik kullanmaları hatalımı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _*FearLess*_

benim bir sorum olucak Blade yim ama Skill olarak elektrik verdim ilk el yakma skilini gelistirdim koşma skili için lwl ini yukselttim elektrik skillerinin ama sonrada fire skillerini açıcak kadar sp kalmamıştı sizce bladecilerin elektrik kullanmaları hatalımı ?

Str charlar iin tüm işe yarar şeyler fire de.
    Artı olarak zaten damage sorunu olan bir char blade. Bu nedenle max damage elementi olan fire yi seçmek daha doğru.
    İleride ufaktan dönüş yaparsın fire ye. Sp farmdan sonra.
    nasılsa light de mecburi açılacak bir element.
  • saol yardımların için bundan sonra lwl 60 civarına geldimmi fireye donuş yapıcam el yakma buyum elektrik olucak geri kalan elektrik
  • beyler adamımın lvli 38 bıcheoun skıllı 31, lightın da 32 de sp yok degıl bayagı var 11k dan bıraz fazla ama ben mastery lvl ı boşa harcamak ıstemıyorum bu yuzden bıcheonun lvl ının 0 a kadar ındırmem ıcın tahmını olarak ne kadar para gıder totalda glavie ye donucemde ama donmeden ındırebıldıgım kadar ındırecegım bıcheoun u

bir sorumda item mall dan alınan %100 skill dusurme ıtemlerı varya onlar skill dusururken oyun parası ıstıyormu eger ıstemıyorsa yukardakı sorunun cevabı vermesenızde olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirSt_SlaYeR -- 11 Nisan 2007; 18:47:21 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.