Şimdi Ara

Küçük çentikli ZTE nubia Z18, 5 Eylül'de geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABD ile yaşadığı ambargo sorunlarını geride bırakmaya çalışan ZTE, yeni akıllı telefon modellerine yoğunlaşmış durumda. Şirketin merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli nubia Z18'in 5 Eylül'de görücüye çıkacağı açıklandı. Peki bizleri nasıl bir cihaz bekliyor? İşte cevapları...

Çentiksiz varyantı da olabilir

ZTE nubia Z18 modeli ile ilgili olarak sızan bilgilerin oldukça az olduğunu belirtmek gerekir. Basına dağıtılan görsellerde cihazın düşük ışık koşullarında oldukça iyi fotoğraf kareleri yakalanacağına dair göndermeler mevcut. Ayrıca cihazın Essential PH-1 modelinde olduğu gibi oldukça minimalist bir çentikle geleceği söyleniyor.

Daha önceden sızan raporlar, cihazın çentiksiz ve arka tarafında ikinci ekranı olan bir varyantının da olacağı yönündeydi. Tanıtım görsellerinde böyle bir detaya yer verilmediğini görüyoruz. Cihazın tüm özellikleri ve varyant modellerini öğrenmek için şimdilik 5 Eylül'ü beklemekten başka bir şansımız yok.

• Bu tasarımın neresi güzel? Üste de alttaki gibi bir çerçeve koyun simetrik şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hastayım bu Nubia serisine..

• En iyi çentik, hiç olmayan çentiktir.

• Tasarım donanım süper, yazılım berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyorum bakalim bana z17s i sattiracak kadar guzel olacak mi

• İlla bi çentik olacaksa ekranın sağ veya alt köşesine koyun. Böyle hiç ama hiç estetik değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım olarak fena değil bence
  • Tövbeler olsun bidaha alırsam m servis servis deyil özellikle antebin servisi tlfn alalım 5 ay oldu daha dogrudurust kullanamadım genel müdürlüğü aradım ancak 45 günde yapıldı tövbeeee alırsammm

• Abi şu çentik illetini illa koyacaksanız iPhone X'teki gibi kullanın afedersiniz at şeyine konan kelebek gibi durmuş orada kameranın çentiği

• Alan pişman olur ben aldım bok cıktı 1 sene kullanabilir siniz en fazla garanti de bir bok yapmıyorlar

• Eskişehir esparkta zte standı vardı dün telefon bakmaya gittiğimde yoktu görevli arkadaşlardan biri zte turkiyeden çekilme kararı aldi stand kaldirildi dedi sizin bir bilginiz var mi

• Çentik mentik bi tarafa bu ZTE de fos oldu gelemiyor TR'ye

Bir ara Telekom ile anlaşacaklardı o da olmadı sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.