Şimdi Ara

Sony Xperia XZ3 dört farklı renkte sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony geçtiğimiz geçtiğimiz aylarda Xperia XZ2, XZ2 Premium ve XA2 de dahil olmak üzere birçok akıllı telefon çıkardı. Bununla birlikte Japon şirketin 2018'de piyasaya sürmeyi planladığı bir başka telefon daha var.

Yaklaşan Sony Xperia XZ3'ün görüntüleri internete düştü. Yayınlanan görseller XZ3'ün -her ne kadar arka tarafında tek bir kamera sensörü olsa da- Xperia XZ2 Premium modeline oldukça benzediğini gösteriyor.

Ayrıca Bkz.LG G7 One ve G7 Fit resmen duyuruldu
    MySmartPrice isimli internet sitesi akıllı telefonu koyu yeşil, mor, gümüş ve siyah olmak üzere dört farklı renkte gösteren görseller yayınladı. Cihazın 1.080 x 2.160 piksel çözünürükte 5.7 inç IPS LCD ekrana sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca 18:9 görüntü oranı sunacağını belirtelim.

Sony Xperia XZ3 çok yakında tanıtılacak

Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB RAM'le güçlendirilecek olan Sony Xperia XZ3, 64 GB depolama alanı ile gelecek. Ayrıca telefonun 48 megapiksel arka kamera ve 13 megapiksellik bir selfie kamerası ile donatılacağı gelen haberler arasında.

Sony, 30 Ağustos tarihinde IFA'da b ir basın toplantısı düzenleyecek. Şirketin söz konusu etkinlikte Xperia XZ3'ü sahneye çıkarması bekleniyor.

• En iyi tercih siyah olan. Siyah zemin ile çerçeveleri gizlemiş olursunuz. :-)
    Tahmini 2010 yılında aldığım Xperia X8 ile hemen hemen aynı seviyede. İstikrar devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 28 Ağustos 2018; 18:43:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok elit görünüyor

• Daha hala çerçeveye laf ediyorlar. Resmen artık sony isterse %90 yapsın bunlar yine laf eder. Değişik bir hal almışlar nasıl bir algı oluştuysa.
  • Tasarımı göze hoş geliyor. Çerçeve seven bir kitle de mevcut bunu unutmayın.

• Çoğu marka çentik modasına takılmışken bu tasarım hoşuma gitti benim.

• güzel tasarım ama 10 mm kalınlık var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    görseldeki gümüş renklinin ön tarafı komple siyah zaten. neyle neyi gizlesin millet ?
  • Ben bu "Çerçeve kalın olmuş" algısını oluşturan en büyük etkenin editörler olduğunu düşünüyorum.. Her telefon incelemesinde yarım santimlik çerçeveye "güzel cihaz ama çerçeve kalın kalmış" diyeeee diye kullanıcılar artık hiç çerçevesi olmayan her cihaz için kalın diyorlar.. İşin garip tarafı ise aynı editörler "artık her marka aynı tasarım dilini kullanıyor yeaaaa"

diye eleştiride bulunuyorlar... Teşekkürler kullanıcılara bu algıyı yerleştirdiğiniz için siz sayın editörler..

• Oha Sony güzel tasarım yapmış :o

• Elimdeki 3 senelik Lg g4 beat bozulduğunda Sony'nin bu modellerinden almayı düşünüyorum.

Hem tasarımları, hem hızı mükemmel, ek olarak ps4 oyunlarını bu telefonlarda da oynanabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xz2 türkiyeye gelmedi mi?

• bordo çok güzel olmuş umarım ülkemize gelir kamera nasıl olucak çok merak ediyorum..
  • ".... sızdı, sızdırıldı, vs..." gibi haberlere sinirim bozuluyor! besbelli bu görüntüler sosyal medyaya verilmiş "normal" görüntüler " ... sızdırıldı" görünen görüntüler değiller; bu gibi haberler firmaların kendi elemanları tarafından yada anlaşmalı oldukları medya fenomeni sayılan kişiler tarafından BİLEREK ve İSTEYEREK MEDYADA DUYURULMASI İÇİN verilen bilgi ve görsellerdir! sızıntı haberi diye vermeyin artık insanlara şu haberleri, haberi daha çekici kıldığınızı mı zannediyorsunuz ?

• Hala çerçeve diyorlar, şu cihaz büyük ihtimalle %76-78 arası ekran oranı ile gelecek yeter işte, her cihaz aynı oldu diye ağlarsınız gelirler ekranın üstüne hiç bir işlevi olmayan bir çentik koyarlar. Şu cihazın tek eksiği kalınlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

Ben bu "Çerçeve kalın olmuş" algısını oluşturan en büyük etkenin editörler olduğunu düşünüyorum.. Her telefon incelemesinde yarım santimlik çerçeveye "güzel cihaz ama çerçeve kalın kalmış" diyeeee diye kullanıcılar artık hiç çerçevesi olmayan her cihaz için kalın diyorlar.. İşin garip tarafı ise aynı editörler "artık her marka aynı tasarım dilini kullanıyor yeaaaa"

diye eleştiride bulunuyorlar... Teşekkürler kullanıcılara bu algıyı yerleştirdiğiniz için siz sayın editörler..
    Hahaha algı oluşturmaymış editörlermiş bu yalanların arkasına sığınmayın. Piyasada bir sürü alternatif varken kim niye kalın çerçeveli şişman sony telefonları alsın? Üstelik fiyatlarıda 800-900 euro. Oppo meizu gibi çinli markalar yarı fiyatına daha iyi tasarım donanım sunuyorken veya aynı fiyata apple samsung huawei almak varken sony alan fanboydur. Telefonları çok kötü değil ama şu xz3 premium tek kameralı şişman kalın çerçeveli olacaksa en fazla 500 eurodan çıkmalı. Ama sony buna yine 800-900 euro isteyecektir.

Xz2 premium ve çerçeveleri, 12 mm kalınlığa zaten diyecek söz yok.

Sony Xperia XZ3 dört farklı renkte sızdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Ağustos 2018; 2:59:0 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.