Şimdi Ara

Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı l Mobilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Bu haftanın ana gündem maddesi, Samsung'un ülkemizde telefon fiyatlarına yaptığı zam oluyor.

Bu arada bir not: Bu bölüm aslında geçen haftanın bölümüydü ancak teknik aksaklıklar nedeniyle yayınlanamayınca ve bayram haftası Mesut, Köln'de olduğu için bu haftayı boş geçmemek adına bugün yayına hazır hale getirdik. 

• Olayın saçmalığı bence şurada. Ar-Ge adı altında telefonlara inanılmaz yüksek kar marjları koyuyorlar.Geriye, aslında inovasyon olmayan inovasyonları şişirmek kalıyor. 600 dolar bandındaki telefonlara ne yenilik getirdi ki 1000 dolar oldu? Ya da üretim maliyetleri ne kadar arttı ki bir anda 1000 dolar bandına çıktı?

Kaldı ki bu telefonlar ilk çıktıklarında da böyle bir anlamsız artış yaşayıp 600 dolar bandına yükselmişlerdi. Üstüne de bu şirketlerin yaptığı devasa karları emeğinin hakkıymış gibi övüyoruz.

Telefon fiyatları yükselecek haberlerinin (son zamanlarda dolar artışından dolayı kaynaklanan haberlerden bahsetmiyorum) içeriklerine bakın, inanılmaz saçma bahaneler üretiyor şirketler.

Yarın öbür gün Apple'ın faaliyet karı, net karı bilmem ne karı gibi haberler çıkar. Devasa rakamlar söz konusudur. Biz de överiz. 600 - 700 dolara satılması gereken telefonlar 1000 dolara satılıyor.
  • Sabahın 7 sinde video atılmış. Herhalde ilk izleyen ben oldum. (ilk yorum muhabbetinden sonra olaya yeni bir bakış açısı getirdik)

• Ucuz olsun da fakirle zengin ayırt edilemesin değil mi!!! 10.000 bandına gelirse iyi olur. Alanla alamayan belli olur

• Bu istikrar bir harika dostum

• Rte nin ipon çıkışından sonra panikleyen Ekrem ağa ve ekibi Samsung a savaş açtı.

• Şaka maka telefon alamayacağız bu gidişe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut beyin ayfon durukene android telefonlara bu kadar para verilir mi minimalinde yaptığı videodan sonra mobiliteyi izlemeyi bıraktım.

• Olayın saçmalığı bence şurada. Ar-Ge adı altında telefonlara inanılmaz yüksek kar marjları koyuyorlar.Geriye, aslında inovasyon olmayan inovasyonları şişirmek kalıyor. 600 dolar bandındaki telefonlara ne yenilik getirdi ki 1000 dolar oldu? Ya da üretim maliyetleri ne kadar arttı ki bir anda 1000 dolar bandına çıktı?

Kaldı ki bu telefonlar ilk çıktıklarında da böyle bir anlamsız artış yaşayıp 600 dolar bandına yükselmişlerdi. Üstüne de bu şirketlerin yaptığı devasa karları emeğinin hakkıymış gibi övüyoruz.

Telefon fiyatları yükselecek haberlerinin (son zamanlarda dolar artışından dolayı kaynaklanan haberlerden bahsetmiyorum) içeriklerine bakın, inanılmaz saçma bahaneler üretiyor şirketler.

Yarın öbür gün Apple'ın faaliyet karı, net karı bilmem ne karı gibi haberler çıkar. Devasa rakamlar söz konusudur. Biz de överiz. 600 - 700 dolara satılması gereken telefonlar 1000 dolara satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scene -- 27 Ağustos 2018; 14:14:26 >

• Bu fiyatlara erişebilecek maaş alan kaç kişi var ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 600 kişi😁 o da milletvekilleri.. Genel müdürlerin bile yetmiyor 1 ayda bunları almaya

• İnsan köIe doğmaz, köIe yapıIır.
    ZayıfIarın hakkını korumak için konuşmayanIar, köIedir.

insanları ne kadar fakirleştirir sen kölele yapmakta o kadar kolay

• Yerli ve milli zam(cık)! Gerçi birbirinden hiçbir farkı olmayan S8, S9, Note8 ve Note9'u alanlara müstehak. S8'i var adamın, S9 alacakmış. Neyine yarayacak aynı telefon? Olur mu öyle şey sonuçta biri 2017 diğer 2018'de çıktı. Demode kalamaz beyefendi!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece samsung, apple gibi firmalar zam yapmadı, daha 4 ay önce 850 TLye satın aldığım vestel marka 32" televizyonun bugün en ucuz fiyatı 1150 TL. Tam 300 TL zam, güya yerli.

• 4 yıl önce huwai g7 aldım. hala kullanıyorum.. telefona gözüm gibi bakıyorum. bozulursa yenisini alamam.. bundan sonra yeni telefon hayal..

• FightFor1 kullanıcısına yanıt
    1200 TL olmuş şaka gibi.

• Erdoğanın konuşmasından sonra yapılan zamı konuşmuyor musunuz? eskide kalmadı mı o eğer yeni bi zam daha yaptıysa gg
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Tam desteklemesemde hak veriyorum az çok android tarafında güncelleme olayı freni kopmuş araba gibi ne olduğu belirsiz.

Android kullanicisiyim bu arada hayatimdada iphone kullanmadim.

• Şimdi herşeyde doları bahane ediyorlar ya firmalar;dolar 3.8 lira civarındayken samsung amiral gemisi 5000 lira civarıydı.dolar 6.2 lira oldu,yapın fiyatları 8000-9000 sıkıyorsa.doların artış miktarı kadar arttırın.bu sadece elektronikte değil.tüm ürünlerde.mesela mazot eskiden dolar az bise yükselse 12-15 krs zam geliyordu.simdi 12-13 lira olması lazım litresi arttırın fiyatı.devlet vergiyi düşürüyor demeyin.ya daha önce cok fahis kâr ediyordunuz ya şimdi iflas etme noktasındasiniz.bi üçkağitcilik var.nerden baksan,nereye el atsan pislik akıyor civisi çıktı ülkenin yazık

• Yeşil perdeden vazgeçin bence kafalarınız çok kötü bu video da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.