Şimdi Ara

Apple Müzik, iOS 12 ile beraber yeni özellikler kazanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Müzik'te toplamda 45 milyon şarkıya sahip olan Apple , dünyadaki en hızlı büyüyen müzik aboneliği hizmeti olan 50 milyon ücretli aboneyi geçtiğini ilan etti.

Abone tabanının büyük bir kısmı, Apple'ın daha hassas ve etkileşimli olduğu, uygulamanın yeni kullanıcı arayüzüne (UI) atfedilebilir. Uygulamanın kullanıcı arayüzü, 2016'da büyük bir makyaj operasyonu gördü ve iki yıl içinde şirket abone bazında önemli bir büyüme kaydetti. 

Apple, Apple Müzik'in bu yükseliş trendini üç yeni ve önemli özellik ekleyerek sürdürmeyi planlıyor. Gurgaon'daki Apple ofisinde düzenlenen özel bir önizlemede, en iyi 100, sanatçı sayfaları ve arkadaşların dinlediklerini görme özelliği paylaşıldı.

Özelliklerin ayrıntıları 

Arkadaşlar Mix

Apple Müzik, iOS 12 ile arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları görmenizi ve dinlemenizi sağlayacak. Ayrıca "Arkadaşlar Mix", "Size Özel" bölümünde yer alacak ve kendi zevkinize göre kişiselleştirmek mümkün olacak. Karışımların her biri 25 şarkıya sahip olacak ve haftada bir kez güncellenecek, böylece her zaman liste ile iletişim halinde olabileceksiniz.

En iyi 100

Ülkelere göre "en iyi 100" listeleri yayınlacak ve bu listeler her gün güncellenecek.  

Sanatçı Sayfaları 

Apple Music, 'Yeni Sanatçılar' bölümü ile birlikte, bağımsız ve ana akım sanatçılarını sergileyecek. 

Bu bölüm, sanatçılara platformda kendilerine ait özel bir alan sağlayacak. Ve ayrıca sanatçıya ait fotoğlar ve çalışmalarına ait detaylı bilgiler yer alacak.

• Sonunda birşeyler yaptılar. Gerçi apple music aktif haldeyken pc den müzik atamıyoruz içine birde bunu çözseler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devrim niteliğinde...

• Sonunda spotidy gibi playlist geliyor o zaman iyi oldu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xenix kullanıcısına yanıt
    Böyle bi sorun var mı gerçekten apple music kullanmayı düşnüüyordum eğer böyle bir şey varsa asla geçmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayatta düzeltmezler hocam.
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Çok komik ama var sorun olarak görmüyorlar sanırım

• İos 12 betadayım neden ben kullanamıyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazansın bakalım ne olacak
    Ben atabiliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.