Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9, Bixby düğmesini devre dışı bırakmanıza izin vermeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung'un akıllı asistanı Bixby'nin fiziksel düğmesinin, şirketin yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 9'da devre dışı bırakılamadığı ortaya çıktı. İster sevin, ister sevmeyin artık Bixby hayatınızı bir parçası olacağa benziyor.

Bixby düğmesi can sıkıcı olabilir

Teknolojik cihazların kullanıcının isteği doğrultusunda kişiselleştirilebilmesi her zaman büyük bir avantajdır. Örneğin Samsung'un bir önceki amiral gemisi modelleri olan Note 8, S8 veya S9'un ayarlar menüsünden Bixby düğmesi pratik bir şekilde devre dışı bırakılabiliyordu. Ancak, The Verge'in haberine göre Note 9'da böyle bir durum söz konusu değil.

Yeni piyasaya sürülen Galaxy Note 9'un ayarlarında Bixby düğmesiyle ilgili bir bölüm olmadığı ortaya çıktı. Bu küçük bir ayrıntı gibi görünse de kullanıcılar açısından oldukça can sıkıcı olabilir. Zira elinizin yanlışlıkla Bixby düğmesine dokunması sürekli bu özelliğin devreye girmesine sebebiyet verecektir. Durum şimdilik bu şekildeyken, Samsung'un önümüzdeki süreçte bu konuyla ilgili olarak bir güncelleme yayınlayıp yayınlamayacağını da kestirmek oldukça güç.

• niye?

• Sebebi neydi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgürlük bunun neresinde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.0 güncellemesi dışında herseyiyle ünlendi

• kılıf bekliyorum kılıfın düğmesini kesicem ona karar verdim

• Sökün gitsin o zaman

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    s9 da olmayan zorunluluk niye note 9 da olsun? Haberde izin vermeyecek diye başlık atılmış ama yakında gelen tepkilere göre samsung s9 da olduğu gibi ayarlamaya imkan tanıyacaktır diye tahmin ediyorum.
  • Ortam dinlemesi big data

• Donanımsal olarak sökerdik. Eğer suya-toza karşı dayanıklılığı bozulmayacak olsaydı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.