Şimdi Ara

Android Go işletim sistemli ilk Samsung akıllı telefon duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Koreli üretici uzun zamandır uygun fiyatlı telefonlar üretiyor ve satış rakamları gelişmekte olan ülkelerde oldukça iyi durumda. Bu yüzden Go platformunun kendine özel telefona sahip olması gerçekten şaşırtıcı değil, bu birincisi bile olabilir.

Samsung Galaxy J2 Core, Android GO için özel ayarlanmış uygulamalarla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Google Apps, Google Asistan, YouTube, Gboard, Chrome, Google Haritalar, Dosyalar, Gmail ve Google Play'in küçültülmüş sürümleri de dahil olmak üzere, Google'ın halihazırda kullanıma sunduğu uygulamalar yüklü olarak gelecek. Ancak gelecekte özelleştirilecek diğer popüler uygulamalar hakkında bilgiler kesinleşmiş değil.

Samsung Galaxy J2 Core özellikleri 

Alt orta sınıfı hedefleyen J2 Core'un sahip olduğu özellikler: 1GB RAM, 8GB depolama alanı, 8 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera ve 5 inçlik 540 x 960 piksel çözünürlüklü ekran. Ayrıca mobil veriyi desteklemeyen J2 Core ile WiFi üzerinden internete bağlanmak mümkün. Başlangıçta Malezya ve Hindistan'da satışa sunulacak, ancak Samsung gelecekte daha fazla pazarda da yerini alacağını söyledi.

• Bada ve Tizen'den sonra sırada bu var.

• 1gb ram ve touchwiz intihar resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Starrk35 kullanıcısına yanıt
    Tizenli telefonlar bunu cebinden çıkarır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

• Bari stock android arayüzü olsaymış 😱

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S3 bile bundan iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

1gb ram ve touchwiz intihar resmen.
    Artık Touchwiz kalmadı ki Samsung Experience var. Ayrıca Touchwizin sorunlarını ciddi anlamda çözdüler. Bunu touchwiz kullanan S4'ten Note 7 FE'ye geçmiş biri olarak söylüyorum.

Yalnız bu telefonun mobil veri desteklememesi nedir gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 25 Ağustos 2018; 0:31:6 >
  • quote:

1gb ram ve touchwiz intihar resmen.
    S2 ve S3 zombileri hala touchwiz diyor. Arkadaş touchwiz kalmadı 1, S. Experience çok çok iyi oldu 2, Samsung eskisi gibi dandik nand chipleri kullanmıyor artık
  • Samsung experience deyip durmayın samsung toucwiz'in adını değiştirip biraz makyajlayıp tekrar sürüyorlar piyasaya boşuna uğraşmayın yemezler.

Samsung nand chip değişimi yapmış olabilir ama hiçbir firma dayanıklı olmasını istemez özellikle samsung için geçerli güncelleme ile şarjı hızlı bitmeye başlayıp kasmaya başlayan A5 2016'yı unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 25 Ağustos 2018; 11:8:27 >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Strange Night kullanıcısına yanıt
    S7 kullanıyorum ve üzgünüm adı ne olursa olsun iyi bir arayüz değil, hala oldukça ağır bir arayüz. Linageos kurdum çok daha akıcı, bloatware yok, tertemiz. Aynı şekilde saf android e çok yakın olan oos var op5t'de, samsung experience'da (bakın touchwiz demedim) olup keşke bunda olsa dediğim tek bir şey var o da game tuner. Aynı şeyi xz1compact için de söyleyebilirim.

@astegon1GB ram 1GB'dır ne kadar kaliteli olursa olsun. Bu arayüze dayanamaz. Saf Android Go'ya dayanamıyor.

Ayrıca adını değiştirmeleri bir şey ifade etmiyor. Mac os x mountain lion'dan sonra os x oldu, sierra ile macos yaptılar. Şimdi bu üçü üç ayrı şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 25 Ağustos 2018; 1:20:10 >
  • quote:

S7 kullanıyorum ve üzgünüm adı ne olursa olsun iyi bir arayüz değil, hala oldukça ağır bir arayüz. Linageos kurdum çok daha akıcı, bloatware yok, tertemiz. Aynı şekilde saf android e çok yakın olan oos var op5t'de, samsung experience'da (bakın touchwiz demedim) olup keşke bunda olsa dediğim tek bir şey var o da game tuner. Aynı şeyi xz1compact için de söyleyebilirim.

@astegon1GB ram 1GB'dır ne kadar kaliteli olursa olsun. Bu arayüze dayanamaz. Saf Android Go'ya dayanamıyor.

Ayrıca adını değiştirmeleri bir şey ifade etmiyor. Mac os x mountain lion'dan sonra os x oldu, sierra ile macos yaptılar. Şimdi bu üçü üç ayrı şey mi?
    Aksine ben oldukça memnunum. Pure android ile Note 2 zamanından beri aşinayım. Samsung'un kendi arayüzü Note2 ve S3 zamanındakilerden kat be kat iyileşti. Benim gibi sabırlı bir insanı bile kanser edebilme imkanı vardı.

ANdroid'deki Ram management konusunda bilginiz umarım vardır. Kısacası uygulamalar yayıldıkça yayılır RAM'e. İsterseniz 16 GB yapın. İlla ki yayılacaklar fırsat buldukça. Zannetmiyorum ki aynı ağır arayüzü ve bloarware'leri gömsünler. Hata olur. Şu forumda bana samsung'u savundurdun ya alacağın olsun

• aa samsung patates yapmış
    Android Go işletim sistemli ilk Samsung akıllı telefon duyuruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 25 Ağustos 2018; 9:4:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.