Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice için 13 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    IGN, Gamescom 2018'de düzenlediği canlı yayında From Software'ın yeni aksiyon macera oyunu Sekiro: Shadows Die Twice'tan 13 dakikalık oynanış gösterdi.

Oyunun tanıtım yazısı:

Dark Souls serisinin yaratıcıları olan geliştirici FromSoftware'dan tamamen yeni bir macera oyununda intikama giden yolda kendi rotanızı zekice çizin.

Sekiro: Shadows Die Twice'ta, ölümün eşiğinden kurtarılan, onurunu kaybetmiş ve vücudu biçimsizleşmiş bir savaşçı olan "tek kollu kurt" karakterini canlandırıyorsunuz. Kadim bir soydan gelen, genç bir lordu korumak için ant içtiniz ve tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere birçok acımasız düşmanın hedefi haline geliyorsunuz. Genç lord, düşman tarafından ele geçirildiğinde, ölüm dahil olmak üzere hiçbir şey sizi onurunuzu kurtarmak için mücadele edeceğiniz tehlikeli görevden alıkoyamayacak.

Karanlık ve sapkın bir dünyada gerçeküstü düşmanlarla karşı karşıya geldiğiniz, sürekli ölüm kalım mücadelesinin verildiği acımasız bir dönem olan 1500'lerin sonlarındaki Sengoku Dönemi Japonya'sını keşfedin. Gizlenebileceğiniz, dikey olarak gezinebileceğiniz ve acımasız bir şekilde kafa kafaya savaşabileceğiniz kanlı çatışmalarda ölümcül protez araçlardan ve güçlü ninja yeteneklerinden oluşan cephanenizi ortaya çıkarın.

Sekiro: Shadows Die Twice 22 Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Haber ile alakalı değil ama Soulcalibur 6 Deluxe sürümü fiyatı 609 TL'cik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PsveXbox

Haber ile alakalı değil ama Soulcalibur 6 Deluxe sürümü fiyatı 609 TL'cik.

haber ile alakalı değilde bende şimdi baktım, standart sürüm 299tl iken deluxe edition olan versiyonuna ek olarak 300tl isteyecek ne getiriyorlar?
    Sony severim ama Türkiyede kim dağıtımını üstlendiyse bu oyunun, dicek pek bişey yok gerçi
  • Vasat oyun olacak 300₺ yi hak etmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi görünüyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Batman+Nioh olmuş. Güzel gözüküyor ama daha farklı bir şey bekliyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oasis of the Seas

Vasat oyun olacak 300? yi hak etmiyor

komik
  • Hikaye sunumu görev yapısı souls serisine benzemesin yeter oynanış zaten güzel

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsveXbox

Haber ile alakalı değil ama Soulcalibur 6 Deluxe sürümü fiyatı 609 TL'cik.

xbox da 409₺

• 285₺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scourge__

285₺

Soulcalibur fiyatını yazdım okumadan yorum yazmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.