Şimdi Ara

Yeni iPhone'lar daha hızlı şarj olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızlı ve kablosuz şarj teknolojisi; iPhone tarihi için geçtiğimiz yıl duyurulan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile başlasa da birçok kullanıcı, hem kutu içerisinden hızlı şarj adaptörünün çıkmamasından hem de bu teknolojilerin diğer akıllı telefonlardaki kadar hızlı çalışmamasından yakınıyordu. Ancak 12 Eylül'de tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleri, daha iyi bir şarj deneyimi sunacak.

Yeni iPhone'lar daha hızlı kablosuz şarj teknolojisine sahip olacak

Tedarik kaynaklarından gelen bilgilere göre; 2018 model iPhone'larda kablosuz olarak daha güçlü bir akım elde etmek için FPC (esnek baskılı devre) yerine bakır bobinler kullanılacak. Bu sayede şarj esnasında daha az ısı açığa çıkacak ve iPhone'ların şarj verimliliği artacak. 

Daha hızlı kablosuz şarj desteğine sahip olacak yeni iPhone'lar kablolu olarak da hızlı şarj olabilecek. Buna ek olarak yeni iPhone modellerinin kutu içeriğine 18 W’lık hızlı şarj adaptörünü de dahil edecek olan Apple, bu noktada rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyor. 

• Size 2020 den haber veriyorum. Dahada yeni olan iphonelar dahada hızlı şarj olacak emin olabilirsiniz.

• Ambargolu şarj olacaklar.

• Bakır bobin?? Zaten tüm firmalar bakır bobin kullanmıyor mu? Nasıl bir haber bu ya.

• Applecıyız eyvallah da bu sen hızlı şarj getırdık diyip hızlı şarj aletini kutuda mevcut bulundurmayıp ayrı sattılar. Bu sene öyle yapmasınlar bi zahmet. Ayrıca biz hızlı şarjı yıllardır iPad adaptörüyle yapıyoduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl sorun şarjın hızlı bitmesi.

• Peki şarjı daha yavaş azalacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pek heyecan yaşatmadi, apple yeni teknoloji bulmuş gibi haber yapmasi şoka ugratmadi başka yenilik lazim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kablosuz şarj aleti yok piyasada şarj etse ne olur?

Kendi şarj aleti olmadan 3. Parti cihazlar iyi şarj edemez ki

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Daha kablosuz şarj aleti yok piyasada şarj etse ne olur?

Kendi şarj aleti olmadan 3. Parti cihazlar iyi şarj edemez ki
    Senin ülken 3. dünya ülkesi olduğu için olmaması gerçeğini unutmayalım. Avrupada heryerde var...

• Konuyu gene forumun yegane tayfası FanDroid’ci J7 Team basmış. Hiç sektirmiyorlar...

• Hızlı şarjın geç gelmesinden yakınan androidciler gelmiş yine, samsung vb yıllar önce getirdide ne oldu ? patlayan telefonlarla doldurdular piyasayı. Apple'ın en sevdiğim yönü yeni çıkan bir teknoloji yerine olgunlaşmış teknolojileri cihazlara, diğer rakiplerden çok daha iyi şekilde monte etmesi.
  • neden apple daha önce olan bişeyi yapınca ilk defa yapılmış/keşfedilmiş gibi davranılıyo anlamadım

• şarjı uzun gideninden yapsanız daha iyi bence
  • -RAMMSTEIN- kullanıcısına yanıt
    Kardeş Apple kendi kablosuz şarj aletini diyorum uretmedi diyorum. Geçen sene eylülde tanıtılan şarj aletini diyorum hani nerede diyorum

• erol6513 kullanıcısına yanıt
    Çünkü kapitalizm öyle istedi yoksa nasıl %70 kârla satacaklar?

Hiç birşeyden haberi olmayan parası olan kesime hitap ediyorlar. Kısaca cahil zenginlere.

• Daha kendi şarj aletlerini satışa çıkaramadılar haberlere bak XD

• Hızlı dolan hızlı boşalır

• Peki böyle bir şeye gerek var mı? Normal şarj ettiğimiz pilleri bile 1 sene dolmadan ömrünü yarılıyor, bu durumda pil daha çabuk bozulmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 23 Ağustos 2018; 18:20:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç yıldır kahrını çekiyorum. Kaç yıldır. Sırf şu detay yok diye bile bırakılırsın Apple. 18w da sadece amiral gemisinde olur, düz modele gene vermezler :) şey bağlantı arabirimi gene değişiyor mu ? Yada stabilite problemleri bitiyor mu? 5w şarj aleti ve bu saçmalıklarla yıllarca avuttunuz bizi. Yatacak yeriniz yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.