Şimdi Ara

Internet download programlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Su anda en fazla kullanilan ve tahmini en hizli internet download programi varmi bildiginiz

benim 2 tane var ama sanirim maksimum hiz yapmak istiyorum

DAP(Download Accelator Plus):en fazla gördüüm 697,5 kb /sn

Internet Download Manager:765,0kb/sn civarlarinda

size sorum bu iki programdan daha hizli bi program varmi simdiden tesekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: MacLoaD

Selam Arkadaslar,

Su anda en fazla kullanilan ve tahmini en hizli internet download programi varmi bildiginiz

benim 2 tane var ama sanirim maksimum hiz yapmak istiyorum

DAP(Download Accelator Plus):en fazla gördüüm 697,5 kb /sn

Internet Download Manager:765,0kb/sn civarlarinda

size sorum bu iki programdan daha hizli bi program varmi simdiden tesekkürler

Bu kadar hız yaptığına göre galiba 10mbit bağlantın var
  • yok kardes Almanyadan baglaniyorumda varmi söle bir bildigin saglam hizlara cikabilicek bir program
  • Kardeş o programların download hızına hiç bir etkisi yok,önemli olan dosyayı indirdiğinin sunucunun hızlı olmasıdır,o programlar sadece kaldığın yerden devam etmene yarar
  • ama kardes dap 697 i gecemior reklam olmasin testi Nvidia serverlarindan yapiorum oyun indirirken mesela ama ayni dosya yi internet download manager 765 basio bnce programlarda is var mesela sen hangi programlari kullaniorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhdemir

Kardeş o programların download hızına hiç bir etkisi yok,önemli olan dosyayı indirdiğinin sunucunun hızlı olmasıdır,o programlar sadece kaldığın yerden devam etmene yarar

Hızı max kullananmasına izin veriyor bu tarz programlar

i.e , opera idm'nin yarısı hızda indiriyor

idm en iyisi gibi
  • kardeş ben getright kullanıyorum ama tahminimce o programlar dl hızını abartılı gösterdiği için farklıymış gibi görünüyor,aslında hepsi büyük ihtimalle aynı hızda
  • ok saol kardes
  • getright ii mi kardes kullaniosun nese bosverin bn idm ye dwm hayir söle 800 kb yi vurabilsem icim rahat edicek idm arada vuruor ama sabit 765kb hizi
  • Biraz daha ararsan Allah'ından bulursun zaten naptın sen? İki saniyede 1 mb, daha ne istiyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

Biraz daha ararsan Allah'ından bulursun zaten naptın sen? İki saniyede 1 mb, daha ne istiyorsun?

ama kardes burda millet ayni paketteki hizla 800 leri gecio nasl geciolar ona sasirdim benimde amacim sonuna kadar kurutmak

• reget
    flashget
    getright
    hepside güzel.Download managerler senin hızını artırmazlar ama dosyayı 5-10 a bölerek full olarak internet hızını kullanmanı sağlarlar.Başlangıç olarak reget junior u kullanmanı tavsiye ederim
  • saol maxtreme hemen deniyorum
  • quote:

ama kardes burda millet ayni paketteki hizla 800 leri gecio nasl geciolar ona sasirdim benimde amacim sonuna kadar kurutmak

Hm Almanyadaymışsın, kaçırmışım. O zaman normaldir. Hakkın. Bağlantı hızın ve ücretin nedir ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Hm Almanyadaymışsın, kaçırmışım. O zaman normaldir. Hakkın. Bağlantı hızın ve ücretin nedir ?

Baglanti hizim 6000 paket türkiye aramasi ücretsiz bila bila... yani normalde 600kb hocam ama mübarek 600 hep gecio 765 vuruo ama arkadaslar 800 ü rahat gecio ücret olarakda 39 euro ödüyorum hic baglanti kesilmiyor 24 saat bagli zaten elektrik gittini hic görmedim

• 1024kbps bağlantı ile rapidten 104kbyte ile download yapabiliyorum bu değerler sizce normalmi? (Internet explorer ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan_28 -- 10 Nisan 2007; 1:49:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhan_28

1024kbps bağlantı ile rapidten 104kbyte ile download yapabiliyorum bu değerler sizce normalmi? (Internet explorer ile)

Son derece normal
  • 1024 hızla rapidden 115 kb ile indiriyorum sadece rapid ama
  • www.stardownloader.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

1024 hızla rapidden 115 kb ile indiriyorum sadece rapid ama

1024 kullanırken 110 bile görmedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.