Şimdi Ara

Yeni nesil Peugeot 208 bu tasarımla gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Motor1 Fransa'nın illüstratörü, yeni Peugeot 508 GT'den yola çıkarak yeni nesil Peugeot 208'in nasıl bir tasarıma sahip olabileceğini ortaya koyan bir görsel hazırladı. İnternet sitesi bu çizimin küçük otomobili daha sportif gösterdiğini ve gerçek tasarımın bu kadar iddialı olmayabileceğini söylüyor.

Ayrıca Bkz.Elon Musk: Önümüzdeki üç yıl içinde 25 bin dolarlık bir Tesla üretebiliriz
    2019 Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergilenmesi beklenen yeni nesil Peugeot 208, PSA ve Dongfeng Motor tarafından ortaklaşa geliştirilen CMP (Common Modular Platform) platformu üzerinde yükselecek. Yeni platformun 40 kilogramlık ağırlık tasarrufu sağlamasının yanında tasarımcılara iç mekanda çalışmak için daha fazla alan sunması bekleniyor.

Yeni Peugeot 208'in hibrit versiyonunu görebiliriz

2019 Peugeot 208, yeni nesil 1.5 litrelik HDi dizel motor ve ayrıca 1.2 litrelik benzinli motor seçenekleri ile sunulacak. Performans odaklı 208 GTi modelinin 220 beygir güç üretebilen yepyeni bir 1.6 litrelik THP benzinli motorla gelmesi bekleniyor. Haberlere bakılırsa otomobilin hibrit versiyonunu da görebiliriz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Alman gibi olmuyor bu Fransız tasarımları

• pejo gittikçe güzelleşiyor.

• Peco ya her geçen gün hayranlığım artıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuanki 208 tutmadı. Bu da tutmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Şuanki 208 tutmadı. Bu da tutmayacak.
    Böyle gelirse tutar emin konuşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan bence b segmentinde en yakisikli olanı diyorum ,bide en boşu bile dolu gelirse çok iyi olur .

• Muhteşem görünüyor .doğru Alman gibi olmuyor çünkü onlar, on yıldır iki çizgi değiştirip yeni kasa diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Böyle gelirse tutar emin konuşma

Alıntıları Göster
    İnsanlarda alım gücü denen birşey kalmadı. Araba her geçen gün ihtiyaç olmaktan çıkıp artık lüks olmaya başlıyor. Tasarım konusunda iyi olabilir ama fiyatına bakmak lazım. Bu araç b sınıfı ve bu araca 60k paralar vermek lüzumsuz olarak geliyor bana. Saygılar.

• Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    60k mı ? En az 90k... o da en boşu ve iyimser bir bakışla

Bizim çilemiz de bu herhalde... Vergi, kur, enflasyon... Buna sebep olanlara bir şey olmuyor ama olan sıradan ve aklı başında düşünebilen insanlara yazık oluyor... Yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallagher2001 -- 20 Ağustos 2018; 22:34:39 >
  • Hocam tasarım üretim vs Alman kalitesinde yapınca parasıda artıyor bu sefer yav bu paraya pejo alınır mı alırım vag ı diyor insanımız hitap ettiği şey belli fransızların nispeten düşük fiyat (vag ın 1.0 tsi ,toyotanın 1.33 benzinli parasına 1.6 hdi satıyorlar),az yakıt çok km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkırınoğlu -- 20 Ağustos 2018; 23:13:10 >
  • Şuanki kasa çok daha oturmuş.Gece görürsem arkasından bir daha bakıyorum..

• Çok iyi birşey çıkacağını düşünüyorum.3008 ve 508 den alıntılar olacaktır.İnşallah bluehdi 100 hp de eat şanzımana geçerler.

• Evet çöp geliyor.

• Açıklar mısın nesi çöp?

• Bir önceki kasaları berbatken yeni kasaları gerçekten şahane. 308 kasa değiştirince alacağım inşallah.

• mini 3008 olmuş
  • Super bir gorunum ama son atba fiyatlarindan sonra ....

• 208 cok seviyorum goruntu ve dolulugunu agresif ön görüntü ve led farlarla gelirse tadından yenmez. 3008 kullanan biri olarak orta ekranı sevemedim. Onun gibi olmazsa güzel olur

• Çok şık olmuş bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.