Şimdi Ara

KOTA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu ay internetten yaklaşık 10 tane şarkı indirdim mp3 onlarda yaklaşık 100 mb tutar ama kota sorgulamaya girdiğimde toplam download nisan 1.5 gb gözüküyor ben bu kadar dosya indirmedim bunun sebebi nedir???

• arkadaşım bu konu ile ilgili birsürü topic açıldı onlara bakabilrdin sorununu oraya yazabilirdin.bu kotaların yüksek olması ile ilgilide yapacak birşey yok.sen yinede pc ni iyi bir anti virüs ile tarattır.KOLAY GELSİN!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı_Geç -- 9 Nisan 2007; 18:06:32 >
  • Kardeş neti gezerken websitelerindeki flaslar,resimler yükleniyor,youtube gibi video sitelerine de takılıyorsan kotanın artması normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhdemir

Kardeş neti gezerken websitelerindeki flaslar,resimler yükleniyor,youtube gibi video sitelerine de takılıyorsan kotanın artması normal

+1

Internette surf yapmak, youtube gibi sitelere takılmak da download'a girer.
  • ONA KALIRSA KOTAYA İŞLEMEYEN BİRŞEY YOKKİ.youtube,radyo,msn,sohbet odalari,oyun oynamak vb.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1990

ONA KALIRSA KOTAYA İŞLEMEYEN BİRŞEY YOKKİ.youtube,radyo,msn,sohbet odalari,oyun oynamak vb.

Ama kotayı en çok götüren youtube'dur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhdemir

Kardeş neti gezerken websitelerindeki flaslar,resimler yükleniyor,youtube gibi video sitelerine de takılıyorsan kotanın artması normal

evet bu hataya çok kişi düşüyor. youtube videoları ve msn webcam görüşmeleri kota yemiyor sanıyorlar..

neyse atlatırsın hocam geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.