Şimdi Ara

Burnout Paradise Remastered, nihayet PC oyuncularıyla buluşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Criterion Games, Burnout Paradise Remastered'ın 21 Ağustos'ta PC platformunda yayınlanacağını duyurdu. 2008 yılında piyasaya sürülen Burnout Paradise'ın yeniden elden geçirilmiş versiyonu olan Burnout Paradise Remastered, PS4 ve Xbox One platformalarında geçtiğimiz Mart ayında yayınlanmıştı.

21 Ağustos'a kadar beklemek istemiyorsanız Origin Access Basic veya Origin Access Premier üyeliğiyle oyunu hemen şimdi oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak Basic aboneleri şu anda yalnızca 10 saatlik deneme hakkına sahip. Premier aboneleri elbette sınırsızca oyunun keyfini çıkarabiliyor.

Burnout Paradise Remastered, 2008'de yayınlanan orijinal oyun ve 8 DLC ek paketini içeriyor. Geliştirici stüdyo Criterion'un ifadelerine göre oyunda teknik ve görsel anlamda birçok geliştirme yapılmış. Criterion ayrıca şu anda orijinal oyuna sahip olanlara %75 indirim fırsatı sunulacağını söylüyor.

Burnout Paradise Remastered, PS4 ve Xbox One'da olduğu gibi PC platformunda da 4K ve 60fps'de çalışacak. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

• İşletim Sistemi: Windows 7-10 64-bit

• İşlemci: Intel i3 2120 @3.3GHz ve Phenom II X4 965 @ 3.40GHz

• Grafik Kartı: Nvidia GT 450 veya ATI Radeon HD 5750

• RAM: 4GB

• HDD: 8GB

• Crackwatch bizi bekler

• Underground ya da most wanted'a remake yapın satın yeni nesil nfs'lerden daha çok satar.

• Geçen gün indirip oynadım da giç güzel değilmiş nasıl beğenmişiz zamanında.

• Seslerini ve oyundaki eğlencesini sevmişimdir umarım bozmamışlardır.

• hiç biri PS2 deki tadı veremiyor nedense !?

dahası yeni senaryo yazamıyorlar mı ?

• Çok oynadım bu oyunu efsanedir bende

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.