Şimdi Ara

Xiaomi resmen Türkiye'de! Xiaomi Türkiye distribütörünün planları neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evofone, bugün düzenlediği etkinlik ile Xiaomi’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğunu açıkladı. Etkinlikte Mi A2’nin fiyatını da açıklayan Xiaomi Türkiye distribütörü Evofone, ilk Mi Shop'un gelecek ay içerisinde açılacağının müjdesini verdi.

Türkiye’de ilk etapta iki adet Mi Shop açılacak. İlk Mi Shop Vadistanbul Avm’ye diğeri Forum İstanbul AVM’ye açılacak. Mi Shop’larda Xiaomi’nin sadece telefonları değil bileklik, kulaklık, scooter, bisiklet gibi diğer ürünleri de sergilenecek ve satılacak.

Evofone Genel Müdür Yardımcısı Onur Çon, ilk mağazanın Eylül sonunda hizmet vermeye başlayacağını dile getirdi. İkinci mağaza için tarih verilmedi.

Ayrıca Bkz.Xiaomi'nin Türkiye macerası: Resmi distribütör açıklandı

Teknik servis desteği için Genpa ile anlaştıklarını belirten Onur Çon, teknik servis hizmetini kendilerinin sağlamamasının sebep olarak Genpa’nın geniş servis ağına sahip olmasını gösterdi. Türkiye’deki her kullanıcının sorunsuz bir şekilde teknik servis desteği almasını istediklerini belirten Onur Çon, bu nedenle Genpa ile işbirliği yapmayı uygun gördüklerini dile getirdi.

Xiaomi için Türkiye önemli bir pazar. Evofone yetkililerinin aktardığı bilgilere göre Türkiye, Xiaomi’nin Avrupa’da en çok önem verdiği ilk 6 ülke arasında yer alıyor. Xiaomi, önümüzdeki aylarda Xiaomi Türkiye için özel bir lansman düzenleyecek.

Xiaomi Mi A2 fiyatı ve çıkış tarihi duyuruldu

Xiaomi Türkiye’nin ülkemizde en çok göreceğimiz modeli ilk etapta Xiaomi Mi A2 olacak. 1 Eylül’de raflardaki yerini alması planlanan Xiaomi Mi A2, 1 ay boyunca 2199 TL’ye satılacak. Xiaomi Mi A2, çıkışından sonraki 1 aylık süreçte sadece Teknosa mağazalarında ve internet sitesinde satılacak. Ardından diğer online satış noktalarında da satışa sunulacak ancak bu defa telefonun fiyatı 2599 TL’ye yükselecek.

Artan dolar ve Euro kurunun etkisi olarak Xiaomi Mi 8 yerine Xiaomi Mi A2 modelinin üzerinde duruluyor. Xiaomi’nin amiral gemisi Mi 8, Eylül ayı içerinde Xiaomi Türkiye garantili olarak satışa sunulacak. Xiaomi Mi 8’in fiyatı henüz belli değil.

• Adam 200 usd lik telefonu 2500 liraya satiyo ya olacak is degil gercekten vergisi algisi bayi kari helal olsun mi a2 denilen cihaz afedersin ama sayominin alt segmentte ben burdayim cihazi

Gelmeyin abi telefon falan istemiyoruz 3000 lira note 8 almis bi adam olarak ki o para bana bile cok fazla geldi 2500 liraya mia2 falan kaldirmaz bunyem

Copluk oldu ulke aldiginiz cihazi iyi kullanin anasina selam soliyince kadar gozunuz gibi bakin 2-3 yil sonra telefon degil kulaklik alamicaksiniz
    Evofone önceki adıyla Evo firması dünyanın en berbat firmasıdır bi defasında mi5s alma gafletine düşmüştüm 14 gün sonra arızalanan cihazın para iadesini alana kadar 40 takla attım allah birdaha düşürmesin. Ürüne gelince alınabilecek bir ürün nasıl berbat edilir canlı örneğidir. Xiaomi markası Türkiye için başlanadan bitmiştir bana göre yolu açık olsun.
    Alakası yok.

Xiaomi bu telefonu Avrupa'da 280 Euro'ya güncel kurla Herşey dahil 1657₺'ye satıyor. Hadi Almanya KDV'sinin de üstüne Türkiye vergilerinin ıvır zıvır 150 lira daha bedelini ekledik 1807₺ yapıyor. Geri kalan 300₺'yi (1 aylık süre için, 1 ay sonra 600₺) Evo denilen şirket cebine atıyor.

Suç fırsatçı distribütör bozuntusunda
  • Xiaomi Türkiye distribütörünün planları neler?
    Ben söyleyeyim 3 liralık malı 5 liraya satmak

amiyane tabirle yapıştırmak

• Dolar almış başını yürümüş. Milletin gözü Xiaomi görür mü bu zamandan sonra

• Mi8 i 4200 tl ye satarlar artık...
    gidin 2300 tl daha verin note 9 iPhone X alın daha iyi...
    Yada Nokia 8 dururken saçma salak işlemcili A2 alınmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 17 Ağustos 2018; 20:15:54 >
  • Yazık oldu güzelim markaya. Gelmesin gelmesin diyorduk çünkü ittireceklerini biliyorduk.Yazık. bu firma evobt değilmi şu şikayetleri milyonu aşan servisciler.

• Vergiler zamlar Dolar firlarken Turkiye ye girmeyecektin yoksa gunah kecisi olursun ki oldu da :/

• Fiyatları gördükçe sen gelme ulan ay. diyesim geliyor.

• mia2 ney la ?

xz1 2100 lira.
    nokia 8 2100 lira.
    zenfone 5Z 2400 lira.

Mİ A2 sen hayırdır ?

• Adam 200 usd lik telefonu 2500 liraya satiyo ya olacak is degil gercekten vergisi algisi bayi kari helal olsun mi a2 denilen cihaz afedersin ama sayominin alt segmentte ben burdayim cihazi

Gelmeyin abi telefon falan istemiyoruz 3000 lira note 8 almis bi adam olarak ki o para bana bile cok fazla geldi 2500 liraya mia2 falan kaldirmaz bunyem

Copluk oldu ulke aldiginiz cihazi iyi kullanin anasina selam soliyince kadar gozunuz gibi bakin 2-3 yil sonra telefon degil kulaklik alamicaksiniz

• Neyse ki henüz Türkiye'ye gelmeden makul bir fiyattan Xiaomi cihazımı almıştım, teknolojiden bir haber bazı kişiler beğenmese de şahsen Xiaomi, Android konusunda en iyi telefondur, fakat fiyatların artması hiç hoş olmayacak maalesef, Türkiye'ye gelmesi elbette çok iyi, artık tam anlamıyla cihazların garantisi olacak, fakat fiyatlar konusunda yapacak bir şey yok maalesef.
  • tablet ve notebooklar satmıyacak mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Vergiler zamlar Dolar firlarken Turkiye ye girmeyecektin yoksa gunah kecisi olursun ki oldu da :/
    Alakası yok.

Xiaomi bu telefonu Avrupa'da 280 Euro'ya güncel kurla Herşey dahil 1657₺'ye satıyor. Hadi Almanya KDV'sinin de üstüne Türkiye vergilerinin ıvır zıvır 150 lira daha bedelini ekledik 1807₺ yapıyor. Geri kalan 300₺'yi (1 aylık süre için, 1 ay sonra 600₺) Evo denilen şirket cebine atıyor.

Suç fırsatçı distribütör bozuntusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 17 Ağustos 2018; 0:7:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

mia2 ney la ?

xz1 2100 lira.
    nokia 8 2100 lira.
    zenfone 5Z 2400 lira.

Mİ A2 sen hayırdır ?

Hocam 5z nerde 2400 yav 3800den aşağı yok Ya da ben bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKullanıcı Adı

quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

mia2 ney la ?

xz1 2100 lira.
    nokia 8 2100 lira.
    zenfone 5Z 2400 lira.

Mİ A2 sen hayırdır ?

Hocam 5z nerde 2400 yav 3800den aşağı yok Ya da ben bulamadım

Alıntıları Göster
    zenfone 5 miş ya pardon

• O da 2800 olmuş vay be
  • O değilde dolar kaça çıkarsa çıksın bir tek sony telefonlara zam gelmiyor. Helal olsun adamların en pahalı telefonu 2700 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlarla ürün satmayı bekliyorsa Evofone boşuna beklemesin. İlk olarak bir insanın Xiaomi alması için teknolojiyi az çok takip ediyor olması lazım. Teknolojiyi yada en azından telefon özelliklerini ve fiyatlarını araştıran bir insan gidip 2500 liraya A2 almaz. Adam o paraya gider 2. el iPhone alır, Samsung alır ama Xiaomi almaz birde model neredeyse en alt seviye diyebileceğimiz bir modeliyse.

Bugün ki kurla 128 GB Mi8 470 dolar yani 2745 lira. Tanıtılan A2 64 GB ise 280 Euro yani 1880 lira. Bu firma 128 GB Mi 8 getireceği fiyat en iyi ihtimalle 3999 lira olur şimdiden söyleyeyim.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Xiaomi için konuşuyorum fiyatı ne kadar yükselirse alacak kişi sayısı o kadar azalıcaktır. Bu tabi ki her firma için böyle fakat yoldan 10 kişi çevir Xiaomi dünyanın en iyi telefonunu yapsın bu telefon 7000 lira iPhone X'de 7000 lira de 10 kişiden 1'i belki Xiaomi alır. Yani marka algısı ülkemizde daha oturmamış telefon almayı düşünen çoğu kişi "o ney yeniyor mu" tarzında tepki gösterecekken istediği kadar garantili olsun iyi olsun yüksek fiyatla satmaları çok zor.

Misal çoğu insan A2 alana kadar o paraya illa sıfır olacaksa Samsung'un çöp telefonunu alır yine de ona o parayı vermez.
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Cihazdaki toplam vergileri biliyor musun ?

Distributorler de az cakal degillerdir kesin de Turkiye de teelfonlara ciddi zamlar geldi TRT payi vs...

Faturada sunu gorurursun ama SADECE KDV :) Ama biliriz ki vergiler vs sisirilmis fiyati aslinda KDV siz fiyatin icindedir :)
  • GİYDİRİRLER NE GÜZEL. Telefon kaçakçılarından alırız bizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.