Şimdi Ara

Battlefield V Gamescom 2018 Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Electronic Arts ve DICE Battlefield V'in resmi Gamescom 2018 fragmanını yayınladı.

Battlefield V 19 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Nazileri yarım akıllı ABD askerlerini Murica tipinde yapmazlarsa şahane olacak gibi duruyor.. umarım Story kısmı da tatmin edici olur.
  • The Animals - The House of the Rising Sun güzel bir seçim olmuş fakat fragman "hype"tan uzak düz, coşkuyu veremeyen bir şey olmuş. BF1 Gamescom fragmanı nere bu nere...
  • Bf1 fragmanı daha iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok beğendim .btf1 ile arasında çok büyük fark olmayacaktır ama saglam gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. dünya savaşı oyunu dışında herşeye benziyor. Hikaye olarak zaten hiçbirşey göremedik göremeyeceğizde. Çokluda da gene herşey çorba gibi birbirine girmiş, gerçekçilikten eser yok. Ön yargılı davranıyor olabilirim ama oyun tarif ettiğim şekilde çıkacağını bangır bangır bağırıyor. Şu an için grafik balonu gibi duruyor benim için. Bu haliyle benden kuruş çıkmaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gayet iyi.Ama insanlar artık doydu klasik Bf multisine ve kötü hikaye modlarına.
  • Çöp of duty ler gelmeye başlamış her zamanki gibi
  • Feci patlayacak bu oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciksin da oynayalim artik ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kusura bakmayında aynı oyunu bana aldıramazsınız...BF1 ve 4'üm bana yeter..Bu yıl zaten Full RDR oynayacam, Böyle boş oyunlara para veremem artık..Malum fiyatlarda uçmuş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.