Şimdi Ara

adsl hakkında bir soru??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben adsl'i 4 kişi ile paylaşıyorum. Switcher ile dağıtım yapıyoruz; normalde hızları eşit bölmesi gerekiyor.
    Peki bu hızı herhangi bir program ile bir kişi daha fazla kullanabilir mi? yani mesela ben bir program yardımı ile diğerlerinden daha hızlı şekilde internete girebilir miyim? Böyle bir program varsa bilgilendirir misiniz? teşekkürler...

• normal bir programla bu mümkün değil ancak kendi bilgisayarına server kurarsan diğerlerinin hızı vs.sini istediğin gibi oynayabilirsin..ama server bilgin olması lazım

edit : netlimiter gibi programlarla da hızı ayarlayabilirsin ama her bilgisayara kurman lazım bu programı ve o bilgisayarlardan ayarlaman lazım bu hız meselesini..bunu da diğer kullanıcılar kabul etmez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmnd -- 9 Nisan 2007; 2:12:21 >
  • Benimde bi sorum olacak o yüzden yeni topic açmayayım dedim. Bu adsl hızları (256/512/1024/2048) niçin pratikte hiç bir zaman bu değerlere ulaşmaz. Mesela benim 1024 hız testinde 800 küsürlü bi rakam gösteriyor devamlı..
  • benımde bır sorum olacak bız arkadaşla ortak 1024 yada 2048 alıcaz henuz bellı degıl bu 2048 ın tam performans vermemesı falan bızı yanıltıp duruyor karsı komsum olur kendısı cok bahsettım her topıcte bılıyorum neyse... sımdı bende 2 laptop 1 masaustu var laptobun bırı babamın evde net ıcıncoook nadır kullanır wıreless karsı komsumdada 1 laptop 1 masaustu var... laptopları wıreless kullancaz masaustuler benımkı sureklı acık o gece kapatıyor laptoplar ıse benımkı ben yatana kadar acık onun abısınınkı 5-6 saat acık yatana kadar oda... aynı anda 2 laptop ve 2 masaustu nu kullanırsa laptoplar wırelessta olmak sartıyla cook yawaslarmı net?
  • downloada abanmadıkça 2048 bağlantı öyle kolay kolay yavaşlamaz sanmıyorum (sorun telekom kaynaklı olmadıkça)

quote:

Orjinalden alıntı: dwyanewadecns

benımde bır sorum olacak bız arkadaşla ortak 1024 yada 2048 alıcaz henuz bellı degıl bu 2048 ın tam performans vermemesı falan bızı yanıltıp duruyor karsı komsum olur kendısı cok bahsettım her topıcte bılıyorum neyse... sımdı bende 2 laptop 1 masaustu var laptobun bırı babamın evde net ıcıncoook nadır kullanır wıreless karsı komsumdada 1 laptop 1 masaustu var... laptopları wıreless kullancaz masaustuler benımkı sureklı acık o gece kapatıyor laptoplar ıse benımkı ben yatana kadar acık onun abısınınkı 5-6 saat acık yatana kadar oda... aynı anda 2 laptop ve 2 masaustu nu kullanırsa laptoplar wırelessta olmak sartıyla cook yawaslarmı net?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.