Şimdi Ara

Forza Horizon 4 Türkçe Dublaj ve Altyazı Yerine Yalnızca Türkçe Altyazı Seçeneğiyle Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forza Horizon 4 Türkçe dublaj seçeneğine sahip olmayacak.

Forza Horizon 4 E3 2018'de duyurulduğunda oyunun hem Türkçe dublaj hem de Türkçe altyazı seçeneğine sahip olacağı açıklanmıştı ancak Xbox Türkiye'nin bugün yapmış olduğu açıklamaya göre oyun teknik problemler nedeniyle sadece Türkçe altyazılı olarak çıkacak.

Xbox Türkiye tarafından yapılan resmi açıklama şu şekilde:

"2 Ekim 2018'de Türk oyunseverlerle buluşacak olan Forza Horizon 4 oyunumuz, elimizde olmayan teknik problemler nedeniyle Türkçe dublaj ve altyazı yerine yalnızca Türkçe altyazı seçeneğiyle sunulacaktır.

Yapılan bu değişiklikten ötürü bizim de en az sizin kadar üzgün olduğumuzu belirtiriz. Türkçe dublajlı Forza Horizon 4 için ön siparişte bulunan kullanıcılarımızın ürünleri arzu ettikleri takdirde Xbox Store üzerinden iade edilecektir.

Türkiye ve Türkçe oyun pazarına özel yerelleştirme çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu süreçte anlayışınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,"

Forza Horizon 4 Xbox One ve Windows 10 için 2 Ekim'de çıkacak. 

• neymiş o elinizde olmayan teknik nedenler ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 1 ay sonra da altyazıyı iptal ederler
  • Hiç oynamadığım için benim cahilliğim de olabilir ama araba yarışı oyununda dublaj olsa ne olur ki?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazliboz

Hiç oynamadığım için benim cahilliğim de olabilir ama araba yarışı oyununda dublaj olsa ne olur ki?

Zaten gereksiz diye iptal etmişlerdir
  • Yarış oyununda dublaj olsa ne, olmasa ne? Bence önemli bir durum değil, Türkçe oynamak isteyenler için oyun hala Türkçe...
  • dolar arttı diye satışlar düşeceğinden birileri dublaja gerek duymamış sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

1 ay sonra da altyazıyı iptal ederler
    Efsane yorum. COTY olmaya aday. Helal olsun.
  • sevmediğim oynamadığım halde ilk defa yarış oyunu almayı düşündüm sırf türkçe olacağı için çok sağol microsoft ya hevesimi kursağımda bıraktın.

• Dublajın çokta bir gereği yok ama altyazı kesinlikle olmalı. Özellikle araçlara tuning ayarı yaparken lazım olacak. FH 3 bu konuda sıkıntı çektirmişti bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik problem dediği doların 7 lira olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 13 Ağustos 2018; 21:21:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsabet olmuş. Yarış oyununda dublaj olması gereksiz. Altyazı yeter. Umarım Gears 5 ve Halo Infinite'de dublaj olur.

• Kısaca alt yazı neyinize yetmiyor.Dublaj size çohtur.
  • Hiç bir ps haberinden çıkmayan xbox fanboyları nerede acaba. habere bekleniyorsunuz

• malumun ilanı... böylelikle xbox severlerin dublaj oyun hayali önmüzdeki baharla uzun bir uyukuya dalmış oldu...

• Türkiye'de Playstayion çok satıldığından ötürü genelde exc oyunlar Türkçe geliyor, Microsoft bu konuda maalesef oldukça geride. Yine de bir yerden başlamak iyidir. Sony'nin de Horizon, Spider Man gibi oyunlara Türkçe koymaması da saçmalık. Türkiye'de satıyorsun baya, niye koymuyorsun?

• 1 dublajli oyun yerine 10 tane tr altyazili oyun olamsini tercih ederim en azindan tr altyazi olmali yeni oyunlarinda, dublajida artan kur endeniyle masrafi karsilamaz diye yapmadiklarini dusunuyorum

• Bu oyunda dublaj olmasa da olur. Dublajı geçtim altyazı bile açmayı düşünmüyorum. Ama dublaj olacak denilip sonra iptal edilmesi de hoş değil.

• Bunlar başlamadan pes ettiler baksana ohhooo :D

• Yarış oyununa dublaj yapmak kimin fikriydi ki zaten? :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.