Şimdi Ara

Motorola’nın yüz tanıma uygulaması Moto Face Unlock, kısa sürede oldukça fazla rağbet gördü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Motorola’nın bu hafta Perşembe günü kullanıcıyla buluşmuş olan yüz tanıma uygulaması Moto Face Unlock, çok kısa bir süre içerisinde yoğun ilgi görerek 500.000 üzeri indirme sayısına ulaşarak Play Store’da üst sıralarda yerini almaya başladı. Son çıkan Motorola cihazlarının birçoğu için varsayılan uygulamalar arasında yer alan Moto Face Unlock, kullanıcıların ön kameralarına bakarak telefonlarının kilidini açmalarını sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Uygulama şu an için Motorola’nın yalnızca Moto G6, Moto G6 Plus, Moto G6 Play, Moto Z3, Moto Z3 Play ve Moto X4 cihazlarında kullanılabilir durumda ancak yeni sistem güncellemeleri ile belki yakın gelecekte markanın diğer cihazları tarafından kullanılabilir hale gelebilir.

Uygulamayı indirmek için cihazınızın Android 8.0 veya daha üstü bir işletim sistemine sahip olması gerekiyor. Android kullanıcıları uygulamayı buradan indirebilirler.

• Sony xperia xa1 ultra cihazimda var bu özellik ve iyi çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S9 um var. Karanlıkta bile epey iyi..

• Yüz verilerimizide amerikan serverlarına yerleştirdik tam oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenix

Yüz verilerimizide amerikan serverlarına yerleştirdik tam oldu.
    Çin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben bulamadım telefonum moto Z Google play storeye yazıyorum çıkmıyor yardim

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Haberin alt kısmında Play Store linki var Cihazınız Android 8 veya üstüyse indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selenophile -- 12 Ağustos 2018; 16:50:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.