Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2019 Demo Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konami Digital Entertainment, Pro Evolution Soccer 2019'un demo sürümünü bugün itibariyle yayınladı. Aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

PS Store
    Xbox Store
    Steam (PC demosu bugün içinde çıkacak)

Demo sürümünün içerikleri şu şekilde:

Takımlar:

AC Milan
    Argentina
    AS Monaco FC
    FC Barcelona
    Colo-Colo
    C.R. Flamengo
    France
    Inter Milan
    Liverpool FC
    SE Palmeiras
    São Paulo FC
    FC Schalke 04

Statlar:

Camp Nou
    Veltins Arena

Modlar:

Exhibition Match (Offline)
    Quick Match (Online)
    Co-op (Offline)

Pro Evolution Soccer 2019, 30 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

• Valla oyun bence efsane olmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Animasyonlar grafikler yüzler çim top fiziği bunlar fifa dan çok çok önde olmuş, ama tepkisellik ve oynanış derinliği konusunda fifa daha iyi

Fifa olmasa keyifle oynardım ama şimdi o tepkiselliği biliyorsun ister istemez aklın fifa da kalıyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Xbox Store 152 tl

Psn Store 259 tl

Steam 220 tl

Xbox one X sahipleri full kalite ve yüksek kare oranıyla birliltr Playstation 4 sürümünden tam 107 tl daha ucuza oynayacaklar. Bu kadar tutarsız bir fiyatlandırma politikası varken ve bunları savunan bir sürü fanboy varken bazı şeyler hiçbir zaman düzelmeyecek. Microsoft kendini gerçekten bir nebze olsun düzeltti ama yeterli değil. Xbox One X'in Türkiye fiyatı çoşmuş durumda ona tekrar kampanya yapmaları gerekiyor fiyayı kesinliklr düşmeli. Bizim ülke de Playstation algısını geçmeleri için de önce Ps kafeler gibi oluşumlar yapmak zorunda. Bizim ülkede Playstation'a oluşan bu algının en büyük etkeni Playstation kafelerdir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 8 Ağustos 2018; 14:42:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'e 6 saat sonra gelecekmiş. Steam o zaman güncelleniyormuş.
  • Türkiye saati 20:00

• Pes 2018 gamepass ile ücretsizken, iki üç çim detayı görmek için kimse bu oyuna para vermez. Xbox fiyatının düşük olmasının sebebi budur.
  • PS3 e yokmu?
  • Fifa oynarken kontrolün bende olduğunu hissedemiyorum. Sanki oyun benim yapmak istediğim şeyleri öngörüyor ve kolaylaştırıyor gibi geliyor. Şutlardan, paslara, çalımlara her şey yapay geliyor. Fifa yı daha çok seven bir çok arkadaşım bunu akıcılık olarak tanımlıyorlar fakat bence bir yapaylık söz konusu. Hani araba yarışlarında otomatik vites, abs, yol tutuş kontrolü gibi özellikleri açarsınız da oyun arcade bir havaya bürünür araba adeta bilgisayar kontrolünde hareket etmeye başlar ya işte Fifa da böyle hissediyorum fakat Pes beni zorluyor, kontrolün bende olduğunu her an hissettiriyor ve golümü attığımda başarma hissi veriyor bana. Pes ile Fifa arasında en büyük fark bu bana göre.
  • Şu siteye oyun dünyasında son haberler neler ve insanlar o haberlerle ilgili ne düşünüyor diye her girdiğimde Mutlak.Sıfır adlı şahsın konuyla alakasız sürekli olarak nefret barındıran yorumlarını görmek zorunda mıyız? Bu arkadaşa hiç kimse müdahale etmeyi düşünmüyor mu? Yahu arkadaşım madem Xbox One sahibisin ve fiyatlarını da daha iyi buluyorsun ne mutlu sana, sanane Playstation fiyatlarından git işte ucuz ucuz al oyna oyunlarını. Buraya nefretini her defasında neden kusma gereksinimi duyuyorsun? Playstation sahibi insanlar ödüyor o paraları ama sen onlardan fazla dert ediyorsun SANANE?

• Oyun guzel de oynamak istedigin takım lisanslı değil abuk sabuk isimler bu sorun çözülmesinden sonra bir yere varamaz

• Gameplay videolarında Pes'i izlerken çok zevk aldım. Fifa'da bi gelişme yok. Bakalım oynarken ne olacak.
  • Yorumlarımdan rahatsız oluyorsan görmemezlikten gel. Ben oyunlardan farklı bir şey mi konuşuyorum? Oyun fiyatlarının pahalılığı, tutarsızca fiyat politikası direkt oyunlardan daha önemli değil mi? Benim düşüncelerimi beğwnmiyorsun diye neden bana işlem yapılmasını istiyorsun? Bu nasıl bir düşünce şeklidir? Sen önce yorumlara, farklı fikirlere, eleştirilere, yermelere saygı duymayı öğren sonra benimle konuşmaya çalışırsın. Nefret kusuyormuşum hangi yorumumda nefret kusmuşum ben, sen nerenle okuyorsun yorumlarımı? Çocuğa bak ya, her beğenmediği yorum yazanı banlayın gitsin o zaman. Blok.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Yorumlarımdan rahatsız oluyorsan görmemezlikten gel. Ben oyunlardan farklı bir şey mi konuşuyorum? Oyun fiyatlarının pahalılığı, tutarsızca fiyat politikası direkt oyunlardan daha önemli değil mi? Benim düşüncelerimi beğwnmiyorsun diye neden bana işlem yapılmasını istiyorsun? Bu nasıl bir düşünce şeklidir? Sen önce yorumlara, farklı fikirlere, eleştirilere, yermelere saygı duymayı öğren sonra benimle konuşmaya çalışırsın. Nefret kusuyormuşum hangi yorumumda nefret kusmuşum ben, sen nerenle okuyorsun yorumlarımı? Çocuğa bak ya, her beğenmediği yorum yazanı banlayın gitsin o zaman. Blok.

Alakasız yazıyorsun ALAKASIZ: Herkes rahatsız senden. Hangi birisi engellesin. Seni ne ilgilendiriyor PS Store fiyatları? Xbox'ın var, Xbox ile ilgili sevmediğin bir fiyat politikası var ise git Microsoft'a dilekçe yaz daha sonra hergün yükselen kurlardan ötürü devlete yaz ama sanane PS Store'dan yada Steam'den? Hadi onlarla da ilgileniyorsun diyelim git onlara dilekçe yaz neden insanları her haberin,makalenin altında bunaltıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist14

Şu siteye oyun dünyasında son haberler neler ve insanlar o haberlerle ilgili ne düşünüyor diye her girdiğimde Mutlak.Sıfır adlı şahsın konuyla alakasız sürekli olarak nefret barındıran yorumlarını görmek zorunda mıyız? Bu arkadaşa hiç kimse müdahale etmeyi düşünmüyor mu? Yahu arkadaşım madem Xbox One sahibisin ve fiyatlarını da daha iyi buluyorsun ne mutlu sana, sanane Playstation fiyatlarından git işte ucuz ucuz al oyna oyunlarını. Buraya nefretini her defasında neden kusma gereksinimi duyuyorsun? Playstation sahibi insanlar ödüyor o paraları ama sen onlardan fazla dert ediyorsun SANANE?
    Adam 300 Spartalı beyler...

• Eve kosa kosa gidip demoyu indirip bakacagim. İnsallah guzel olmusturda fifa ya 320tl vermek zorunda kalmayiz.

• Saat : 20:37 ve Steamda oyun ile alakalı rüzgarlar esiyor. Sanırım Konami pc'ye yine üvey evlat muamelesi yaptı.. üzücü bir durum..
  • Pes 2019 haberinin altına Pes 2019'un tutarsız fiyatlarını yazıp eleştirmişim bana bu yorumum bu haberle alakasız diyor. Tövbe tövbe yav...

• Dün akşam oynama fırsatım oldu, oyun dehşet güzel olmuş. Bu sene PES akacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 9 Ağustos 2018; 8:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Xbox Store 152 tl

Psn Store 259 tl

Steam 220 tl

Xbox one X sahipleri full kalite ve yüksek kare oranıyla birliltr Playstation 4 sürümünden tam 107 tl daha ucuza oynayacaklar. Bu kadar tutarsız bir fiyatlandırma politikası varken ve bunları savunan bir sürü fanboy varken bazı şeyler hiçbir zaman düzelmeyecek. Microsoft kendini gerçekten bir nebze olsun düzeltti ama yeterli değil. Xbox One X'in Türkiye fiyatı çoşmuş durumda ona tekrar kampanya yapmaları gerekiyor fiyayı kesinliklr düşmeli. Bizim ülke de Playstation algısını geçmeleri için de önce Ps kafeler gibi oluşumlar yapmak zorunda. Bizim ülkede Playstation'a oluşan bu algının en büyük etkeni Playstation kafelerdir zaten.
    Ps kafe sahibi olarak ben sana durumu özetleyeyim. %98 oranında pes ve fifa oynanıyor.Hatta %99 bile diyebilirim. Işte arada nba 2k oynayan var, bir de direksiyon setinde oynayan. Başkada yok. Diğer oyunlar sanki hiç yokmuş gibi. Dünyada sadece 2 oyun çıkıyor ps kafelerde. Pes ve fifa. Ve bu oyunu oynayanların büyük bir çoğunluğu, d-pad, ile oynuyor. Bu tuşlarda xbox'da çok kötü olduğu için kimse oynamak istemez. Hem yönü de , ds4'e göre yanlış yerde duruyor.O yüzden pc'de o yön tuşları olduğu müddetçe ve pes ve fifa çıkmaya devam ettiği sürece, kafede xbox bulunması fanteziden ibaret kalmaya devam edecektir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.