Şimdi Ara

Dead Cells İnceleme Puanları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyun: Dead Cells 
    Türü: Metroidvania rogue-lite aksiyon platform 
    Platformları: PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC
    Geliştirici: Motion Twin
    Fiyatı: PS Store (74,00 TL), Xbox Store (59,00) Nintendo eShop ($24.99) Steam (32,00 TL)
    Desteklenenler Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Rusça, Korece, Geleneksel Çince, Brezilya Portekizcesi
    İnceleme Puanı Ortalaması: 89

We Got This Covered 100
    Digital Chumps 100
    TrustedReviews 100
    TheSixthAxis 100
    GamesBeat 98
    NintendoWorldReport 95
    God is a Geek 95
    PlayStation Universe 95
    EGM 95
    TrueGaming 95
    TechRaptor 95
    COGconnected 91
    PC Invasion 90
    GamingTrend 90
    Attack of the Fanboy 90 
    Game Informer 90
    IGN Italy 90
    Wccftech 90
    USgamer 90
    GameGrin 90
    Game Debate 90
    IGN Spain 90
    Push Square 90
    Areajugones 90
    Destructoid 90
    Slant Magazine 90
    Nintendo Life 90
    The Outerhaven Productions 90
    Critical Hit 90
    GameSpot 90
    PC Gamer 90
    GameCrate 85
    PSX Brasil 83
    Saudi Gamer 80
    Spaziogames 80
    Just Push Start 80
    Gameblog 80
    VideoGamer 80
    Telegraph 80
    Easy Allies 80
    Xbox Achievements 78
    PlayStation LifeStyle 70
    GamingBolt 70 

• Psn Store 74 tl Xbox Store 54 tl, Steam 32 tl. Sonra ben eleştirince Xbox-Steam fanboy olurum. Ama olur mu dolar ve euro artıyor! Nedense Steam ve Xbox'a artmamış pek, sadece Playstation'a artmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 7 Ağustos 2018; 14:52:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Psn Store 74 tl Xbox Store 54 tl, Steam 32 tl. Sonra ben eleştirince Xbox-Steam fanboy olurum. Ama olur mu dolar ve euro artıyor! Nedense Steam ve Xbox'a artmamış pek, sadece Playstation'a artmış.
    Yahu yine mi bamya?..

• Mutlak.Sıfır ne alaka ona bakarsan Xbox storede A way out 129 TL olarak çıktı Ps store 89 The evil Within 2 Xbox Store 311 TL Ps Store 209 Wolfenstein 2 Xbox Store 311 TL Ps Store 209 TL ne kadarda Ucuzmuş hiç yansıtmıyor doları EA Accesden gelen indirimle bile A way out 116 TL indirimli hali bile PS Storeden çok pahalı.
  • Gayet güzel bir oyun olmuş buradaki konu fiyat değil inceleme puanları huzur bozma artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Mutlak.Sıfır ne alaka ona bakarsan Xbox storede A way out 129 TL olarak çıktı Ps store 89 The evil Within 2 Xbox Store 311 TL Ps Store 209 Wolfenstein 2 Xbox Store 311 TL Ps Store 209 TL ne kadarda Ucuzmuş hiç yansıtmıyor doları EA Accesden gelen indirimle bile A way out 116 TL indirimli hali bile PS Storeden çok pahalı.
    Ee zaten ben de onu diyorum tutarsız diye fiyatlar. Arkadaş ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz. Uğraşmayacağım artık, her gelen için ayrı açıklamamı yazayım gına geldi.

• Güzel bir oyuna benziyor fiyatı da çok uçuk değil :)
  • Switch 25 dolar mı, bu Nintendocular size ne etti gardaşım
  • Müthiş bir yapım olmuş. Oldukça zor olmasına rağmen bir o kadar da keyifle oynanıyor. Bugün 3 saat başından kalkamadım. Animasyonlar ve oynanış inanılmaz yumuşak. Geçişler tam da olması gerektiği gibi. Puanlarını sonuna kadar hak ediyor. Hatta bir çok inceleme sitesinin de dediği gibi gelmiş geçmiş en iyi Roguelike olabilir.

Edit: Çok fazla silah ve ekipman çeşitliliği var. Bu durum yeniden oynanabilirliği doğrudan etkiliyor. Silahlar ve eşyaları birbirleriyle kombinleyerek en doğru ekipmanı bulup bölüme uygun savaşmak gerekiyor. Yoksa defalarca oynanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 7 Ağustos 2018; 19:48:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Ee zaten ben de onu diyorum tutarsız diye fiyatlar. Arkadaş ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz. Uğraşmayacağım artık, her gelen için ayrı açıklamamı yazayım gına geldi.

Bence hiç yazma ne ararız ne sorarız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wattonx

quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bence hiç yazma ne ararız ne sorarız.
    Playstation fanboylarını kaale alan mı var? Size kalsa zaten hiç konuşmayalım, Ps4 exc oyunları var eleştirilrmez, fiyatına laf edilemez, oyunlar o kadar müthiş ki hiçbir şekilde laf edilemez. Yıl 2018 eleştirneyen, sorgulamayan insan kaldı mı ya? Şöyle bir bakınca baya varmış. Daha güzel bir forum için, blok.

• Daha güzel bir forum için "Mutlak" surette kırık plak misali aynı şeyi tekrar eden ve artık can sıkıcı hale gelen üyelerin "Sıfır"lanmak sureti ile forumdan uzaklaştırılması gerekmektedir.
  • Oyun çok güzel ama pcde bile olsa gamepad ile oynanması şart bence...
  • Fiyatında konuşulması gerekiyor, ne saçma sapan üyeler var şurada ya.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Goty
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.