Şimdi Ara

Meizu 16'yı satın almak için 1 milyondan fazla kişi ön kayıt yaptırdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu yeni amiral gemisi akıllı telefonunu sadece iki gün sonra tanıtacak. Sızıntılar sayesinde Meizu 16'nın fiyatı dışında neredeyse her şeyini öğrenmiş durumdayız. Cihaz %91.8 ekran-gövde oranı, büyük çentiksiz bir ekran, Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti ve ekrana gömülü parmak izi sensörü ile gelecek.

Ayrıca Bkz.BİM uygun fiyata Lenovo Moto E4 satacak
    Meizu bugün Meizu 16'nın tanıtılacağı etkinliğin iki posterini yayınladı. Bunlardan biri akıllı telefonu satın almak için bugüne kadar toplam 1.023.576 ön kayıt yapıldığını ortaya koyuyor. Yani kısa süre sonra piyasaya sürülecek yeni Meizu amiral gemisine olan ilgi son derece yüksek.

Meizu 16 serisi kapsamında üç telefon gelecek

Meizu'nun 8 Ağustos tarihinde düzenleyeceği lansman etkinliğinde Meizu 16, Meizu 16 Plus, ve Meizu 16X'in yanı sıra Meizu Gravity hoparlörünü tanıtması bekleniyor. Meizu 16 ve 16 Plus, Qualcomm Snapdragon 845 yonga setine sahip amiral gemisi seviyesinde telefonlar olacak. Meizu 16X'in ise Snapdragon 710 işlemci ile geleceği belirtiliyor.

• flyme kullandın mı hiç? mx4 pro ile tanıdım meizu yu ve arayüze hayran kalmıştım herşeyiyle harikaydı ios tan izler taşıyordu ama androin özgürlüğünü yaşatıyordu gayet işlevsel ve hafif bir arayüzü vardı. şuan etrafımda tavsiye ettiğim ve kullanan insanlar var hepsi de arayüzünü çok beğeniyor.
  • Güzel tasarımda şu alt kısmı tamamen ekran yapsanız ne olur sanki üstü çentiksiz şahane olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 9'dan daha çok hryecan verici olduğu kesin...

• Alt tarafı Apple'ın aldığı patent nedeniyle sıfırlayamıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolgezer1783

Güzel tasarımda şu alt kısmı tamamen ekran yapsanız ne olur sanki üstü çentiksiz şahane olmuş.

Kullanışsız olur alt taraftaki çerçeve olmadan. Klavye en altta açılır, alt kısayolları kullanmak için baş parmağınızı çok indirmeniz gerekir, bu yüzden telefonu alttan tutmak gerekir ve kullanım ergonomisi kötüleşir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu bilmiyordum büyük ihtimalle bu yüzdendir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

Alt tarafı Apple'ın aldığı patent nedeniyle sıfırlayamıyorlar

Ya hadi ordan

Meizu 16'yı satın almak için 1 milyondan fazla kişi ön kayıt yaptırdı

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    Elinizin altında internet var gidin biraz araştırın ya! Hadi ordanmis! Görsel gözükmüyor bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden Apple urunleri beklenirdi heyecanla. Artik cin Mali dedigimiz firmalar yenilikci olmaya basladi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun kamerasının diyaframıyla ilgili bir bilgi var mı ? En önemli şey diyafram

• 2160p 30fps video kayıt yapabilen 12+20mp kamera,
    1080p 30fps video kayıt yapabilen 20mp arka kamera
    pil 3080 li-polimer,
    64-128gb dahili (256gb microsim),
    çift sim, akg kulaklık

pil çıkabiliyor mu, lensin markası ne bulamadım. cihaz iyi gözüküyor. fiyatı iyi çıkarsa note 5'ten buna geçerim.
  • Flyme olduktan sonra ancak nal toplar,herşey donanımla bitseydi keşke

• flyme kullandın mı hiç? mx4 pro ile tanıdım meizu yu ve arayüze hayran kalmıştım herşeyiyle harikaydı ios tan izler taşıyordu ama androin özgürlüğünü yaşatıyordu gayet işlevsel ve hafif bir arayüzü vardı. şuan etrafımda tavsiye ettiğim ve kullanan insanlar var hepsi de arayüzünü çok beğeniyor.
  • Flyme 6 kullanıyorum. Miui 8 den daha iyi ve pil dostu. Aldığım ekran süresiyle apaçık ortada.

• Flyme OS MIUI'den çok daha iyi
  • Telefon tanıtıldı Çin'de dh editörleri uyumayın. Meizunun çin sitesinde bütün özellikleri fiyatları tanıtıldı.

• sheff2x kullanıcısına yanıt
    Tabi kullandım lakin o stabilite eskidendi,flyme 6 hatalar yumağı..yazılım kısmını saldı meizu eskisi gibi değil..bknz..m6 serisi..

• 1 $ 5.30 ₺ ... İyi Uykular Türkiye...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.