Şimdi Ara

BİM uygun fiyata Lenovo Moto E4 satacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
8.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygun fiyatlarla teknolojiyi ayağımıza getiren BİM mağazaları, 10 Ağustos Cuma günü itibariyle Lenovo'nun giriş seviyesi akıllı telefon modeli Lenovo Moto E4 satacak. 599 TL'den sınırlı stoklarla BİM mağazalarında yer alacak Lenovo Moto E4 neler sunuyor? Gelin hep birlikte yakından göz atalım.

Lenovo Moto E4 özellikleri

Haziran 2017'de duyurulan Lenovo Moto E4, 5 inç boyutunda 1280 x 720p (HD) çözünürlük sunan bir ekranla geliyor. İnç başına düşen piksel miktarı 294 PPI olan bu ekran, NTSC renk gamının %70'ini destekliyor. Ekranın gövdeye oranı ise %65.88.

28 nm üretim sürecinden geçen ve 1.3 GHz hızında çalışan Cortex- A53 mimarisine sahip 4 çekirdekli MediaTek MT6737 yonga setine sahip Lenovo Moto E4'e donanım tarafında 2 GB RAM, microSD kart ile artırılabilir 16 GB dahili depolama birimi ve 2800 mAh kapasiteli bir  batarya eşlik ediyor. 

Lenovo Moto E4'te 720p (HD) video kayıt ve HDR özelliğine sahip 8 MP çözünürlüklü ve f/2.2 diyafram değerinde bir adet arka kamera bulunurken, ön tarafta ise 5 MP (f/2.0) çözünürlüğünde bir selfie kamerası yer alıyor. 

Android 7.1.1 Nougat işletim sistemiyle kutudan çıkan Lenovo Moto E4'te parmak izi tarayıcısı da es geçilmemiş. Ayrıca telefonun çift SIM kart desteğine sahip olduğunu da belirtelim.  

• Bu tarz marketlerden telefon, tablet, televizyon vs vs elektronik ürünler alırken ısrarla fatura kesmelerini isteyin. Garanti belgelerini doğru şekilde dolduruyoruz, yanında fiş ile birlikte geçerli olur demelerine sakın aldanmayın. Teknik servislik durumunuz olduğunda servis kesinlikle FİŞ KABUL ETMİYOR. Bu yüzden FATURA KESTİRMENİZ ŞART. Yoksa ben ve şikayetvar sitesinde ki bir yığın örnek gibi paranızla rezil olursunuz.
  • bu dolar kuruyla bundan iyisi şamda kayısı.

• 100 dolara iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada da da aynı fiyata 625tl ye satılıyor 25tl ucuz diye avantajlı sayılmaz

• fotoda niye sinirlisin , sanki haberi zorla yazdırmışlar gibi bir halin var
  • Bataryaaa

• Motorola denince akla batarya gelirdi ama bu cihaz o alemin dışında kalmış işlemcide mtk çok şarj yiyor kullananları merak ediyorum açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde 67xx serisi MTK işlemcilerden memleket bir kurtulamadı yahu . Dandik işlemciler. Bende 3 sene önce 6753 vardı ve halandaha satışı devam ediyor bu serinin ilginç ...

• BİM dolar kuruna rağmen çok uygun fiyata telefonlar satıyor, bence kaçırılmamalı.
  • Telefonu ben beğenmedim çok ağır ve hantal bunun bi üstü var incecik o baya güzel 1000 liraya falan satarlarlarsa alırım ama gelmez o model sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynen ama zaten o da 700TL civarlarında bulunabiliyor keşke onu getirebilselerdide 100tL daha fazla vereydik. E4 plus onun modelide.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen amerikada bir sitede de 100 dolara dusmustu.Bu fiyata satilmasi guzel.Ama alternatifi de vardir yani.Ayrica konu vardi.Niye yeni konu acildi?

Tabi ki de reklam oldugu icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

100 dolara iyi.
    Aynen öyle fiyat ideal bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artunç -- 6 Ağustos 2018; 23:3:5 >
  • Bu tarz marketlerden telefon, tablet, televizyon vs vs elektronik ürünler alırken ısrarla fatura kesmelerini isteyin. Garanti belgelerini doğru şekilde dolduruyoruz, yanında fiş ile birlikte geçerli olur demelerine sakın aldanmayın. Teknik servislik durumunuz olduğunda servis kesinlikle FİŞ KABUL ETMİYOR. Bu yüzden FATURA KESTİRMENİZ ŞART. Yoksa ben ve şikayetvar sitesinde ki bir yığın örnek gibi paranızla rezil olursunuz.
  • Bir arkadaş 100 dolar demiş ama şu an ki kurlara göre 100 euro demeliydi.
    Böyle giderse birkaç gün içinde 100 dolar 600 lira edeceğini düşünürsek haklı da olabilir.

Telefona gelecek olursak bence Vestel venüs v3 5580 daha iyi gibi.
    Hiç akıllı telefon almamış yeni başlayacaklar için ister bunu isterse Vesteli seçebilirler.
  • bunun bataryası 5000 mah olan modeli var daha uygun fiyat ve 3/32 gb. bence o daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: psicik96

o değilde 67xx serisi MTK işlemcilerden memleket bir kurtulamadı yahu . Dandik işlemciler. Bende 3 sene önce 6753 vardı ve halandaha satışı devam ediyor bu serinin ilginç ...

Dolar olmus 5.30. 96 dolar arti kdv ye cep telefonu satiyorlar katakulli yollarla (yuzde 50 vergi odeseler nah satarlar bu paraya! 25 otv 18 kdv 10 trt payi, otv nin de kdv si falan filan) daha hala mediatek diyonuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam çok ayrıntılı telefon istemeyen dayı, hala, teyze, dede ve bilimum aile fertleri için tasarlanmış
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    dolar şu anda 5.27tl . bu konuyu seneye bu zamanlar tekrar hortlatıcam ölmezde sağ kalırsam. o zaman aynı cihaz 1099tl olduğunda fikirlerinizi merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.