Şimdi Ara

Çift SIM destekli iPhone bekleyenlere kötü haber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son iOS 12 beta sürümünde tespit edilen ipuçları sayesinde, Apple'ın iPhone'lara çift SIM özelliği getirebileceği ortaya çıkmıştı. Ancak bunun tüm iPhone modellerinde yer alacak bir özellik mi yoksa belirli modellerle ve belirli pazarlarla sınırlı olup olmayacağı belirtilmemişti.

Ayrıca Bkz.Motorola resmen açıkladı: Moto Z3 Force modelini beklemeyin
    Çift SIM özellikli bir iPhone almayı umuyorsanız bunun mümkün olmayacağını öğrenmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Economic Daily News kaynaklı yeni bir haber çift SIM'li modelin Çin'e özel olacağını ortaya koydu. Ayrıca bu özelliğin sadece Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği üç telefondan biri olması beklenen 6.1 inç LCD modeli için geçerli olacağı belirtiliyor.

Ming-Chi Kuo'nun iddiaları farklıydı

Öte yandan bu haber daha önce çift SIM özelliğinin 6.5 inçlik iPhone modeline geleceğini öne süren deneyimli analist Ming-Chi Kuo'nun iddiaları ile ters düşüyor. En son rapor 6.1 inçlik modelin dünyanın geri kalanı için tek SIM seçeneği ile geleceğini, çift SIM'li modelin ise sadece Çin pazarına özel olacağını iddia ediyor.

• öyle bi beklenti yoktu ki
  • forum bölümü çökmüş,bi el atsanız diyorum

• Kaç yıl yoktu şimdide olmazda sorun olmaz.

• Kim bekliyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmeyeceği apaçık belli idi. Ülkeye özel üretime devam. Apple aynı apple.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neyse, Apple 2021 gibi telefonlarına çift SIM desteği koyup; "Devrimsel yenilik, 2 farklı telefon hattı aynı anda telefonunuzda!" gibi bir şey hazırlayacaktır.

Çünkü Apple her zaman devrimsel yenilikler ve inanılmaz icatlar ortaya çıkarır.

Hahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahhaahahahahahahhahahahhah...

• Apple kullanıcısı zaten çift sim beklemiyor birde şöyle birşey var kimi insanda çift sim kartlı telefon kalitesizlik gibi bir algı var.

• Apple ne arz ederse kullanıcıları onu kullanıyor zaten herhangi bir bir beklenti yok.

• Benim bildigim apple bunu bi kac sene sonra ekler, ilk kendi bulmus gibi de tanitir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkaa kötü haberler de bekliyorumm cift hat ve apple hayatta inanilmasi zor bi teknolojiydi hiçde üzülmedim bu aralar katlanabilir bataryalar gündem de 3-4 kamerali apple haberleri de vardi oda yalandi..apple yine şaşirticak 4 gb ram ile piyasaya girecek:)))

• Çok kötü olmuş. Yıllardır bekliyordum.

• dandiphone ve dual sim hayal...
  • Tam cin isi

• eSIM gelmedikce olmaz oyle sey.admalar yer kazanmak iicn fm radyo,kulaklik girisi,kablosuz sarj,sd kart,buyuk pil bile koymuyor.simkart yuvasi mi ekleyecek birakin bu isleri

• Hiç öyle bir beklentim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avunun !
  • Apple kullanıcısı daha büyük batarya ve çentiksiz ekran bekliyor. Ha birde 7000₺ olmamasını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.