Şimdi Ara

Life is Strange ile ilginç bir macera sizi bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Masaüstü ve konsol platformlarının 2015 yılındaki en beğenilen yapımlarından olan Life is Strange, geçen yılın sonlarında iOS platformuna ve nihayet geçtiğimiz hafta da Android platformuna sunuldu.

Life is Strange neler sunuyor?

Oyunun konusu Maxine Caufield adında fotoğraf çekmeyi çok seven bir lise öğrencisi etrafında şekilleniyor. Zamanı geri alabildiğini fark eden Max daha sonra bunu kullanarak en yakın arkadaşı Chloe Price’ın hayatını kurtarır. İki arkadaş aniden kaybolan Rachel Amber’ın peşine düşer ve Arcadia Bay bölgesinin sırlarını çözmeye çalışır.

Ayrıca Bkz.Haftaya A101 marketlerde GM8 Go modeli var

Zamanı geri almak oyunda avantaj sayılmıyor zira kelebek etkisi yarattığı için farklı olaylara da sebebiyet verebiliyor. Bu bakımdan özelliği çok dikkatli kullanmak ve bazen yapılan hamleleri geri almak gerekiyor.

Kontrolcü desteği de sunan oyun ekran üzeri kontrollerle yönetiliyor. Oyunda nesnelerle etkileşime girebildiğiniz gibi karakterlerle de konuşarak hikayeyi yönlendiriyorsunuz. Özgün seslendirilen ve arka plan müzikleri bestelenen oyun hoş bir görsel atmosfer sunuyor. Oyun ücretsiz.

Life is Strange: Google Play II App Store

• Belli bir noktaya kadar oynandıktan sonra para isteyen oyunları sevmiyorum. Demo mantığını hileyle birleştirmek gibi geliyor bana. Aslında esas sorun oyunun bu şekilde olduğunu önceden bilmiyor olmak. Yoksa yapılmasında bi sorun yok. Keşke, GooglePlay bunlar için bir belirteç koysa..

• Toprak hocam sağolsun indirdim tüm bölümleri ama Play Store'dan indirecekseniz 2-3-4-5. bölümlere ücret ödüyorsunuz.

Edit:
    Life is Strange ile ilginç bir macera sizi bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuyu Hortlatan Adam -- 4 Ağustos 2018; 15:18:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu Hortlatan Adam kullanıcısına yanıt
    Nasıl indirdiniz hocam ben de çok oynamak istiyorum oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • andorid için türkçe yaması var mı ?
  • Optimizasyonu nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    https://androidoyun.club/2018/06/life-is-strange-v1-00-167-full-apk-tum-bolumler-acik.html

Edit: Bölüm 1, 0,97 GB

Apk yaklaşık 30 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuyu Hortlatan Adam -- 9 Ağustos 2018; 16:46:30 >
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, büyük ihtimalle de olmaz

Edit: Bilgisayar versiyonunda var diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuyu Hortlatan Adam -- 9 Ağustos 2018; 16:44:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.