Şimdi Ara

Galaxy Note 9 kutusu sızdı, özellikler netleşti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galaxy Note 9 için resmi tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından bir Rus mağazasında ortaya çıkan kutu, Galaxy Note 9'un tüm büyüsünü bozdu. Bugüne kadar fiyatından aksesuarlarına, teknik özelliklerinden çıkış tarihine kadar her detayı sızan Galaxy Note 9'u kutusu ele verince teknik özellik tarafındaki sızıntılar da doğrulanmış oldu. İşte kutuda yazan detaylara göre Galaxy Note 9'un teknik özellik tablosu:

•  6.4 inç boyutunda Quad HD+ çözünürlüklü sAMOLED ekran
    • 162 x 76.4 x 8.8 mm
    • 6 GB RAM
    • 128 GB depolama kapasitesi
    • 12 MP (f/1.5 - f/2.4) + 12 MP (f/2.4) 960 FPS süper yavaş çekim özelliğine sahip Dual Pixel PDAF çift arka kamera
    • Otomatik netleme özellikli 8 MP ön kamera 
    • 4000 mAh batarya
    • S Pen uzaktan kumanda özelliği
    • AKG kulaklık ve stereo hoparlör
    • IP68 
    • Kablosuz şarj desteği
    • Iris ve parmak izi tarayıcı

• Telefon gerçekten güzel ama fiyatını geçtikten sonra ekran oranı olarak hala kabul edemedim ben bu 18/9 19/9 oranları keşke 16/9 oranını kullansalar, ama bu sefer de fiyattan alamayız yine....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S9+ dan hiçbir farkı yokmuş gibi şuan için. Bakalım kamera da nasıl farklar olacak,ben aman aman bir fark olacağını da düşünmüyorum açıkcası.S9+ şaun da Tr Samsung Garantili 4000 tl gibi fiyatlara alınabiliyor,Note 9 en az 5500 gibi bir rakamdan gelecektir..

• Sıkıldım artık telefon haberlerinden. Her yıl aynı olay millet bıkmadı mı artık aynı olaylardan.

• 7.500 TL 'den 5 kuruş fazla olsun almam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    S9+ aynı donanımla gelecekse ki yanlış değilsem kamera özellikleri aynı, nasıl fark olacak yazılımla mı? Hiç gelişme olmadan nasıl satacaklar acaba. Donanım aynıysa lensler vs. Performans da aynı olacaktır. İşlemci de aynı. Sadece tasarım ve kalem farkı var sanırım s9+ ile.
    Fiyat olarak da 1000$ konuşuluyordu. Minimum 5999 olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

S9+ aynı donanımla gelecekse ki yanlış değilsem kamera özellikleri aynı, nasıl fark olacak yazılımla mı? Hiç gelişme olmadan nasıl satacaklar acaba. Donanım aynıysa lensler vs. Performans da aynı olacaktır. İşlemci de aynı. Sadece tasarım ve kalem farkı var sanırım s9+ ile.
    Fiyat olarak da 1000$ konuşuluyordu. Minimum 5999 olur bence
    aynen öyle hocam. Sadece kalem ile 2000 tl fark yaratıp satabilirlerse bravo derim. işlemci aynı,ram aynı,ekran özellikleri %99 aynı olacak,sensör de aynı olursa s9+ yine fazla satar fiyat farkıyla..
  • Nasıl sızmaysa bildiğin açık açık göstermişler işte.
  • İlerleyen yıllarda, lansman olmadan direkt ürün reklamlarını yayınlayacaklar herhalde. :)

• Note adının hakkını veren tek telefon üreticisi Samsung. Geri kalanlarda kalem bile yok zaten. Fakat s9 plustan farkı sadece kalemi olursa ve 1000 dolar seviyesinde çıkarsa zor satar. Oysa cihaz mükemmel alternatifi yok kalemle not almakmı istiyorsun al sana devasa ekran iyi batarya iyi yazılım iyi kamera her şey bir arada.
  • Astronomik fiyatlar Everest tepesinde telefonlar 📱

• Lansmandan hemen sonra satışta , ilk etap 128gb :6.499 / Eylül başı 512gb geliyor: 7.499 tl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

Lansmandan hemen sonra satışta , ilk etap 128gb :6.499 / Eylül başı 512gb geliyor: 7.499 tl..
    Kaynak?
  • Bir Çok kişi S9 plus ile aynı diyerek fark arıyor, bu yanlış bir beklenti ki yıllardır batarya, kalem ve kalem yazılımı dışında son S serisi telefonun hep aynı donanımına sahipti tüm note'lar, keza bu da öyle!

Note kullanıcılarının neredeyse %90'ı S serisini hiç kullanmıyor bile. Dolayısıyla cihaz Note'çu ların cihazı ve çoğunu yine memnun edecektir.

Kıyaslanacaksa Note 8 ile kıyaslanmalı ve aralarında tatmin edici bir fark var.

Note 8'ciler geçiş yapmalı mı? Oda mangır meselesi😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 5 Ağustos 2018; 1:30:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 den beri hep aynı şeyler s10u beklicem şahsen
  • Artık bundan sonra ne evrim ne devrim olur bu piyasada. Her yıl aynı telefon çıkıyor. Lütfen biraz başka teknolojileri taşıyın sayfanıza.

• tahayasin1 kullanıcısına yanıt
    kardeş note 8'in fiyatı beklesek düşer mi?

yoksa fırsat varken alayım mı note 8?

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Kaynak?

Alıntıları Göster
    Ben

Samsung da çalışıyorum..
  • the_CRIMINAL kullanıcısına yanıt
    İyiymiş :)

Bayramdan önce satılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

İyiymiş :)

Bayramdan önce satılır mı?
    Bİ aksilik olmazsa 10 Ağustos satışta bilgisi geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.