Şimdi Ara

download hızınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • torrent programlarından (azureus gibi) veya e-mule downlad hızınız kaç cıvarlarında seyrediyor? ve sabit kalıyor mu? Benim ki 20-30 kb\sn...

• ya dostum bende sana aynen katılıyorum..bu torrent hakkten yalan oldu..t o r r e n t b y t e s haricinde diğer siteler yalan..şu konuyla ilgili bişeyler bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kb8 -- 8 Nisan 2007; 0:40:34 >
  • valla netım 256 sınırsız seed ıne baglı genelde 25-29 arası gelıyor torrentTURK gbı uyelıklı yerlerden ındırırsenız sabıt kalıyor 256 nın en ust sınırında cekıyorum bıt comet...
  • torrent artik yalan cunku fake share yapiliyor.3000 kisilik seeder-leecher olan torrentten 20k ortalama cekiliyor.belki uye alimli sitelerden mesela d.emonoid.com gibi bir nebze iyiler.cekersem ortam cekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabbitweed -- 8 Nisan 2007; 2:02:38 >
  • ben torrentten memnunum yaa yukardada belırttıgım gbı baya ıyı cekıyorum 1.30 gblık bır fılmı 1.5 gunde bıtırdım... 25-27 arası geldı...
  • benim iş yerinde de evde de 1024 kotalı üyeliğim var ikisinde de eMule de genelde stabil bir şekilde 50-70 arası indirebiliyorum yeteri kadar source bulabilirsem 100-110 arası olabiliyor...
  • torrentin sabit kalması zor neden dersen torrent programları indiriciye ve izleyiciye gore download eder ne kadar cok indirici es var o kadar cok hız var bu kadar basit ama tabi size bir yontem soyleyeyim hızı yuksek seviyelerde tutmak istiyorsanız ben utorrent kullanıyorum bir sey indirirkende indirme hızı sınırsız gonderme hızı 3kb yada daha assagıda olunca indirme hızı gercekten artıyor ve zor azalıyor ben 256 sınırsız kullanıyorum gonderme hızı sınırsızken bende 10 kb la falan indiriyor gonderme hızını 3 kb ye indirdigimde hız 24 e falan cıkıyor ama bu tabi her zaman isleyecek diyede bir kaide yok ama cogu downloadda yarıyor.bende 1024 sınırsız olsa ben torrentte onu 130 a kadar cıkarırım bu gonderme hızı sayesinde eger yeteri kadar es varsa hadi kolay gelsin bana gore torrent download programları diger limewire falan gibi programları program indirmede torrentin eline su dokemez emulede bence torrente su dokemez cunku bir suru ayarı var emulenin ama muzik indirmedede torrent onların eline su dokemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcmaniafethi -- 9 Nisan 2007; 11:59:46 >

• Torrent'te ve e-mule'da hızım en fazla 256kb'ı buluyor. Altına genelde inmiyor. Tabi indirdiğim dosyanın paylaşımı düşükse azalabiliyor. Bu nedenle tek dosya indirmektense aynı anda 4-5 dosya indirmek daha mantıklı. Ancak hiçbir şekilde e-mule ile torrenti aynı anda indirmeye kalkmayın birbirlerini yavaşlatabiliyorlar.
  • Bağlantım 2048 Torrent hızım 180-190 arası.
  • 2048K baglantida 216k sabit dl yapabiliyorum emule - lime - bear (hepsi pro versiyonlar tabii) + olarak HTTP bazli Dvix'ler Getright'la 4 segment yapinca sabit olarak 215k ile geliyor. Telekom'da sorun yok gayet guzel hatlar..
  • 256 sınırsız, ortlama 22KB alıyorum
  • 20kb/256
  • fake diye bişey yok, hiç rast gelmedim duymadım da.Dosyayı indirdiğiniz gruplara iyi bakmalısınız.Ben public trackerdan çekerken bile 256k ile 20 yi buluyorum.upload 2 kb yi geçmiyor ama 1 tane 700 mb lik film 1 günde iniyor.İndirdiğiniz dosyanın seed sayısı en az 20 olsun yeter.Fazlası zaten bizim 256k ya ek hız getirmiyor.Zaten üyelik gerektiren iyi trackerlarda full hız yapabiliyorsunuz.Emule ve Özel Torrent trackerlarda 28kb ile indiriyorum
  • 70 80 arası
  • 90-100 arası değişiyor benim de .
  • 512 kabloyu tum nimetleriyle kullanıyorum sanırım Torrent leech uyeligim var 58 59 60 surekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumak -- 9 Nisan 2007; 20:12:17 >
  • 200 - 210 arası değişiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktifnet

200 - 210 arası değişiyor

aynen.ibre az önce 220 yi buldu bende.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maydemir52

quote:

Orjinalden alıntı: aktifnet

200 - 210 arası değişiyor

aynen.ibre az önce 220 yi buldu bende.

int cafe dimi

• 256 - 20/25 arası
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.