Şimdi Ara

PES 2019 PlayStation Store Fiyatları Arttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pro Evolution Soccer 2019, Mayıs ayında resmi olarak duyurulduğunda oyun PlayStation Store'da Standard Edition 179,00 TL, David Beckham Edition 209,00 TL ve Legend Edition 239,00 TL olarak ön siparişe açılmıştı.

Fiyatların tam olarak ne zaman güncellendiğinden emin değilim ancak şu anda PlayStation Store'a girip Pro Evolution Soccer 2019'a baktığımızda 80,00 TL - 110,00 TL arasında bir artış olduğunu görüyoruz. Yeni fiyatlar şu şekilde:

PS Store Standard Edition -- 259,00 TL
    PS Store David Beckham Edition -- 299,00 TL
    PS Store Legend Edition -- 349,00 TL

Xbox Store ve Steam fiyatlarında şimdilik bir değişiklik yok, ilk ön siparişe açıldığı ile aynı.

Xbox Store Standard Edition -- 152,00 TL
    Xbox Store David Beckham Edition --176,50 TL
    Xbox Store Legend Edition -- 202,75 TL

Steam Standard Edition -- 220,26 TL
    Steam David Beckham Edition -- 269,47 TL
    Steam Legend Edition -- 318,17 TL

Pro Evolution Soccer 2019, 30 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyunda Spor Toto Süper Lig'i lisanslı olarak bulunacak.

• Playstation Türkiye kafayı yedi
  • Playstation Türkiye durmuyor her oyuna zam fiyat artışı sebep ne ? kur dan dolayı diyorlar sonrada ulan sizin orada kur 7 felan mı bu ne kardeşim ? tüm oyunlara zam veriyorsunuz ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Xbox ile PS fiyat farkını biri açıklasın. Ayıp gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Xbox ile PS fiyat farkını biri açıklasın. Ayıp gerçekten.

içimden bir ses xbox fiyatına da zam kapıda diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Sony'nin Playstation Türkiye denen oluşuma ayar vermeleri lazım artık. Herifler esnaf mantığı ile fiyat koyuyorlar. Bunların cebine giriyor herhal ekstrası
  • quote:

Orjinalden alıntı: Santa_Monica

Playstation Türkiye kafayı yedi

Yok hocam biz ona kafayı yedi demiyoruz, oturduğu organını kaybetti daha doğru olacağından bunu tercih ediyoruz..
  • 260 liraykende alamıyorum 180 liraykende alamıyordum. Yani benim için hava hoş ??
  • mustafa yiğit denilen adam sağolsun aralı aratmıyo, şimdi gelir sony tr yalayıcıları
  • Nahhhhhh alır 259 lirayı:) Beklesin alır 3 ün 1 ini..

• Ligi Konami ekliyor zamı PS Türkiye yapıyor.
    Ya böyle bir rezillik olamaz, bilgisayara 4300 lira vermiştim toplarken (şimdi 7000 civarı iyice uçtu kur sağolsun) ama 4300 lira için konuşuyorum oyunlarla, oyun dışı kullanımla ve konsola göre performans farkıyla kat kat çıkardı parasını.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Torrent çek rahatla

E Zaten.. Oyun 90-100 lira olsa bölge kilitli olsa alır efendi gibi oynarız. 260 lira derse çekerim çıktığı gün zamazamazamundadan.
  • 10 senedir aynı fifayı bize oynatıyorlar ve pes 19 fifa 19 dan çok daha güzel görünüyor şu an animasyonlar top fiziği saha çimleri, bu sene pes e geçebiliyorum tabi 100 liranın altına düşünce

• Hemen destek gelince fazla satar ayağına yükseltin

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tr ligi aciklanmadan 1 hafta veya 10 gun once fiyatlar artmıştı zaten. Biz de fiyatlar arttigina gore bize ozel bisey geleceğinin farkındaydik. Oyle de oldu...
  • Üretici belirler marketteki ürünün fiyatını. Burdan Sony TR'ye sallayınca olmuyor. Bir düzeni eleştirmek için önce sistemi anlamak gerekiyor. Neyse boşverin siz torrent açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox fiyatları da zamlanabilir alacak arkadaşlar acele etsin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.