Şimdi Ara

Çermikspor, transfer etttiği Kolombiyalı futbolcularla Google Translate ile anlaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknolojinin her alanda işimize yaradığının adeta bir göstergesi olan bir haberle karşınızdayız. Diyarbakır'ın ilçe takımı olan ve Süper Amatör Lig'de mücadele eden Çermikspor, Kolombiya'dan transfer ettiği oyuncularla, kulüpte İspanyolca bilen olmadığı için Google Translate ile anlaşıyor.

İlçede İspanyolca bilen tercüman yok

Kolombiya Genç Milli Takımı'nda oynayan 21 yaşındaki Luis Alberto ve 22 yaşındaki Diego Alejandro'yu transfer eden Çermikspor yöneticileri, ilçede İspanyolca bilen tercüman olmadığı için futbolcularla akıllı telefonlarına indirdikleri Google Translate uygulaması ile anlaşıyorlar.
    Çermikspor ve ilçe ile ilgili bilgileri futbolculara Google Translate ile anlatan yöneticiler, bu esnada jest ve mimiklerini de kullanarak iletişimi daha etkili bir hale getirmeye çalışıyorlar. Kulübün önümüzdeki günlerde işe, İspanyolca bilen bir tercüman alıp almayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

• Gülmekten kırıldım abi ya :D
  • ulan ya :D
  • Fazla güvenmesinler vallahi diplomatik kriz çıkar.
  • Teknolojisi dibine kadar kullanıyorlar.
  • Kolombiya'dan futbolcu transfer edebilmişler de, İspanyolca bilen bir adamı Türkiye'deki başka illerden transfer edememişler mi? Ölücülük var bence işin içinde. Beleş translate
  • Yazık be adamlar kolombiyadan buraya kariyer için geldik ileride daha büyük kulüplere transfer olacağız diye heves edip gelmişler bi bakıyosun adamlar kahvede çay içiyorlar içlerinden eminim "nasıl bi ortama düştük abi" lafları geçiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Code -- 29 Temmuz 2018; 22:44:9 >
  • Adamlar google translate ile viral reklam anlasmasi yapmis
  • Siz de 2si1'i izleseydiniz yapay zekanın gelişimiyle ilk işsiz kalacakların tercümanlar ile call center çalışanları olacağını bilirdiniz.

-Sponsorlu-

(Uygun fiyatlarla reklam vermek için hemen arayın. )
  • bu habere sırf yorumlarda ne yazılmış diye girdim, en çok beğenilen yoruma bakıyorum da, forumu kimler ele geçirmiş
  • Türkiye'de adam yok mu ki bu küçük takımlar yurtdışından adam alıyor?
  • Hemen g. translateyi sabota edip çeviriye küfür filan önerelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Türkiye'de adam yok mu ki bu küçük takımlar yurtdışından adam alıyor?

Ufak takımlarımız bile yurtdışından adam alıcak kadar zenginleşmiş hüloğğ
  • "He, bizde böyle, burada böyle " diyerek olayı özetlemiş arka fondaki dayımız
  • Gencecik adamlar bi zahmet ingilizce bilmiyosa dunyanin obur ucuna transfer olmasalarmis sonucta amator topcu. Egitim onemli iste.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.