windows ürün/sistem kurtarma cd si nasıl kullanılıyor?YARDIM
7 Cevap5716 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4200 Mesaj
7 Nisan 2007; 14:37:11 

elimde windows xp sp2 nin yazılımı yok.yalnızca sistem kurtarma diye bir cd war.bu nedir nasıl kullanılır.bir bilen warsa, yardımıcı olursa çok sewinirm.

Saygılarımla

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

10 Mesaj
7 Nisan 2007; 22:41:23 

İsim vermek doğru olur mu bilemediğim için şu kadarını söyleyeyim. bir kaç program arşiv sitesi dolaşırsan Xp sp2 yi rahatça bulursun.

4200 Mesaj
8 Nisan 2007; 21:17:20 

yok benim zaten orjinal windows ama bu cd yi kullanmayı bilmiyorum.bununla format atıyomussun ama iste nsl???

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

4200 Mesaj
9 Nisan 2007; 22:08:24 

koskoca forumda yok mu bu cd nasıl kullanılr format atılır???

4200 Mesaj
15 Nisan 2007; 10:39:50 

ya arkadaşlar hiç biriniz yada çewrenizdeki hiç bir insan bole bir cd kullanmadımı?

14588 Mesaj
27 Nisan 2007; 2:47:54 

Sistem kurtarma cd si bütün sürücülerin ve işletim sistemlerinin birarada olduğu bir CD dir. Yani siz daha sonradan anakarta ait sürücüleri yüklemenize gerek yok. Kurtarma cd si bunu sizin yerinize yapıyor.

Benim bilgiğim bu...

Bu arada Vista yüklü Marka bilgisayar aldığınızda size ayrıca Vista CD si vermiyorlar. Bunun yerine sürücülerin ve işletim sistemini olduğu kurtarma CD leri veriyorlar..

4200 Mesaj
27 Nisan 2007; 20:59:18 

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Sistem kurtarma cd si bütün sürücülerin ve işletim sistemlerinin birarada olduğu bir CD dir. Yani siz daha sonradan anakarta ait sürücüleri yüklemenize gerek yok. Kurtarma cd si bunu sizin yerinize yapıyor.

Benim bilgiğim bu...

Bu arada Vista yüklü Marka bilgisayar aldığınızda size ayrıca Vista CD si vermiyorlar. Bunun yerine sürücülerin ve işletim sistemini olduğu kurtarma CD leri veriyorlar..

sağol werdiğn bilgiler için
yani bildiğimiz format işini görüyor demi?

14588 Mesaj
28 Nisan 2007; 0:02:53 

Format işini gayet güzel görür.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Windows İşletim Sistemleri » Windows 7 » windows ürün/sistem kurtarma cd si nasıl kullanılıyor?YARDIM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234