Şimdi Ara

Nintendo Switch ve oyunlarının Türkiye fiyatları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzunca bir aradan sonra resmi olarak yeniden Türkiye pazarına giriş yapan Nintendo, yeni konsolu Switch ile başarı yakalamayı planlıyor. Nintendo Türkiye müdürü Levent Ertoğlu’nun “loading” notuyla attığı tweet’in ardından Türkiye’de resmi satışlarına başlanacağını anladığımız Nintendo Switch fiyat bilgisi de belli oldu.

CD-Media distribütörlüğünde Türkiye’ye giriş yapan Nintendo Switch fiyatı 2.399 lira olarak belirlendi. Nintendo Switch oyunlarının fiyatları da 320 ila 380 lira arasında farklılık gösteriyor. Örneğin geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan Super Mario Odyssey’in fiyatı 329 lira, The Legend of Zelda Breath of Wild’ın fiyatı ise 379 lira olarak belirlenmiş durumda.

Resmi distribütör onaylı Nintendo Switch fiyat listesi şu şekilde;

• Nintendo Switch Gri                                                       : 2.399 TL
    • Nintendo Switch Neon Kırmızı ve Mavi                        : 2.399 TL
    • Nintendo Switch Joy-Con ikili Gri                                 : 559 TL
    • Nintendo Switch Joy-Con ikili Neon Kırmızı ve Mavi  : 559 TL
    • Nintendo Switch Pro Controller                                      : 499 TL

• oyun fiyatları makul. Yüksek satış rakamlarına ulaşacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pofpor01 -- 27 Temmuz 2018; 17:37:06 >
  • Dünyanın en kısa fıkrası... 2399 dedi hefgjgfdgjjkjfryikd...

• Türkiye’de yeni nesil Nintendo’yu tanımıyor. Ben sadece zamanında çok oynadığım Game Boy hatırına alırım ancak yeni nesile markayı tekrar tanıtmak gerek diye düşünüyorum. Maalesef ki giriş fiyatı ile pek iyi bir açılış yapabileceklerini düşünmüyorum bu anlamda. Üzücü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aleti alın oyunu boşverin nasıl olsa kırıldı.

• 10 tane falan satarlar. Hayırlı olsun..

• Konsol fiyatı çok yüksek dusmezise satılacağını pek zannetmiyorum biraz daha ucuza marketlere getirip fortnite ile tanitsa iyi satardı bence tr de.Zamanında nortech batınca 3ds sahibi olmuştum aynısı olacak galiba

• Bu cihazı alan kemik kitle çoktan sahip oldu zaten yurtdışından amazondan vs Türkiye de satılmaz bence de

• Fiyatları ülke durumuna göre belirlemeyen firmalara kılım. Ha fiyat distibütör sayfasında 2499 görünür ama yetliki satıcılarda 1999 TL'ye satılır ok. Bu çakallık çok yapılıyor nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 27 Temmuz 2018; 18:32:16 >
  • Abi çok pahalı yha ☹️

• Beklenilen fiyat. İkinci el piyasası canlanır şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 27 Temmuz 2018; 18:49:6 >
  • Türkiye'de sonu Playstation Vita'dan farklı olmaz diye düşünüyorum

• Bu fiyatları verip alacak tayfa azdır

• Abi bunlar afedersiniz gerizekalı mı bizi salak yerine mi koyuyorlar daha xbox one x 1999 tlye düştü bir ara ne bu

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Aleti alın oyunu boşverin nasıl olsa kırıldı.

Switch ne ara kirildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    o deposit beledi filan sonradan geri veriliyor diyolar nasıl oluyor o bilgilendirebilirmisiniz
  • 1000? XBOX ONE S

3 AYLIK 30? XBOX GAME PASS

YILLIK 65? EA ACCESS

Fazla söze gerek yok herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: denizlink

o deposit beledi filan sonradan geri veriliyor diyolar nasıl oluyor o bilgilendirebilirmisiniz
    Geri verilmiyor. Alınan bedelin altında bir ücret ortaya çıkarsa, kalan kısım iade ediliyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.